Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Korrekt cikk, leszámítva az alábbiakat:
1. Kb. ugyanannyiba kerülő videókártyát indítasz a CPU+IGP páros ellen, így a videókártyás konfig máris 40 ezerrel drágább.
2. Lemértél egy Intel IGP-t, amiről köztudott, hogy teljes mértékben alkalmatlan játékra, ebből levonod a nagy következtetést.

A jelenleg 30 ezer környékén kapható A10-6800K ezt tudja a GRID 2-ben:

A Crysis 3-ban meg ezt: [link]

A tesztben szereplő számokat pedig hozza a Sniper Elite 3-ban is: [link]

Ez csak egy példa, szinte bármelyik A8-7xxx APU e fölé megy.

Ezzel nem azt mondom, hogy az IGP világmegváltás, csak azt, hogy a "teszt" erősen ferdített végkövetkeztetést kapott. Használható némely IGP játékra is, a jobbak jellemzően a megjelenésük évéig kiadottakat jól viszik, meg a jobban programozottakat utána is, mindezt 1080p-ben, medium high beállításokkal is sok esetben. Aki ilyet vesz, úgysem 4K-ban akarja tolni a Mafia 3-at már megjelenéskor.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102) elfelejtette válasza Vladi (#100) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én anno az Obliviont toltam 7300GT-vel 1024-ben high grafikán. Most a NFS RUN 1280-ban szintén high garfikán fut a GT640-nel.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#103) D1Rect válasza #51736960 (#93) üzenetére


D1Rect
félisten

Most ebbe ne menjünk bele, szerintem az átlag borzasztó sok pénzt szór el nyom nélkül értelmetlen / fölösleges / egészségtelen hülyeségre.

(#104) Sinesol válasza #51736960 (#10) üzenetére


Sinesol
veterán

Pedig igaz, a 460 az siman belépő kategória, ami alatta van, azok csak arra jok, hogy képet + funkcionalitast adjanak, ha valamiert azt igp nem jó, vagy nincs.

(#105) Viktor77 válasza Sinesol (#104) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor, igen. Csak azóta lett egy RX550 meg egy GT1030, amik jók játékra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.