Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez jöhet. Az elsőt is szerettem, és hatalmas élmény volt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) kwzatz


kwzatz
őstag

Az 1. részben főleg a játékmenet volt picit kevés (és néhol irritáló - az árnyék gyerekeknél elő kellett venni a kontrollert, mert billentyűzettel hihetetlenül elcseszett volt szerintem, és azért az elég gáz, amikor a játék legvégén kell váltani) , az atmoszféra, hangok, zene, grafika viszont nagyon jó! A legnagyobb érdeme viszont az, hogy kevés játék tud úgy igazán megforgatni, a Little Nightmares utolsó DLC-jének végén viszont bizony fogtam a fejem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan folytatják.

(#3) #09990144


#09990144
törölt tag

Jön Switchre is :)

(#4) Sirandrish válasza #09990144 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Drágább lesz mint bármi másra?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) oriic válasza Sirandrish (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

60 euro/dollár. :D

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

+20% Nintendos árazás :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

JUJJJDEJÓ !!!! ÉS A ZENÉJE.... KELLL!!! :D :R :R :R

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) D28


D28
tag

Nagyon vad.. Kár h hónapokat kell még várni. :((

I don't know whether to laugh or vomit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.