Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szakiii


Szakiii
addikt

Ezt a hónapot a ps viszi :)

(#2) marilllyo válasza Szakiii (#1) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a Superhot-ot hozzánk is betehetnék majd.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Superhot :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) szupermacs válasza marilllyo (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Mitől annyira jó? Nekem már a grafika sem tetszik. :(

(#5) marilllyo válasza szupermacs (#4) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem tudom de látok benne fantáziát...Vannak ilyen játékok ahol nem az számít...attól a játékélmény még jó. Maga a kihívás az amiért jó..és az teheti addiktívvá.
Pl. Broforce. Egy-két éve kaptuk ingyen játéknak (PS4) ...agymenés az egész de baromi vicces.

Mivel nem próbáltam pénzt nem biztos, hogy adnék érte...de ha mi is megkapnánk ingyen annak örülnék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6) szupermacs válasza marilllyo (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem olyan játéknak tűnik, mint amiket pár dollárért dobálnak akciókban 3-400 Ft környékén. Ennél jobb címek is voltak, vannak akcióban amik simán elférnek egy Goldban is. Az indie játékokért egyébként sem vagyok oda, sokszor meglátszik rajtuk a keret amiből készülnek.

(#7) haxiboy válasza szupermacs (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Egy játékot soha nem a grafikáért játszunk. Nekem a SuperHot már akkor bejött amikor csak böngészőből lehetett tolni a demo-t. Első nap megvettem megjelenéskor. Szerintem királyság :D

Meglátszik a keret hogy mennyiből csinálták, de a játékmenet teljes egészében kompenzál.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#8) szupermacs válasza haxiboy (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Ingyen egy letöltést megér, max letörlöm. Soha nem grafika miatt játszottam játékokkal, csak nekem ez a steril minimal nagyon nem a stílusom.

(#9) nimfas válasza szupermacs (#4) üzenetére


nimfas
addikt

[link] Az elején még pár pálya könnyű :D

(#10) AMD Power


AMD Power
titán

En egyenlore csak gyujtogetem ezeket a jatekokat november ota. :) Eggyel sem jatszottam. Majd ha kifogynak az EA Access jatekok akkor elkezdek jatszani ezekkel is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) b.


b.
félisten

Ebben a hónapban PS jobb. Szerencsére már ott is érdekelt vagyok :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) proci985 válasza szupermacs (#4) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en csak a VR verzioval toltam, az jelenleg az egyik legjobb VR cim pcre.

a grafika annyira nem lenyeges, de a mechanikaja miatt tenyleg olyan, mintha te lennel neo. egyik baratom konkretan oldalravetette magat VRben egy golyo elott aztan majdnem lefejelte az asztalt :D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) szupermacs válasza nimfas (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez érdekes videó, de mi ez a sok hatalmas felirat a képernyőn?

(#14) Fryskitt


Fryskitt
addikt

"A történetben Fitz Quadwrangle professzor tizenkét unokaöccsét alakítjuk" - egyszerre mindet? ;]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#15) Psych0 válasza szupermacs (#4) üzenetére


Psych0
őstag

It's the most innovative shooter I've played in years.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.