Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyuribácsi88

Nagyon szép, kérdés milyen lesz a végleges amit kiadnak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2) Garada válasza gyuribácsi88 (#1) üzenetére


Garada
őstag

Nincs kétség valóban az, bár a végleges verzió kíváncsi leszek mennyire üt majd el ettől.

(#3) oriic válasza Garada (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha Forza 5-öt vesszük példának, akkor lesz különbség, de nem olyan nagy.

Live-Die-Respawn

(#4) alevan


alevan
őstag

Barátok.... nekem egy barátom van aki Xbox-al rendelezik, és vele sem egyezik azon játékok halmaza amit szeretünk játszani...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) - = Zk = - válasza alevan (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megesik.... ezért ne kösd fel magad... se őt :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

PC-re miért nincs hasonló játék a TDU2 óta?

(#7) - = Zk = - válasza GhanBuri Ghan (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem annyira nem hatott meg a TDU2... sem az 1. pedig tetszene
az irányíthatóság végett :U :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) Gyuracell válasza GhanBuri Ghan (#6) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

A The Crew lesz ősszel ami ha csak részben is, de talán visszatud majd adni valamit a TDU-s élményből PC-n, persze nem hinném, hogy ezt bármiben is megtudná közelíteni :(

(#9) GhanBuri Ghan válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem pont a Horizon tetszene, nyílt, szabadon bejárható tér, rengeteg kipróbálható autó, versenyzés, és ez a zsáner PC-n nincs kitöltve, semmivel. (brr, a TDU2-ben még legmagasabb szinten is nyúlós volt az irányítás, ha a bukkanó végén felbukkant pont az útvonalamon szembe egy autó, már tudtam, hogy kár rángatni a kormányt, fékezni, úgyis neki fogok menni. Ezzel szemben a Horizonos videókban csak úgy cikáztak a szembejövők között)

Gyuracell: igen, tudom, hogy a The Crew közelíti meg leginkább, de még ez is nagyon messze van ettől.

(#10) #81556480


#81556480
törölt tag

Ez ugye nem jön 360-ra ?

(#11) rocket válasza #81556480 (#10) üzenetére


rocket
nagyúr

Jon :)
A X1 es X360 verzio nagyon sok mindenben elfog terni, szo szerint mintha nem is ugyanaz a jatek lenne.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12) - = Zk = - válasza rocket (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pl?!... grafban simán gondolom....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.