Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Warhammer lesz az en jatekom. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2) vackor81


vackor81
csendes tag

Ez így elég gyengusz az ünnepekre. Nem beszélve a kinectes játékról... Kinek van manapság még Kinectje? Rajtam kívül, persze. De annak idején sem hozott lázba a fényorgia, most sem fog. A Black Fridayen pár napja meg megvette olcsóért mindenki a Back to the Future játékot, akit érdekelt. Én is így tettem, ezért ez pláne bosszantó.

Csak azért mert tudod, hogy paranoiás vagy, még ne hidd, hogy nem fognak elkapni...

(#3) GrmnShepherd


GrmnShepherd
tag

A zöld tábor már megkapta a magáét decemberre, kíváncsian várom hogy PS4-re mi érkezik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) AMD Power válasza vackor81 (#2) üzenetére


AMD Power
titán

En is kicsit tobbet vartam, de ez van. :)

Mar a BF elott tudni lehetett a decemberi Live-t csak szolok.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) b.


b.
félisten

Child of Eden -Xbox One-n csak kontrolerrel?
De miért? nekem is van Kinectem az One-hoz...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Csapoati válasza b. (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a 360-as kinectes játékok közül egy se megy One-on kinecttel, de lehet hogy tévedek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Stauffenberg válasza Csapoati (#6) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem megy, mert az új Kinect más látószögű kamerát és másféle szenzorokat kapott, így nem elég emulált környezetben futtatni a régi játékokat.

Ami jó lenne, ha a régi Kinect kompatibilis lenne az Xbox One platformmal, ez viszont csak üzletpolitika kérdés. Volt régen rizsázás arról, hogy BC emuláció közben nem mennek az USB portok, de ez nettó marhaság volt, nem akarták, hogy a régi Kinect áthozható legyen. Azért nem megy az USB, mert nem akarják, hogy menjen.

Szívás, jobb lesz elfelejteni, hogy valaha létezett ilyen kiegészítő.

(#8) wolruf


wolruf
őstag

Még jó, hogy lecsaptam gyorsan a BTTF-re az akcióban :-/ :D Teljesen tipikus :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9) dreampage válasza b. (#5) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Mert a játék az Xbox 360-as Kinecthez készült, az Xbox One-os kamera egészen más. Más felbontással dolgozik, más a látószöge, vagyis a játékok nem tudnák használni. A 360-as tartozékok pedig nem kompatibilisek One-nal. Így marad a kontroller.

A játéknak soha nincs vége.

(#10) b. válasza dreampage (#9) üzenetére


b.
félisten

szomorú, igazából skypon kívűl már semmire nem jó. Ez egyébként egy baromság Microsoft részéről., mert jó kis cucc. Annak idején reklámoztak egy másik opciót, mikor kivetítette a képet a szobába ,meg effekteket ilyesmit csinált. Nekem az is bejött volna. Most nem ugrik be a neve.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) KEAN válasza b. (#10) üzenetére


KEAN
tag

IllumiRoom néven ment, de nem igazán tudni mi lett a sorsa, talán mintha arra hivatkoztak volna, hogy túl drága lenne a végfelhasználóknak és inkább beszántották. Gondolom a HoloLens miatt már soha nem is lesz újraélesztve.

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#12) Stauffenberg válasza b. (#10) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Skype-ra kicsit drága, egy használt Kinect megy 10-15 ezer forint körül, egy adapter, amivel rá is tudod dugni a One S-re vagy One X-re meg 15-20 ezer

Ennyiből már egész komoly Full HD webkamerát lehet venni Skype-ra. Mert persze az Xbox már kezel bármilyen USB-s webkamerát, mióta a Kinect hivatalosan is kukázva lett.

Amire még van értelme, az talán az arcfelismerő bejelentkezés, egy Windows Hello tanúsítvánnyal rendelkező komolyabb webkamera sem olcsóbb, de azzal nem is lehet játszani a csekély számú Kinect játékkal Xbox One-on.

(#13) b. válasza Stauffenberg (#12) üzenetére


b.
félisten

Na jó de nekem alapból Kinect bundlem van, anno nem is lehetett enélkül venni, tehát nekem plusz pénzbe nem kerül, meg annak a pár millió vásárlónak sem, akik első körben/ évben vettük.De így csak porfogó lenne,ha Mondjuk most kislányom nem használná Just Dance-hez.

KEAN : EZ az köszi.- Hát igen, fontosabb volt plusz 2 mag mint a játékélmény vagy inkább úgy mondom, megcsinálhatták volna külön bundleben.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ezek a freeware kategória aktuális címei? Mert pénzt kérni ilyen "minőség"ért azért eléggé túlzás lenne. :)

(#15) AMD Power válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


AMD Power
titán

Evi 20e Gold Live ez azert nem rossz. Persze decemberre en is picit tobbet vartam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) Stauffenberg válasza AMD Power (#15) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem kell ennyit költeni Gold-ra, vedd meg egy megbízható eladótól aprón 13 ezerért, de a kódos oldalakon is bőven van ennyiért. De aki élelmes, Black Friday alatt táraz be egy évre (a legtöbb hivatalos partner konzolboltban is 12.990 Ft volt az éves Gold).

Így nincs 1100 Ft sem a havi adag, ezért cserébe kapsz egy multiplayer ökoszisztémát, ahol nincsenek PC-s értelemben vett cheaterek, havi 4 ingyen játékot, egyéb kényelmi szolgáltatásokat és a leértékelések alatt is vannak csak Gold előfizetőknek járó extra kedvezmények (vagy csak nekik szóló akciók).

Amúgy szoktak ennél sokkal jobb és értékesebb címek is lenni. Ha meg nem... hát ez van, Gold-ra csak emiatt előfizetni semmi értelme.

(#17) AMD Power válasza Stauffenberg (#16) üzenetére


AMD Power
titán

En 3 havi Goldot inteztem. Jo arban. De amugymeg evi 20e sem sok.... De persze BF alatt 13e ajandek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) b. válasza Stauffenberg (#16) üzenetére


b.
félisten

Nem sokára havi 5 lesz, jönnek a Classic címek is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.