Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FlashLed


FlashLed
senior tag

Nagyon gyenge...

The Mechanic

(#2) #78687232


#78687232
törölt tag

Jó kis csomag, egyszer jöhetne a Hotline Miami is, feltéve ha még nem volt.

(#3) Wesder válasza FlashLed (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Nem volt ez rossz, persze mindig elfelejtik egyesek, hogy ezek a játèkok INGYÈ vannak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) FlashLed válasza Wesder (#3) üzenetére


FlashLed
senior tag

Egyesek meg mindig jonnek ezzel az ingyen szoveggel. Attol h ingyen van lehetne ertelmes dolgokat is adni. Vagy inkabb ne adnanak semmit.

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#5) #78687232 válasza FlashLed (#4) üzenetére


#78687232
törölt tag

Akkor ne töltsd le és megoldottad magadnak ezt a hatalmas problémát.

(#6) dreampage válasza #78687232 (#2) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Hotline Miami sosem lesz Goldban, mivel az nem jelent meg Xbox One-ra. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#7) dreampage válasza FlashLed (#4) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Értelmes dolgokat adnak. Minden hónapban 4 játékot. Az egész közönséget ki kell szolgálni, plusz a kiadók sem pampoghatnak (vagyis olyan játékot kell adni, aminek a kieső eladásai ezzel nem okoznak kárt), szóval lehet, hogy neked nem tetszik, másnak viszont igen. Ezt sosem lehet előre tudni, és nem csak a hardcore játékosokra kell gondolni. Az AAC egyébként elég hardcore, érdemes kipróbálni. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#8) Geller72 válasza Wesder (#3) üzenetére


Geller72
veterán

..semmi sincs ingyért. Sokan elfelejtik, hogy amit letöltenek "ingyé", azért esetleg leraktak év elején 15-20k-t. Nem egyszer esett meg velem már az például, hogy hónap vége fele akció volt, megvettem a gammár mondjuk 5k-ért, mert előtte meg 13 volt, erre két nap múlva "gold"-ra meg kiadták ugyanazt ingyen., Csupán mondjuk az éves előfizum harmadát dobtam ki emiatt. Igazán szólhattak volna, hogy ne vegyem meg. Mert akkor már eléggé nyilvánvaló volt számukra, hogy az lesz az egyik free gamma. :U

(#9) Wesder válasza Geller72 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Ilyen ez, èn megvettem 5k-èrt a Walking Dead S1-et, jövőhèten meg 1200ft volt. Azèrt vannak ingyen a játèkok, mert az online multièrt fizetsz. Az ÁFSZ-ben is benne van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) pomorski


pomorski
őstag

Nem jó ez csomag.

(#11) logitech1


logitech1
tag

Gyenge hónap.SplinterCellConviction ez talán,de ez is 3 órás játék csak [link]

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#12) FlashLed válasza #78687232 (#5) üzenetére


FlashLed
senior tag

És téged ki kérdezett? Ez a véleményem. A goldosjátékok 90%-a fos bárki bármit mond. Ha ingyen van ha nem. Pont. Nem mellesleg nem csak úgy löki az MS igen keményen kifizetem én a GOLD árát, amiről néha hadd ne mondjam,hogy mennyire szarul működik. Szerver problémák, stb...

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#13) Wesder válasza FlashLed (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az ÁSZF-ben az van leírva hogy az Online szolgáltatásèrt fizetsz, ès a játèkokat pedig INGYEN adja a MS ebben az esetben nincs miről beszèlni. Ha tetszik letöltöd, ha nem nem. Senki sem kènyszerít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) #78687232 válasza FlashLed (#12) üzenetére


#78687232
törölt tag

Akkor mondd le az előfizetésed és válts platformot. Nem hisztizni kell, van lehetősége mindenkinek váltani.

(#15) Polllen válasza Wesder (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

Attól, hogy ingyen van, azért nem ez az elérhető játékok krémje. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) #78687232 válasza Polllen (#15) üzenetére


#78687232
törölt tag

Senki nem is írt ilyet. Minden hónapban van egy-egy jó játék benne, mégis a saját vásárolt címekkel játszok. Én a goldot a multiért fizetem, ha nem lenne ajándék se izgatna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.