Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devast


devast
addikt

Ezek spammelik tele az emailemet mostanában minden hülyeséggel ?

(#2) Findzs


Findzs
addikt

epizodikus? modern hős?

köszi nem kell :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Avagy csináljunk egy 25+ órás rpg-t azt daraboljuk fel 3órás részekre, mondjuk azt, hogy epizodikus, es db-ja 40 euroért adjuk el a jonépnek az epizódokat, amiket eddig dlc-nek hívtunk.

(#4) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Most akkor ez RPG, vagy egy sima multi játék urban fantasy környezetben?

(#5) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Gyönyörű... A DLC biznisz már nem elég, mostantól kezdhetünk hozzászokni az "epizodikus megjelenésű" játékokhoz. Nagyon remélem, hogy kapitális bukta lesz a vége.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Már az első trailernél mondtam, hogy TSW érzésem van. Remek lett volna egy sima single player játék ilyen környezetben. Coop hülyeség viszont nem nagyon érdekel.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) alevan


alevan
őstag

Szóval episodikus Evolve ripoff egy átlagos YAN (young adult novel) történetével.

Eddig egyes Bioware, ülj le.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) joysefke válasza alevan (#7) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

"young adult novel" bazz, ezt a kifejezést kerestem :))

J.

(#9) Garada válasza alevan (#7) üzenetére


Garada
őstag

Az bizony.

(#10) Romvr


Romvr
őstag

Epizodikus... gondolom DLC-k is jönnek majd az epizódokhoz csak hogy 3x fizessük meg ugyanazt.

Miért nem képesek mostanság normális RPG-t készíteni? Mint anno a KOTOR volt. Ami mostanában jön az vagy Coop-ra kihegyezett vagy egyenesen MMO. Én egy Single Player RPG-t szeretnék ami nem 3 órás és nem 30 részre van bontva a történet.

Remélem a sorozatoknál is hamarosan bevezetik hogy csak moziban nézheted egy teljes jegy áráért a részeket. Sőt ha "az előző részek tartalmából"-t is végig akarod ülni az +30% felár.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.