Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) Fecogame

Fecogame
(addikt)
LOGOUT blog

Az érintett modellek esetében a vásárlás dátumától számított három éven belül vagy a program bejelentését követő egy éven belül igényelhetünk javítást, az a feltétel érvényes, amelyik hosszabb időtartamot fed le.

Ezekre egyébként nem 1 év garancia van, mint a telefonokra?

Gyenge a hálózati jel? 4G/LTE antennák, raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Noukoum válasza Fecogame (#1) üzenetére

Noukoum
(senior tag)

De

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) ViSAS

ViSAS
(senior tag)

Fura hogy az akku nem került említésre, mert nekem úgy tűnik első ránézésre mintha egy púposodó akku alulról érkező nyomására törne meg így a kijelző.

(#4) Kokzor válasza Fecogame (#1) üzenetére

Kokzor
(aktív tag)

Nem mindenhol. Vannak országok, ahol kötelező 2 év garanciát adniuk.

(#5) Stocc85

Stocc85
(csendes tag)

Basszus, enyém is így járt, de kötöttem rá biztosítást vásárláskor... 35E Ft-omba került a csere (100.000 Ft-ért vetették meg velem az új készüléket, 65-öt térített meg ebből a biztosító)... Jó biznisz volt akkor :(

(#6) janeszgol válasza Stocc85 (#5) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Ez a bejelentés óta érvényes, tehát a szerviz nem fogadta volna el akkor. Viszont visszafele is érvényes ez a garancia, szóval visszakérheted az árát, ha hivatalosan volt javítva.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#7) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(veterán)

Ezt jó hallani, bár nálam a Watch 3 Nike+ nem produkált eddig ilyen sérülést.

(#8) Stocc85 válasza janeszgol (#6) üzenetére

Stocc85
(csendes tag)

Természetesen hivatalos helyről történt a vásárlás és a cserélés is... Írtam nekik, nagyon kíváncsi vagyok :) Én meg magamat hibáztattam, hogy nem tudtam rá vigyázni, biztos valamilyen szerencsétlen ütéstől repedt így körbe, erre szériahiba... :)

[ Szerkesztve ]

(#9) kalimist válasza Fecogame (#1) üzenetére

kalimist
(tag)

Továbbra is 1 év a garancia de ez külön csak a kijelzőcserére szól. Mint pl. a MBP-k billenytyűzetét gyártástól számítva 4 évig szervizelik ingyen.

(#10) janeszgol válasza kalimist (#9) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Ez nagyon fontos, hogy ez a X időnyi garancia csak az adott alkatrészre jár. Ha mást is kell mellette javítani, az a rész fizetős lehet.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#11) joey04

joey04
(félisten)

Sajnos picit megkarcoltam az enyémet, szóval jó lenne, ha jelentkezne nálam is a hiba, fasza szép kijelzőt kapnék. :D

(#12) Mr.Silkó válasza janeszgol (#10) üzenetére

Mr.Silkó
(veterán)

De ez le is van írva a cikkben egyértelműen.

(#13) balko235

balko235
(kezdő)

Korrekt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.