Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Minden szempontból remek írás.
Erösen hiánypotló.
Köszönjük

duree54

(#2) daninet


daninet
veterán

Köszönjük :R
Ez a szokásos M$-féle túlbonyolítás... ismerjük a levelet amikor csávókám a MovieMakert akarta felrakni és hozzá 2 óráig pakolta a frissítéseket. Ez kb olyan. De akkor már gondolhattak volna arra is akik a nem támogatott országban laknak..

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Köszönöm!
Ha jól tudom van lehetőség a cikk utólagos módosítására... a hibamegoldós részt így igény szerint bővítem majd.
Természetesen nem sorolom fel az összes hibakódot, csak az általatok legtöbbször tapasztalt amolyan "általános" hibák kerülnének felvételre a lehetséges javításokkal.

Írtam, hogy menet közben készült egy működő azonosító, ezt felajánlom egy GfW regisztrációval szenvedő emberkének -nekem már van alapon. A user XGamer_HUN névre hallgat, próbáltam nem elvont de nem is idióta nevet találni. :)
Nem verseny, de aki elsőként kéri annak átadom az adatokat!

(#4) Narxis


Narxis
nagyúr

Pfej de utálom az ilyen regisztrálós programokat a játékoknál, EA-nál is van. Hol vannak azok a szép idők amikor feltelepítettem a játékot és játszhattam? Hab a tortán, hogy sokszor már a megjelenés napján érkezik a patch.

Asszem a GTA 4 tartja a rekordot, ott ha jól tudom a játék mellé még 2-3 ilyen regisztrálós, bejelentkezős programot fel kell telepíteni.

Visszatérve EA-re, ott hiába szedem ki a pipát a PunkBuster mellől, mégis felrakja, aztán akkor is fut a háttérben ha nem is játszom. :S Szívesen elbeszélgetnék a fejlesztőkkel. Tudom, hogy a csalók ellen van, de azért veszem ki a pipát telepítéskor mert nem játszom online.

Thanos was right.

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Amikor a GOW-ot próbáltam installálni ezzel a csodával, a 6. próbálkozás után már az idegbaj kergetett. Vissza kellett lépnem XP-ig, mert W7 alól nem bírtam normálisan felrakni, mindig kiszúrta, hogy Mo.-on vagyok. :W :W :W

Szerk:
Jah igen:
Vegyél te is eredeti játékot... :U

[ Szerkesztve ]

(#6) 3psilon


3psilon
aktív tag

Nekem is a GOW-val okozott kétheti fejfájást, hogy csak angol reggel ment, magyarral nem. Az ügyfélszolgálat próbált segíteni, de ezt nem tudták. :(

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#7) Zolás válasza D1Rect (#5) üzenetére


Zolás
addikt

A nagy testvér figyel rád :DDD
Nekem felment win7 alól is elég gyorsan. Mondjuk értek angolul így hamar rájöttem magamtól mit is kell csinálni hogy jó legyen. :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8) Joe.36


Joe.36
addikt

Én a Gears Of War alatt ismertem meg , anélkül nem akart működni, hatalmas kár hogy a második rész nem jött ki Pc-re....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9) gabor85


gabor85
őstag

Na a bajok itt kezdődnek, ugyanis régebben ez még ment, de jelenleg ha magyar nyelvű oldalról indítod a regisztrációt akkor hiába adsz meg más országot, nem fog működni, szóval angol!!! oldalról kell kezdeni... :Y

Ezt a marha nagy baromságot sűrgősen javítsd ki! /nagykép/ oldal

[ Szerkesztve ]

(#10) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Nekem is megy a live, pedig a Country/Region Hungary. :)
Mákom van? xD

(#11) D1Rect válasza Zolás (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Elég jól érek angolul, sőt még leírást, és videót is néztem hozzá. De nem engedett választani.
Hungary, slussz-passz. :U

(#12) ollie válasza Duree (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért is remek?

Stilisztikai hibák is vannak benne dögivel, de ami még nagyobb probléma, hogy erősen megkérdőjelezhető a módszer legalitása.

(#2) daninet: lol, túlbonyolítás? Mióta? Mások azért tépik a szájukat, mert túl egyszerűre csinál meg az MS dolgokat. Ebben sincs semmi bonyolult.

[ Szerkesztve ]

***

(#13) Zolás válasza D1Rect (#11) üzenetére


Zolás
addikt

Ahogy irtam a NAGY testvér figyelt téged :DDD Legközelebb bújj el jobban :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14) tomi_mod válasza gabor85 (#9) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

A linkelt képen Én egy kész fiók adatait látom nem pedig azt, hogy magyar oldalról kezdtél egy Live regisztrációt amit külf adatokkal tömtél meg végül pedig működött GfW-ben :Y
Magyar oldalon loginoltál... Totál egyértelmű, hogy azokat az adataidat hozza fel amit megadtál, ha Hondurast akkor azt. Senki nem mondta, hogy Live-ba nem fogsz tudni bejelentkezni az viszont már kérdéses amit írtam:
a magyar oldalról kezdett szűz regibe valahol hátul beég magyarország mint adat -ha nem futottak volna ebbe bele százan akkor nem írtam volna!

Javíthatnám úgy, hogy aki akarja kezdje magyar oldalról, de bakker ha másnál ez hibaforrás volt!!!!! akkor miért szivassam így a népet????? -ezért így marad

(#15) tomi_mod válasza ollie (#12) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Akik segítségre várnak azokat nem a stilisztikai hibák fogják érdekelni...

Legalitás: legális úgy forgalmazni GfW játékot egy olyan országban ahol nincs támogatás ehhez a rendszerhez?
Ott az írt példa, Gears of War, ahol a játék használhatatlan account nélkül! Az MS support pedig nem segített, csak türelmet kér amíg itt is lesz támogatás.

Jah és akkor mégegy. Xbox és PS3! Szerinted hány működik magyar account adatokkal, PS3 esetén még a store sem jön be nemhogy online játék :W -ez így mennyire legális?!?

"lol, túlbonyolítás? Mióta?" -azt hogy neveznéd amikor magyar adatokkal nem enged be a rendszerbe. Tényleg olyan nehéz lenne egy olyan régió kijelölése amihez a nem támogatott országok csatlakozhatnak?

[ Szerkesztve ]

(#16) gabor85 válasza tomi_mod (#14) üzenetére


gabor85
őstag

Csak bonyolítod a dolgokat: magyar nyelvű oldalon való magyar beállításokkal regisztráltam, átállítottam USA Washington/Washington-ra és onnantól be lehetett jelentkezni a GfWL-ba(ezt egy új címmel tettem aug 23án, nem azzal amit belinkeltem.) Ugye előtte még regeltem xbox.com-on, de az már 1értelmű... Nekem hiba nélkül ment és így egyszerűbb...

(#17) tomi_mod válasza gabor85 (#16) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Aláírom, hogy létezik más módszer...akár csak sorrendben, akár totál...

Pl.: amikor az írásom szerint beregisztrálod a Live-Id-t az XBox oldalán, azon a linken a jobb oldalon, indíthatsz is regisztrációt -tehát egyből az Xbox oldaláról és csak egy mailcím kell hozzá, így végülis kimarad a LIVE féle kutymuty, de ugye itt is kell majd régióadatot megadni. Szóval lehet máshogy is, de végül ugyaolyan paramétereket kell majd megadnod stb. stb.

Én úgy próbáltam ismertetni a módszert, hogy az egyértelműen jó végeredményt adjon! Úgy vélem, hogy jobb így, mint azt írni, hogy próbáld így aztán ha nem jó úgy, de ha ez sem segített akkor ez lesz a nekedvaló -ez csak összezavarna

[ Szerkesztve ]

(#18) gabor85 válasza tomi_mod (#17) üzenetére


gabor85
őstag

Én sem ezt mondom hogy próbáld ki valamelyik módszert aztán csak sikerül az egyik :P Tisztelem az írásba fektett időt, de az én módszerem is működik, és egyszerűbb mert magyar ;)

(#19) tomi_mod válasza gabor85 (#18) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Ok, alternatívaként megadom az alap linkeket -úgy helyben magyarul jön majd be az oldal.
Megjegyzem mellé, hogy valakinek bizonyítottan így is működik.

(#20) Atos23


Atos23
senior tag

:R :D

(#21) Sareth válasza D1Rect (#5) üzenetére


Sareth
senior tag

:) Ezen jót mosolyogtam, ne hari érte de beugrott mit össze nem szívtam vele én is :)

(#22) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszönjük az írást. Én a GTA 4-nél vágtam bele, addig nem volt szükségem rá. Azóta minden ilyen játékomat regisztráltam, és szeretem. Gyüjtögetjük a pontokat, most éppen a GoW-t nyomjuk végig LIVE-on coopba.

Viszont még a GTA4 előtt végigvittem a GoW-ot single-be, és nem kellett hozzá LIVE reg. Mentett rendesen, mindössze egy offline profilt kellett létrehozni, ha jól emlékszem.

Szerintem hasznos dolog és jó móka, mindössze 2 baj van vele:
1. Nálunk "nem támoagatott". Ezt nem is értem, miért olyan nagy dolog?
2. Nem egységes. Ez úgy lenne buli, ha minden játék ilyen lenne, akár csak a Steam, ahol szintén ez a probléma.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23) gabor85 válasza tomi_mod (#19) üzenetére


gabor85
őstag

Oké :)

(#24) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nálam nem volt semmi gond a regisztrációval,elsőre ment.A mentésekhez pedig offline módba kell lenni és menti a játékokat.
Ami kérdéses az az és az irásból is kimaradt,aki ROUTERT használ mint én.Na az a szívás mert ,játékonként portot kell kinyitni , ha ez nincs meg,a live nem fog kimenni a netre.
Portforward, itt találtok beállítást hogy melyik routeren mit kell kinyitni az adott játéknak.

(#25) Balazs_


Balazs_
aktív tag

A Gears of Warnál lehet menteni csak offline profilt kell csinálni.
Szerk.: bocs már leírták hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#26) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

undorító... két órát szögeltem chrome alól a linket, hogy végre usa-ban maradjak a reg idejére, majd adtam egy nagy pofont nekik: ***@****.hu-s Live ID adtam meg és végre működik a GTA4-em! :C Dögöljenek meg. De a következő kérdés az igazi:

Hogy a bánatba képesek forgalmazni magyarországon a GTA4-et, ha nincsenek meg az alapfeltételek hozzá??????? :W

Öntörvényű Sünmalac

(#27) band1103 válasza {Zodiac} (#26) üzenetére


band1103
őstag

Csak a fizika törvényei képesek arra hogy a be nem tartásuk pillanatában büntesse azt aki át akarja hágni azokat. Az ember által írt törvények nem ilyenek. Egy fogyasztóvédelmi törvény megírása még nem biztosíték arra hogy minden a törvény szerint fog működni. A microsoft törvényt sért Mo.-on mikor teljes árú pénzt kér olyan játékért ami nem működik rendesen. Az sem lehet kifogás hogy a játék telepítésekor, a user által elfogadott licens szerződésben le van írva hogy gfw-s a játék és hogy a fogyasztó ennek tudatában telepíti, mert a pénzt hamarabb elkérte minthogy ezt az infót közölte volna a vásárlóval. Kivéve ha a játék dobozán fel van tüntetve a gfw embléma egy markáns figyelmeztetéssel ami tájékoztatja a lelendő vevőt hogy nézzen utána annak hogy a támogatott területen vásárolja-e meg a játékot. Ha nincs a dobozon ilyen figyelmeztetés akkor lehet fordulni a fogyasztóvédelemhez de más kérdés hogy itt abszurdiában mikor lesz hatássa egy ilyen vásárlói panasznak. :U
Médiaszenzációt kéne belőle csinálni és látványos bírósági eljáráshoz folyamodni ahhoz hogy valamilyen cselekvésre ösztönözzék a Ms.-t.

Bár ahogy olvastam eddig a GOW esetében nem is lehetne senkinek egy szó panasza sem mert ugye lehet offline módban menteni. De ebben az esetben is fennáll az a tényállás hogy ugyanannyi pénzt kérnek el attól aki támogatott területen vásárol és használ mint attól aki nem ilyen területen vásárol és használ mivel kevesebbet tudó játékért kifizettet ugyanannyit a cég a játékossal ami már egyenesen LOPÁS a cég részéről!

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#28) anulu válasza tomi_mod (#15) üzenetére


anulu
félisten

PS3 multi simán ment úgy, h a régió magyarra volt állítva (NFS PS, Fifa 09, NHL 09, Guitar Hero 3). letöltéshez, vásárláshoz több accom is volt, de egy ideje nem tudok külföldi store-ból venni, azt mondja magyar a kártya és használjam a local store-t. köszi bmeg. :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) D1Rect válasza ollie (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

A módszer legalitása?
Megint "B" kategóriás állampolgárok vagyunk, semmilyen support nem kéne, csak az, hogy amit kifizettünk, használhassuk. :U

(#30) tomi_mod válasza anulu (#28) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Tesómnak sajna nem...még megjelensékor vette és nem volt hajlandó bejelentkezni, amíg jó adatokkal nem töltötte ki.
Lehet, hogy közben történtek változások ami miatt egy időben "mindegy" volt milyen régióban vagy...
Neki is több acc-ja van mert ugye a régiókban különbözhet a letölthető tartalom stb. Így különböző acc-okkal, több kieget is le tud szedni egy progihoz. Mondjuk ezek inkább hátterek kisebb csecsebecsék stb. szal nem kell nagy dologra gondolni.

(#31) tomi_mod válasza WhiteWalker (#24) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Kiegészítem ezzel az infóval! Köszi!
-és javítom a GoW "mentést"

(#32) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, kérdés:
eredeti GoW-om van, de már egy ideje csak offline-ba játszom,mert nincs kedvem a live-ot frissíteni, viszont most vagyok gép újratelepítés előtt.
HA frissítem a live-ot és bejelentkezek, akkor gondolom meglesznek a mentéseim.
És ennyi elég?
Tehát ha újra rakom a gépet, feltelepítem a GoW-ot és bejelentkezek live-ba,akkor magától szedi le a mentéseimet netről vagy kell valamit mentenem manuálisan a gépemen?
Baromira nem vágom és egyser már ezért újra kellett kezdenem:S

Vmint nem tudtok ajánlani vmilyen játék mentéseket kereső progit?;)
Olvastam vhol róla, csak nem találom..

Előre is köszi! :R :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33) WhiteWalker válasza tomi_mod (#31) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szívesen,amúgy jó ez az írás,ad némi segítséget! :R

(#34) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Hát, maradok steamnél. Nem tűnik rossz rendszernek. De ugye a szokás nagy úr.

ui: amúgy nem gond hogy van, sőt... Baj, hogy ilyen kevés szolgáltatás van online játékok területén.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#35) Tshunin válasza Zirowe (#32) üzenetére


Tshunin
csendes tag

Hivatalos fórumon azt írták, hogy a Live egyáltalán nem tárolja a mentéseket a neten. Szóval mindenképp el kell menteni a fájlokat manuálisan, különben elvesznek.
Offline módban a mentések általában a dokumentumok mappába vannak. Live profil esetén meg valami xlive mappába (ami nem tudom hol is van, mert nem használok live profilt).
Újratelepítésnél meg arra kell ügyelni, hogy offline profilos mentések csak offline profilba fognak látszani. Szóval a játék ismételt indításakor offline profilt kell választani vagy live esetén átmásolni az offline-os fájlokat az xlive-os profil mappájába. Szóval nem egyszerű :P

Nekem egyetlen bajom Games for Windows-zal, hogy kénytelen vagyok használni, mert nélküle nem is indul el a játék. Viszont ha én amúgy se akarom használni a Live nyújtotta lehetőségeket, akkor minek telepítsem fel? Nem használom semmire, csak kattog mindig a játék elején, hogy bejelentkeztem...
Ennél tényleg csak a GTA4 volt rosszabb, ahol még a rockstar social club-ot is fel kellett rakni. "Éljen a közösségépítés!" Csak nehogy aztán a többi játék fejlesztő cég is előálljon a saját közösségi alkalmazásával. :D

[ Szerkesztve ]

(#36) Sanyix


Sanyix
őstag

szerintem a k anyját az összes rohadt féreg cégnek aki kitalálta ezt a regisztrálós faszságot, ráadásul kötelező jelleggel. Undorító hogy lassan már nem lehet játszani anélkül hogy 20 féle ilyen spywaret feltelepít az ember...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#37) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes. Én a GTA IV és a Stormrise miatt telepítettem PC-re ezt a Games For Windows Live klienst, és semmi mókányolás nem kellett, egyszerűen csak lefutott a DVD-n mellékelt redistributable pack telepítő, megadtam az MSN-hez is használt, egyébként magyar régióbállításokkal futó accountomat (hogy hol regeltem valamikor sok évvel ezelőtt, az jó kérdés, de semmi extra, csak a messanger-hez kellett akkoriban...), és gond nélkül futottak a játékok.
Lehet, hogy a Windows Vista volt a dolog nyitja? :DD

(#35) Tshunin - Jaja, valahonnan a Program Files / Microsoft / akármi (windowslive, xbox és/vagy live mappa alatt vannak sorszámozott almappák, és azokat kell átmenteni winreinstall előtt. De most nincs fent, hogy megmondjam, meg lehet találni...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38) TazLeacher válasza Sanyix (#36) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönjük ismét a kultúrált véleménynyilvánítás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39) Cucuska2


Cucuska2
őstag

egy dolgot találtam regi közben: legalább 14 évesnek kell magatokat megadni!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#40) Khaal


Khaal
őstag

Nekem XP-re nem engedi felrakni a KB938759 hotfixet, pedig registryben és a vezérlőpultban is átállítottam a nyelvet a leírtak szerint. Valaki tudna segíteni?

(#41) szebee


szebee
csendes tag

Sziasztok!

Van egy nagy problémám!
Regisztráltam magam az Xbox Live-ra, de a Country-nál Magyarország van és nem tudom megváltoztatni! Gondolom ez lehet a baja hogy nem tudok belépni a GfW-re.
Van erre vmi megoldás?

Előre is köszönöm!

(#42) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Frissítettem a cikk elejét!

(#43) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Köszönöm az írást!
Nagyon hasznos!

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#44) Nemet01


Nemet01
csendes tag

Sziasztok nekem az átállítások után elindítja a hotfixet de a telepítés közepén kidob egy hibával. Mégpedig: Failed to migrate dependent packages. (nem tudja mozgani a függőben lévő fáljokat)
nekem erre kéne valami megoldás ha tudtok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.