Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Szerintem azzal sem lesz csúnya :)

(#2) steven84


steven84
tag

Ajjaj, fiatalkorom óta várom, remélem odateszik magukat.
Véleményem szerint 2017-ben fog megjelenni a VII.-rész 20 éves évfordulóján.

(#3) ldave


ldave
félisten

Jövök negatívkodni: egyrészt szerintem ez a játék még semmilyen formában nem létezik, másrészt meg nem tudom elképzelni, hogy az a Square, aki már lassan 10 éve képtelen összetenni eegy új single palyer FF játékot, pár éven belül megcsinálja az FF VII teljes átiratát. Vagy ha lesz ebből valami mégiscsak 2017-ig, akkor az csak nyomokben lesz FF VII.

A Slime draws near! Command?

(#4) AS


AS
félisten

Én meg egy FF 13 nak örülnék az új grafikával, über lenne :) Persze harcrendszer az ne legyen olyan.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) steven84


steven84
tag

Én bizakodó vagyok, azon röhögtem mikor nemrég azt mondták több mint 30 évbe telne a fejlesztés, azért nem csinálják meg, ahoz képest most összedobják kb. 3 év alatt. Ez megnagyarázná miért használnak külsős engine-t.

[ Szerkesztve ]

(#6) exec79 válasza steven84 (#5) üzenetére


exec79
tag

30 évbe? Egy ember csinálja vagy hogy?

(#7) steven84 válasza exec79 (#6) üzenetére


steven84
tag

Csak marketing duma volt hogy el tudják adni a FFXIII és társait.
Nem merték bevállalni a fejlesztést mert nem voltak biztosak hogy a jelenlegi casual játékosoknak tetszene, és hogy vissza hozná e a fejlesztési költséget.
Amint láthatjátok durva érdeklődés övezi a bejelentést.

Megmerem kockáztatni hogy ha megjelenik a remake akkor túlszárnyalja a Square minden eddigi eladási statisztikáját, és a PS4 eladásait az egekig növeli(Persze ha nem szúrnak el semmit)

[ Szerkesztve ]

(#8) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És egy uj Parasite Eve?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Vagrant story?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#10) KaitouP válasza Adam_Shepard (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

Inkább csináljanak egy Parasite Eve reboot -ot vagy egy folytatást, és hagyják a VII -t békén már. :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11) ldave válasza steven84 (#7) üzenetére


ldave
félisten

Vágyálom. Szerintem egy japán RPG már sose lesz olyan sikeres, mint amilyen a 90-es és 2000-es években voltak.

A Slime draws near! Command?

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Továbbra is várom...bár addig nem élem bele magam míg nem mutatnak vagy fél óra gameplayt.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Már mikor megmondtam, hogy a Luminoust az eredeti formájában kidobták a kukába. Villogtatnak vele demókat, ráadásul felvételről ( :DDD ), és többre nem jó a motor. Egy csomó dolog beépül belőle az UE4-be, és egy olyan hibrid motorral szállítják majd az FFXV-öt, amely az UE4-re épül a Luminous átmentett ötleteivel.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#14) oriic válasza Abu85 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtommal az FFXV az teljesen Luminous, nem UE4.

Live-Die-Respawn

(#15) Abu85 válasza oriic (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem. Pont azért licencelték az UE4-et, mert a Luminous nem működik. Próbálták, de nem megy. Majd a használható részeit bele kell írni az UE4-be. Nekik olyan licencük van, amellyel teljesen átírhatják a motort és nem kell visszatölteniük a forrást az Epicnek. Persze ezért sokkal többet fizetnek, mint más, de van erre is lehetőség az Epicnél.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16) oriic válasza Abu85 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, vannak itt érdekességek, köszi.

Live-Die-Respawn

(#17) nonsen5e válasza Abu85 (#15) üzenetére


nonsen5e
addikt

Van annak valami hivatalos indoklása, hogy akkor már miért nem a cégen belüli Dawn Enginet használják? Egy cég de ilyen szinten effektíve teljesen különálló, vagy szimplán csak az, hogy az UE4 jobb, esetleg jobban ismerik?

A Crystal Engine pedig teljesen más dolog a Crystal Tools-tól?
Az is egy össze-vissza toldozott-foltozott saját fejlesztésű motor volt a Japán SE részlegnél, és amennyiben minimális open-world helyszíneket tettek alá, már lehetett látni, hogy mennyire szenved. (XIV 1.0, Lightning Returns)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.