Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azért ez a hónap nem gyenge a 360-on :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Az a Tomb megvolt (PC-re) és rohadtnagy csalódás volt szóval köszönöm de ingyen se kell.
A Bio-t viszont majd lekapom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) shifty!


shifty!
senior tag

Elég ütős pakk lett, jöhet is! :))

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4) Rage47 válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


Rage47
veterán

a Tomb Raider pedig qvajó volt

(#5) energy4ever válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


energy4ever
addikt

Szerintem pedig mind graffikailag, es jatekelmenyileg is az egyik legjobb jatek lett! (meg az avatarom is Lara :D )

(#7) Kvelstadt válasza energy4ever (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az avatarod jó!
De artifact-ok a fűbe, nem kell mászni meg küzdeni értük. a lopakodás addig tart míg be nem vág egy script-et hogy most márpedig te tüzharcolni fogsz. a titkos helyek rohadtul az arcomba voltak rakva a feladvány pedig rövid és könnyű volt. szóval casual lett ez is. Én tökre szerettem a régi tomb-okat 10pecenkénti kötelező fedezlkből lövöldözés nélkül is... De ja, a grafika szép volt meg tetszett az új lara is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) Sirandrish válasza Kvelstadt (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Régi Lara...nem új.
És te butus vagy bro...nagy király volt ez a TR :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.