Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

A Shangrila-s rész PS exklúzív DLC vagy az alapjáték része lessz?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) Chapel


Chapel
addikt

Megint ez a nyílhasználat, hihetetlen hogy C3 óta mennyi játékban előjön, persze nem ők találták fel, csak ugye azzal lett felkapva megint. Na mind1, a 3. részhez képest kalapáltak még a látványon, ez dicséretes, legyen benne annyi idő is és én már boldog vagyok.

Szép is, várjuk is, eddig mind3 részt imádtam +BD, szóval várja a helyét a steam-en.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Hmm, jónak tűnik, és a grafika meg zseniális.Remélem nem fogják úgy elcseszni mint a WDt, és legalább olyan jó lesz mint a FarCry 3. :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#4) Dilikutya válasza Chapel (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Crysis ide vagy oda, az ilyen világtól elzárt helyeken, ahol kevésbé fejlett népek is élnek, adja magát, hogy hozzájussunk. amúgy meg a Crysis-hez is a Rambo 2-ből lopták az ötletet. :)

A videón a látvány lenyűgöző, ha a játék is tudja tartani a szintet, akkor megint lehet bámészkodva bóklászni rengeteget.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Nagyon várom már :C
takacsbotond: ha olyan jó lesz mint az FC 3 akkor ezt is kipörgetem vagy 4-szer :))

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#6) section9


section9
őstag

Nagyon tetszik. Azért remélem nem voltak lusták valamit változtatni a Far Cry 3-as elemeken. Már a Far Cry Blood Dragonban is zavart kicsit, hogy ugyanazt kell csinálnom ugyanúgy, mint az FC 3-ban.

(#7) atike


atike
nagyúr

Mostanában nem igazán feküdtek az fps-ek, de ez brutál jónak néz ki!

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát le a kalappal..
Sajna ez már messze nem az én gépemre készül :B :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Findzs


Findzs
addikt

jól néz ki :K

de nekem olyan érzésem volt mintha ez a farcry3 lenne más skinnel :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#10) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Shangri-La benne lesz az alapjátékban vajon, vagy küldetés-DLC lesz?
Elképesztően jól néz ki amúgy. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) CoDWaW07 válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


CoDWaW07
őstag

remélem benne lesz :K
Bár amúgy nekem még mindig jobban bejön a Far Cry 3 környezete

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#12) Psych0


Psych0
őstag

Remelem ebbol is csinalnak blood dragon kieget.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13) Garada válasza takacsbotond (#3) üzenetére


Garada
őstag

A 3. rész valami eszméletlen jó volt, tele tartalommal, minimum én is egy ilyen jellegű játékot várok a 4. résztől.

(#14) aizen92 válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


aizen92
addikt

Nem kell itt az ötleteket adni kérem szépen!!! :DDD

Amúgy gyönyörű a játék és a helyszín is nagyon bejön! Várom már :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#15) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hát a vége felé elég elborult a videó, remélem nem keverik bele ezt a blood dragon stílust, egy kis misztikum lehet benne mint a 3-ban de ne menjenek annyira el ebbe az irányba.
Amúgy meg instant get nálam akár csak a Witcher 3 és a Maffia 3 (ha egyszer kijön) :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) Liquid Snake válasza GeryFlash (#15) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Most kell azonnal! :-)

A Hideo Kojima Game

(#17) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Hiiinnye, eléggé várós dolog:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.