Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Eddig még érdekelt ez a játék, de ez a videó nagy csalódás volt. Rohadtul közel van a kamera és szinte semmit nem látni a harci jelenetből, a mozgások pedig borzalmasak. Viszont ez később nem jelenik meg vajon XO is?:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Sirandrish válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezt akartam mondani. Érdekelt nagyon, de ez a "harcrendszer" (ha lehet ennek hívni) elég vérszegényre sikeredett..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nem lehetne a csaj helyett inkább azzal a lángoló fejü harcossal lenni? ;] Az azért még is brutálisabb. A játék hangulata teszik, szerintem eltalálták.

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez így ebben a formájában egy bazi nagy no go. Tudom, hogy AAAA-indie-lowbudget tökömtudja milyen hibridnek tervezik, de ez így csalódás. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) james001


james001
veterán

Ez szerintem is borzalom így,egy hack n slash-ben legyen egy távolabb kamera,ez nem Dead Space vagy Resi vazze :D Ennyi erővel lehetne fps nézet,még úgy többet látsz legalább... De maga az egész harcrendszer se tetszik,eléggé unalmas/semmilyen. Ninja Theory kapd össze magad tőled még láttunk rosszat :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Enslaved-et szerettem anno ennek is nagyon tetszik a hangulata de a harc az tényleg béna remélem nem marad ilyen mert akkor felejtős csak felidegesítene :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) #08052480


#08052480
törölt tag

Hogy legyen itt mas velemeny is: szerintem nagyon sok potencial van ebben a harcrendszerben, a mufaj komfortzonaja a dodge-alapu vedekezes es az ide-oda cikazas, amiktol itt lathatoan probalnak megszabadulni es lecserelni egy joval fokuszaltabbra, tobb vedekezo mozdulattal es megfontoltabb ritmussal, ehhez pedig szeritnem tokeletesen illik a hathoz tapadt kamera - amire szukseg van azt nem takarja ki. Nagyon kevesen probalkoznak hasonlo rendszerrel hack and slash berkeken belul - sikeresen a Souls jatekokon kivul talan senki - es ebbol kisulhet valami egeszen egyedi is. Kar, hogy ennyire keveset mutattak belole, erdekelne pl mikepp fog ez tobb ellenfelre skalazodni.
Egyebkent meg nagyon eros hagulata van a videonak, nalam mindenkepp watchlisten van.

(#8) Šolaire válasza #08052480 (#7) üzenetére


Šolaire
veterán

Remélem csiszolnak a harcrendszeren hogy az jó és élvezetes legyen maga a hangulat látványvilág nagyon ott van a szeren.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nem tudok mit hozzátenni, ez így ezzel a kameraállásal a biztosan nem kell kategória.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Látom a harcrendszer nem csak engem nem nyűgözött le.Számomra unalmas.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) wolfman


wolfman
veterán

A harcrendszer még elmegy, bár nekem rákfeném ez a találatkor felvillanó effektek, mint valami k.cs.g manga játékban, ott szokás ez, bár azért nincs eltúlozva szerencsére. A kameranézet viszont ocsmány. Nem tudom minek erőltetik minden egyes játékban mostmár, hogy ez jó, mikor sorra húzzák le a játékosok a visszajelzésekben, hogy használhatatlan. Mindenkinek elege van belőle, de csak nyomatják. F()S!
A látványvilág viszont nagyon tetszik, az tökéletesen meggyőzött.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) XuChi


XuChi
addikt

Hulladék. Kár érte :( Kamerakezelés borzalom, grafika elmegy, harc rendszer borzalom :((

(#13) Rage47


Rage47
veterán

nagy nagy csalódás

(#14) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Szerintem ebből a videoból még nem lehet komoly következtetéseket levonni, kb csak egy tutorial volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.