Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most fröcsögjek itt mint egy hülye tini rajongó? Nem kell ugye?!

Kojima + Reemus = istenkirályság!
Ennyi, ehhez az egyenlethez érettségi sem kell.
:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) ldave válasza .LnB (#1) üzenetére


ldave
félisten

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, Kojima a Castlevania-hoz is ügyesen nyúlt hozzá, Del Toro pedig nagyon jó látványvilágot tud megálmodni (Hellboy, Faun labirintusa, Pacific RIm).

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zombik. Zombik még kellenek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) #08052480 válasza ldave (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

Kojima a Castlevania-hoz is ügyesen nyúlt hozzá

Marmint a spanyol csapat ugyesen nyult hozza? Tudtommal Kojimanak a jatekhoz semmi koze sem volt, a japan szinkron felett babaskodott.
Kojima neve szamomra nem garancia semmire (plane egy horror jateknal, remelem a sztorit es a parbeszedeket nem o irja), Del Toto-e viszont annal inkabb, erdemes lesz erre odafigyelni.

(#5) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ezt nem értem.. [link] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te se nézel The Walking Dead-et. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) ldave válasza #08052480 (#4) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom mit csinált, a nevét adta hozzá, szóval gondolom valamilyen szinten azért belefolyt a munkálatokba a japán szinkronon túl is. Aztán lehet nem.

A Slime draws near! Command?

(#8) .LnB válasza oriic (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy ne néznék! Még a magyar(ul megjelent) képregényeket is olvastam. De Reedus-ról nem rögtön a TDW jutott az eszembe :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) oriic válasza .LnB (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem igen. :D

Live-Die-Respawn

(#10) Garada válasza oriic (#3) üzenetére


Garada
őstag

Úgy bizony :D

(#11) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Ha a régi zeneszerzőt is megszerzik a játékhoz - Akira Yamaoka - akkor nekem komplett erekcióm lesz, ha ez elkészül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.