Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Reméljük TR-t az új VGA szériával mutatja be Nvidia :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A JustCause-t nagyon várom. Ha decemberig végzek RDR-el ez lesz a következō. Persze csak,ha stabilan fut

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Just Cause 4 jöhet, a 3-at is imádtam és a 2-t is. A nyílt világában véghezvihető rombolás és "grapler"-el történő kunsztok sok-sok ökörködésnek adott helyet. Remélem lesz benne multi vagy online coop konzolon. :)

(#4) Tidus válasza b. (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Szeptember 14.-én milyen szériára számítasz.

(#5) errorcode06 válasza Tidus (#4) üzenetére


errorcode06
őstag

Állítólag augusztusban (végén) jön a zöldek új szériája 1180/2080, vagy kitudja milyen néven...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6) b. válasza Tidus (#4) üzenetére


b.
félisten

A gamescom-on számítok új széria bemutatására a Tomb Raiderrel, nem szeptember 14.én. azt hittem ez egyértelmű ennél a hírnél.[link] :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) KaitouP


KaitouP
veterán

Már meg sem kérdezem, hogy hol a VII Remake. :(((

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8) hogabesz


hogabesz
aktív tag

"A játékban visszatér Roci Rodriguez védjegyének számító ejtőernyőjével" :D

(#9) Dvix


Dvix
senior tag

Reméljük a Tomb raider hozza a mikrotranzakció vonalat és le lesz vágva a játékból egy nagy darab amit majd csak season pass-el lehet megvásárolni és majd egy nagy korlátolt fejlődésrendszer is kell, ami nem lesz baj ha 60 Dolláron kívül még megvillantod a bankkártyád. Jól van lehet rossz májú vagyok de most adtam esélyt a DX- Mankind Divided-ank, amit nagyon rosszul tettem. :(((
Itt most nagyon domborítani kell a fejlesztőknek, a kiadónak meg nem beleszólni, különösen miután az egyik fejlesztő beszólt a Naughty Dog-nak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Tidus válasza b. (#6) üzenetére


Tidus
addikt

Én ezt nem tudtam, le is maradtam. :U
De egy hónappal megjelenés előtt a csapból is folyhatna.
Köszi a hírt.

(#11) Scholes9 válasza Dvix (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha így lesz, akkor dobozosan be lesz szerezve olcsón, aztán végig játszás után mehet is apróra...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Dvix válasza Scholes9 (#11) üzenetére


Dvix
senior tag

Mondasz valamit lol! Persze mehet apróra ha konzolon veszed lemezesen! Jól mondod! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.