Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

Biztos voltam benne, hogy jönni fog PC -re, csak abban nem, hogy mikor :D

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Az nekem továbbra is WTF, hogy Steam mellett Originen és Windows Store-ban is megjelenik.

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább Win Storeba majd bebugol és 2 dollárért megvesszük :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Shing válasza oriic (#2) üzenetére


Shing
őstag

Highest-end!!!44! Ez egyáltalán nyelvtanilag helyes? :DDD

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!! :Y :C

bocs, én nem szoktam ilyet. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) AxBattler válasza oriic (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Legalább biztosra tudjuk, hogy támogatni fogja a 21:9-es képarányt. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7) oriic válasza Shing (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen. [link]

Live-Die-Respawn

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Él a játék Steam oldala.

[link]

Live-Die-Respawn

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Már várom.Szép kis évkezdet vagy tavasz lesz. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) .LnB válasza .LnB (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit lenyugodva. Nagyon ritkán örülök meg így játéknak! Reménykedtem azért én is benne, hogy jönni fog PC-re, ezért sikerült is minden sztori spoiler-től távol tartanom magam. Várom nagyon. 2018 eleje az jó is, addigra csak sikerül majd elszakadnom a Witcher 3-tól. :)

(#8) oriic Az a TAA nem igazán látszik a videó alapján. Remélem tesznek bele valami rendes élsimítást. Vagy ennél is driverből kell majd ráeröltetnem a 8x AA-t? Mondjuk render scale is lesz ahogy látom, az is lehet majd megoldás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Na, lassan kijön minden cím PC-re is, ami miatt vettem volna PS4-et. :C
Jó lesz ez így, csak félek, hogy a gimpworks itt is garancia lesz a minőségre szar portra, és az embertelen gépigényre.

Origin, de inkább WinStore-nak meg semmi értelme (ha nem lesz megint az 1500 forintért vehetős bug), akkor miért venné meg valaki ugyanazt a játékot, csak butábban, szigorúbb tiltásokkal és miegyébbel felvértezve.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) XuChi


XuChi
addikt

Na ennek én is nagyon örülök. Várom szeretettel. :) :C :R

(#13) bojan


bojan
tag

De jó is volna ha valami csoda folytán a 2018 eleje még előrébb jönne mondjuk 2017 karácsonyra :))
De persze így is örülünk :C

(#14) Wesder


Wesder
félisten

XII nem lesz PC-re?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Cythyel


Cythyel
senior tag

kipróbáltam már jópár FF gammát, de egyik sem jött be, így ezért sem tapsikolok...

nagyobb probléma az nvidia gameworks and vr works... kössz de nem... bármi ami ilyen nvidia zárt middleware-re épül, az csak és kizárólag gf-on fog elviselhetően futni, de még azokon sem lesz csodás az élmény pont azért mert a programozók nem látnak a middleware működése mögé hogy jobban tudjanak optimalizálni... amd is csinál gyártóspec cuccokat a radeonokhoz, de azoknak javarész létezik független adaptációja is dx12-re vagy vulkan-ra, nemhiába jobbak sokkal a konzolportok ami azokra jön és nem nvidia áll mögötte

maradok inkább PSO2-nél

(#16) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Pár órát kint volt a hivatalos YT csatornájukon a videóleírásban egy abszurd magas gépigény:
gtx 1080 ti
i7 / Ryzen 7 1700
16gb ram
170gb hdd

Mostanra leszedték. :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) .LnB válasza nonsen5e (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

4k 60fpsre reális, talán kevés is. Csak hát jobb config meg nem létezik kb. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

na végre, hogy jön PC-re is :D
PS4-en olyan borzalmas volt azzal a vérszegény fps-el, hogy pár óra után abba is hagytam :(((

(#16) Gertrius : 170GB?! lassan már külön vinyót kell venni egy játéknak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) janos68 válasza .LnB (#10) üzenetére


janos68
aktív tag

Az egyik legrosszabb Ff. Talán a 13.rész múlja csak alul. Közel fél évembe telt mire befejeztem, és nem azért mert olyan hú de hosszú, hanem mert olyan hihetetlenül unalmas volt. Föleg az utolsó küldetések.
Egyszerüen nincs kész ez a játék. Volt egy utolsó utáni idöpont a megjelenésre, amit mindenképpen be kellett fejezni. Hát olyan is lett. Pedig lenne benne lehetöség, de ez kiaknázatlan maradt.
Persze neked bejöhet, csak egy kis önszugerálás kell. :)

(#20) nonsen5e válasza HELLAFLUSH (#18) üzenetére


nonsen5e
addikt

Final Fantasy 15%-a a merevlemezednek. :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) .LnB válasza Cythyel (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem furcsállod, hogy egy AMD-s konzolról átírt PC-s port nem tartalmaz semmilyen (itt a ph lapcasládon) az egekig magasztalt AMD-s feature-t? Holott ott a világmegváltó TressFX, és minden nyílt, és tökéletes? Ennek ellenére mégis a csúnya Nvidia égisze alatt készül a PC-s port. [link]
Ja tudom, az Nvidia lefizette őket! :D Persze.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez az a játék ami ha PS4-em lett volna megveszek 1. nap, de a történetet eléggé megvágták és abból a hangulatból nem sok maradt benne amit még az első trailerek mutattak. Örülök, hogy jön PC-re, csak sajnálom, hogy plot-ra nem fordítottak több energiát.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23) NandorHUN válasza nonsen5e (#16) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez a gépigény a 4K+60fps -re vonatkozik. Mondjuk 170Gb az elég dúrva.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24) nonsen5e válasza NandorHUN (#23) üzenetére


nonsen5e
addikt

Remélhetőleg és valószínűleg, de ezt direktben sehol nem írták le.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#25) NandorHUN válasza nonsen5e (#24) üzenetére


NandorHUN
addikt

[link]

Azt szerintem senki nem gondolja, hogy 1080p-re 1080Ti-t kérnek. 4K-ra meg alap az GTX 1070 vagy 1080, plána 60fps-re.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26) .LnB válasza NandorHUN (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha 170Gb akkor 170Gb, lesz hely, és majd kivárom a letöltést ezzel nincs gond.

Ez a 4K 60fps az szerintem még Ti-vel is nagyon necces. Nem tudom, nekem a Witcher 3 fut 4K-ban 40-48fps-sel egy 1080-nal hajtva (nem is 4k-ban játszom hanem FHD-ben). Szóval egy zsír új game, ennyi effekt-tel, még a Ti-vel is véleményes. Persze fix 60fps-re értve.

Remélem azért a 1080 bőven elég lesz neki FHD-re.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Jó eséllyel lesz teljes mod support a játékban, csak az a kérdés, hogy készen lesz-e releasere vagy majd csak utána valamikor.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28) .LnB válasza nonsen5e (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez egy esetleges jó minőségű magyarítás miatt még jól is jöhet. Kész is lesz 2020-2021 fele. :D Ezen felül én csak grafikai modokat szoktam használni, de ha tényleg ilyen durva gépigénye lesz, akkor szerintem nem akarjuk majd túlzottan pimpelni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) NandorHUN válasza .LnB (#28) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mivel rgp így van is értelme a módoknak.
Egyébként én is csak grafikai ReShade meg SweedFX-et szoktam csak feltenni, már ahova.
De pl. Witcher 3-on van fent vagy 10 mod, FF XV meg W3-al kb. egy cipőben van.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30) .LnB válasza NandorHUN (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Witcher 3-hoz is csak grafikai modokat használok. A többi szinte cheatnek számít szerintem. :D Sweetfx féle reshade-hez meg nem kell modtámogatás. :)

Lesznek majd skinek, meg másik kocsi modell, meg ilyenek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) NandorHUN válasza .LnB (#30) üzenetére


NandorHUN
addikt

Irányítás elég szar, szóval instant casting elég jó, crossbow balance, HUD etc is elég jól jön. Másik meg, hogy én utállok farmolni.Lehet "cheat"nek minősül, de ha csak javít a játékélményen nincs vele bajom.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32) VTom


VTom
veterán

De jó hír! :K

Már csak a gépigény a kérdéses, kicsit attól félek, hogy kell pár magas igényű húzócím, amivel el lehet adni a Voltát jövőre, és ez is bele fog esni. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#33) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

2db 1080Ti is kevés a 4K @ 60fps-hez. :D Akkor oké. ;) [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) NandorHUN válasza .LnB (#33) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy SLI-s megoldások sosem az igaziak.
Itt meg azért lesz még mit optimalizálni, 170Gb se azért annyi , mert ne lehetne tömöríeni...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35) VTom válasza .LnB (#33) üzenetére


VTom
veterán

Na, majd a Vega viszi, év végétől ;]

Egyébként ebből a sok effektből a HFTS-t kapásból kikapcsolnám, mert nem hoz annyit a látványon, hogy megérje, plusz kérdés az élsimítás is, hogy mit használnak, mert pl. nekem 1440p-re is bőven elég 2xMSAA gyakorlatilag bármihez. A max meg általában a 8x.

Lehet, hogy egy 1080Ti is elég a 4K 60fps-hez, ha pár dolgot kikapcsolnak, ami alig hoz a látványhoz.

Kíváncsian várjuk a teszteket (még egy jó ideig). :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#36) .LnB válasza VTom (#35) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, 4k-ba az élsimításnak már semmi értelme, 1440p-ben meg nem sok. :D

De legalább:

"Fontosabb az én szememben az, hogy ne akadályozzuk az embereket. Ez is része a játékkultúrának manapság. Ezek az emberek megvették a játékot, az övék, csináljanak vele, amit szeretnének. Nem gondolom, hogy ez egy jó dolog [a meztelen modok], de rábízzuk a játékosok morális mércéjére. Szeretném megadni a lehető legnagyobb szabadságot."- Hajime Tabata

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.