Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) #78687232

(törölt tag)

Remek hónap ismét, a Bloodstain lett az első kiszemeltem. Eddig csak az első pályán sikerült túljutnom és így elsőre elég nehéznek tűnik, a grafika tetszetős. Párszor megijedtem a háttérben elrobogó vonattól :DDD
A Bomberman-t várom még. Volt (még lehet nem került ki) talán GP-ban is egy rész, rekordidő alatt ráuntam, remélem ez sokkal jobb lett.

(#2) oriic válasza #78687232 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Anno a Dyna Blaster nagy kedvenc volt, szóval Bombermanre ránézek én is. :C

Live-Die-Respawn

(#3) RootRulez

RootRulez
(nagyúr)

PC-n Soksok LAN partyn toltuk a Jedi Acedemyt úgy, hogy csak karddal lehetett menni. :D Szóval kicsi nosztalgia befigyel. :D

═══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

(#4) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Durva, hogy a Jedi Academy-ben tökélyre fejlesztett kard harcot képtelenek voltak megismételni. Az Outcast és az Academy a legjobb SW játék ever.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Bale_E válasza RootRulez (#3) üzenetére

Bale_E
(őstag)

Így van. Lőfegyverek kikapcsolva csak erő és fénykard. Régi szép idők :B

https://www.twitch.tv/m0h0senator // Cyberpunk 2077 - 2020/04/16

(#6) szupermacs válasza RootRulez (#3) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Mivel a szerverek már le vannak lőve, így csak a kampány, vagy offline multi megy benne. De így is érdemes One X-en tolni, mert a 4K 60fps csodaszép ennél a játéknál. Mármint az eredeti grafikához képest.

(#4) Plazmacucci: Ezt én sem értem, a TFU és TFU2 is jobb lett volna így.

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#7) gabor.vig

gabor.vig
(aktív tag)

Biztos bennem van a hiba, de én nagyon nem értem az olyan játékok iránti lelkesedést, mint a Bloodstained: Curse of the Moon vagy előző hónapban a Celeste. :F

[ Szerkesztve ]

(#8) #78687232 válasza gabor.vig (#7) üzenetére

(törölt tag)

Ez van, én sem értem az állandóan panaszkodó netes arcokat, akiknek semmivel sem lehet megfelelni.

(#9) gabor.vig válasza #78687232 (#8) üzenetére

gabor.vig
(aktív tag)

Mondjuk az nem én vagyok. Csak egy megjegyzést tettem. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.