Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttt


ttt
senior tag

A multkorában láttam a FO4 - mint a képen is - VR -ből némi videót. Nos elég semmilyen ez a kéz nélküli megoldás :U

(#2) pomorski


pomorski
őstag

köszi a hírt!

(#4) Mister_X válasza #32839680 (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Kijött belőle az MMORPG fejőstehén, és mivel olyan történeti síkban játszódik ami ütközhet egy esetleges offline Elder Scrollsal ezért nem is csinálnak 6. részt. "

Időrendben az Elder Scrolls Online a legelső, emlékeim szerint kb. 2000 év van a TESO és a Skyrim között, de a Skyrim és Oblivion között biztosan 500.

Egyébiránt meg a Skyrim nehezíti meg egy esetleges folytatás elkészültét, nem a semmilyen vizet zavaró TESO.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) elithun


elithun
őstag

Nem érzem szükségesnek a VR-t ezekhez a játékokhoz, pedig nagy kedvenceim. Azt feltételezem, hogy azért jön csak VR támogatás, hogy ez is le legyen tudva.
Én is inkább örülnék, ha az ES6-ról jönnének infomorzsák.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) acura válasza elithun (#5) üzenetére


acura
tag

Hát igen. Ha belegondolsz mennyivel olcsóbb ez így mint lefejleszteni egy egy teljesen új epizódot.
Én konkrétan magát a VR-t nem érzem szükségesnek semmihez sem, de majd a közösség megítéli, hogy mekkora térhódításra is képes.
off: Bár ez így nem igaz, mert pl láttam usa ban van VR verziós hullámvasút, na arra szívesen felülnék. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) Mister_X válasza acura (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem elrontja a VR a hullámvasút lényegét és veszélyesebb is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Mister_X válasza #32839680 (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert volt egy polgárháború benne, aminek a végkimenetét mi döntöttük el (vagy nem, mint harmadik opció). Hogyan csinálsz erre épkézláb folytatást?

Ha egy Skyrim után játszódó TES-t akarsz, valahogy meg kell magyarázni, hogy az adott teren miért/miért nem az Empire része Skyrim. Persze mondhatnánk, hogy más provinciában nem lényeges, hogy még része-e a nagy multikultinak, de közben mégis: NPC-k megléte/hiánya (kereskedők, kitoloncolt nem-Nordok, birodalmi megtorlás a Skyrimon kívül maradt Nordok ellen, vérszomjasabb Thalmor, miegyéb), komplett, eltérő sztoriláncok mindkét esetre.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.