Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabr


Gabr
tag

Azért jó lenne, ha a harmadik rész előtt kiadnák a második részt az összes DLC-vel valami GOTY kiadásban boxra.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#2) ollie válasza Gabr (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mintha valaki nyilatkozta volna, hogy ilyen nem lesz. És el is hiszem, mivel a második részt sem adták ki így (bár ahhoz csak 1 fizetős DLC jött ki). Na meg a DLC-k az új fejőstehenek, így marhák lennének azokat leárazni.

***

(#3) volvoguy


volvoguy
addikt

Nekem nincs konzolom, de ha lenne BOX lenne. És persze nem örülnék neki, hogy egy exklúziv játék kerül át a konkurenciához. Persze a Sonytól is jöttek játékok, mint a Resi5, vagy az Ace Combat.

De a Mass Effect mégiscsak Mass Effect. Még csak az kéne hogy a Gears is átkerüljön oda

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#4) PowerBuldog válasza volvoguy (#3) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A Mass Effect 1/2 mióta exkluzív? X360-oné s PC-n is volt/van. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) #08052480


#08052480
törölt tag

Na ennyit az MS-ről és a 360-ról. ME egy hatalmas húzónév volt nekik (még akkor is ha pc-re is volt), innét kezdve nyilván a harmadik is jön majd PS3-ra, a Valve és a Bungie szintén teljesen multiplatform fejlesztő lett /nem kis érvágás ez sem, főleg a Halo, hiába viszi majd másvalaki tovább a nevet, nem fog annyi embert megmozgatni/, Fable-ből minden bizonnyal ez az utolsó rész, a Rare pedig szaros kinek játékokon dolgozik (ebben a generációban vsz már nem is lesz Perfect Dark). Mi maradt nekik? Turn10 és Epic meg a távoli jövőben egy exkluzív cuccos a Crytektől. édeskevés a sony felhozatalával szemben.

(#6) Nashaba válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


Nashaba
tag

Ha nem is 360, de MS exkluzívnak nevezhettük. :)
Én speciel nem örülök a döntésnek, nagyon úgy fest, hogy kevesebb figyelmet fog így kapni a harmadik rész.

(#7) PowerBuldog válasza Nashaba (#6) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Kötve hiszem, hogy maga a Bioware készítené a portot. Azzal megbíz szerintem valakit az EA, a Bioware meg koncentrálhat a Dragon Age 2-re és a Mass Effect 3-ra.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) P00By válasza ollie (#2) üzenetére


P00By
nagyúr

Akkor én hiába várok a Mass Effect 2 goty kiadásra... :U
Gondoltam arra is, h biztosan kiadnak egy all in one csomagot(3 játék+dlc-k). De mikor is jön a 3 2012? Mondjuk 1,5 évig még szórják a dlc-et, tehát reálisan 2015-2016 körül még akár meg is történhet ez... :D

(#9) Gabr válasza P00By (#8) üzenetére


Gabr
tag

2015-2016-ban nem valószínű, hogy kiadnak 360-ra játékokat. Remélhetőleg már új generációs konzolok lesznek, és akkor már újabb Mass Effect történettel rendelkező trilógia lesz.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#10) P00By válasza Gabr (#9) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt én sem tartom valószínűnek :)
Én PC-s verzióról neszéltem :B

(#11) ViTaZi válasza volvoguy (#3) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Pontosan igazad van!

braner00 kerüljétek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.