Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andor80


andor80
senior tag

Csakis az illatosított kártya a vételi pont nálam!Remélem szicsi pin totojának felrázzó illata van rajta . ;] :)) ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2) #95462144


#95462144
törölt tag

Előbb fel kéne tölteni normálisan játékokkal az AG-t, mert eléggé karcsú a felhozatal, így ez nesze semmi fogd meg jól. :DD

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Egyre jobban tetszik ez a P40 család. A gaming tok marha jó ötletnek tűnik illetve a P40-hez is a vezetékmentes töltést biztosító. Én nem vagyok a gyorstöltés híve, viszont a vezetékmentesének igen. Ennek kihagyását nagy hibának tartottam a P40 esetében.

(#4) joey04


joey04
titán

nem semmi kiegészítők ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) jacis


jacis
nagyúr

A sima P40 esetében alapból atom gáz hogy kiadták Qi töltés nélkül. Utána meg a másik amikor kiadják a tokot ami már lehetővé teszi majd azt ami illet volna alapból belerakni. Apple féle lehúzós logika.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Predatorr


Predatorr
őstag

„Hajlított védőüveg”: oximoron, ne kamuzzunk már! Pont a hajlításnál törik az összes ilyen készülék gorilla glass akárhánnyal is. Ott kizárt a vásárlás.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) juuzer


juuzer
addikt

A gamer tok eléggé bejövős. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#8) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Tartok tőle ez se lesz olcsó mulatság. Ebből kiindulva: [link]
Huawei P30 Wireless Charging Case felbukkant Magyarországon is, azonban ára igen borsos, tessék megkapaszkodni, kb. 35 ezer forint.
Kínából rendelve ugyanez 58 dollár egy 15W töltőpaddal együtt. [link] Töltőpad nélkül meg nem kell rá vámot, áfát fizetni. :)
Na de a P40-re ettől csak több lehet majd.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) k-adi válasza jacis (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

számomra is döbbenet, hogy a sima p40 nem tudja a Qi töltést... :U

(#10) 7Heads Drago válasza k-adi (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én meg a 90 hz kijelzőt hiányolom. Ha az lenne benne, nagy lenne a kísértés.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#11) janeszgol válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

35 ezer ft? Éppen akartam írni, hogy remélem nem ilyen 30k lesz az a tok, de aztán kihagytam, mondván nem lehet annyi. Hát akkor ez bizony mínusz pont marad a P40-nél.

(#12) #10949376


#10949376
törölt tag

A gaming tok király, erről beszéltem már miért nincs ilyen praktikus jó cucc lenne, ha árban is elfogadható.

(#13) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Huawei SuperCharge Wireless Charger [link]
Egy kis leírás: [link]
56 dollár az kb 18-19.000 lenne, csak az a baj hogy ezen már lenne vám is pluszba. Már akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.