Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Az Awesome games done quick (speed demos archieve) utódja lenne ez az esemény?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) oriic válasza errorcode06 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, ez még mindig ugyanaz az esemény 2010 óta. (nem tudom miért 2011-et írtam, amikor 2010-ben már volt egy Classic Games Done Quick is :( )

Live-Die-Respawn

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Errol meg nem is hallottam jo poennak tunik es a jotekonykodas meg kulon plusz pont. :K

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#4) oriic válasza EczkE (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt a lényeg inkább a jótékonykodáson van szerintem. 2. napnál vagyunk, több mint 110 ezer dollár jött eddig össze.

Nézegettem elmúlt ilyen eseményeket, a legutóbbin 1, 23 millió dollárt jótékonykodtak össze a nézők. Az idei bevételt a Prevent Cancer Foundation kapja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) ldave


ldave
félisten

A 2014-es Super Metroid speedrun versenynél kevés izgalmasabb dolog van a témában, pár képkockán múlt a győzelem.

A Slime draws near! Command?

(#6) edward2


edward2
addikt

Lol. Épp a napokban akadtam rá erre a dologra youtubeon.

Hát a duke nukem / deus ex speed runokon behaltam ☺

(#7) r0ach


r0ach
tag

Hát ezeket örökkön örökké tudnám nézegetni. :C A legszebb, hogy igen gazdagon el is magyarázzák, mit miért, hogyan csinálnak..

Ha én olyan ember lennék aki folyamat bekapcsolva tartja a tv-t, biztos ez menne rajta. Felvételről az utóbbi néhány év. :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap reggelig megy még az esemény. :)

Live-Die-Respawn

(#10) oriic válasza twollah1976 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amióta vannak játékok, azóta léteznek szerintem speedrunok. Ez is egy stílus, és nem kevés türelem, és játékidő kell hozzá. Van hogy egy-egy speedrun több 10, vagy több 100 órás gyakorlást is megkövetel.

Hogy van-e értelme? Egyesek szerint nincs, mégis nagyon sokan szeretik az ilyen végigjátszásokat. :)

Live-Die-Respawn

(#11) #52815360 válasza twollah1976 (#9) üzenetére


#52815360
törölt tag

Pont mint a High Score a játék végén, vagy az Achik.

(#12) copass válasza twollah1976 (#9) üzenetére


copass
veterán

nézz bele egy ilyen speedrun-ba aztán megérted.
iszonyat sok gyakorlást, trükköket és programhibat használnak ki hogy gyorsabbak legyenek.
nagy kihívás.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#13) vandeminek válasza copass (#12) üzenetére


vandeminek
tag

Pontosan. A nagy kihívás miatt tud rettentő érdekes lenni. Én nem szoktam speedrunokat csinálni, de nagyon sok ilyet néztem/nézek mai napig. Sokkal jobban tud szórakoztatni, mintha leülnék a tv elé reklámokat nézni.

(#14) copass válasza vandeminek (#13) üzenetére


copass
veterán

nekem ez a risk of rain a kedvenc speedrun-om. kegyetlen nehéz rouglike, ez még annyival megvan nehezítve hogy időarányosan nehezedik!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#15) twollah1976 válasza copass (#12) üzenetére


twollah1976
őstag

Neztem Quake, Doom speedrunt es erdekesek, sok glichet hasznalnak benne.

Ettol fuggetlenul nem az en vilagom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

1,2 millió dollár jött össze végül. Nem semmi: :)

Live-Die-Respawn

(#17) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Bakker,most nézem hogy volt D2 LoD.Lemaradtam róla pedig érdekelt volna.:(

Farhát eladó.

(#18) #08052480


#08052480
törölt tag

Nagyjabol vegigtekertem a Bloodborne "vegigjatszast", hat nem estem hanyatt. Ha osszes ilyen nivotlan volt, akkor orulok, hogy egyet sem lattam. 1.0-as glitcheket hasznalva atugrani a jatek elso felen es tulfejlodni a masikon nem valami elkepeszto teljesitmeny.

(#19) ldave válasza #08052480 (#18) üzenetére


ldave
félisten

Csináld utána gyorsabban, és jövőre te is ott lehetsz.

A Slime draws near! Command?

(#20) #08052480 válasza ldave (#19) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ugye nem arra akarsz celozni, hogy ha en nem tudom gyorsabban, akkor mar el sem donthetem, hogy mekkora teljesitmenynek tartom? Ne menjunk mar vissza oviba.
Egyebkent nem akarok ott lenni, ugyhogy passzolom.

(#21) ldave válasza #08052480 (#20) üzenetére


ldave
félisten

Nem erre utaltam. Ez olyan, mikor a 100-on valaki 10 mp alatt fut és arra mondanád, hogy ez lenne teljesítmény, mert más akár 10 órát fut megállás nélkül.

Egy ilyen speedrun mögött több éves gyakorlás és munka lehet, amit mi csak itt egy videóba sűrítve látunk.

Persze, hogy szerinted mi számít valódi teljesítménynek, azt nem tudom.

A Slime draws near! Command?

(#22) #08052480 válasza ldave (#21) üzenetére


#08052480
törölt tag

Na igen, csakhogy itt nem epp ez a helyzet. Amit a videoban muvel azt lefogadom, hogy a legtobb aktiv BB jatekos meg tudna csinalni, general maganak "vegtelen" XP-t es rohogve vegigdaral mindenkit. A legimpresszivebb dolog az egeszben a hibak felfedezese - bar az emlitett tultapolas ott volt az osszes Souls jatekban is, rejtely miert sikerul nekik ujra es ujra bennefelejteni :)
Nyilvan nem mondom, hogy nincs munka meg ido mogotte - raadasul eloben is csinalta, az meg hozza magaval a stresszt meg miegymast, de azert ez megiscsak galaxisokra van pl az anno szinte mindenhol lehozott Demons/Dark Souls (csalas nelkuli) speedruntol, amit a keszitoje utan tudna csinalni tippre maximum egy mareknyi ember. Igen, ez ilyen kategoriaban indult (igy mar ertem mit jelent az %any a nev mellett) deal with it, csak masra szamitottam.

(#23) copass válasza #08052480 (#20) üzenetére


copass
veterán

mutasd meg hogy te jobb vagy, akkor elhiszem. de bizonyíték nélkül, ez szájkarate marad.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#24) #08052480 válasza copass (#23) üzenetére


#08052480
törölt tag

Tenyleg ennyire ketertelmuen fogalmazok vagy csak az ekezetek hianyoznak?

(#25) wjbhbdux válasza #08052480 (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

any% = bármilyen módszerrel eljutni a játék végéig, bloodborneban külön kategória a patch nélküli játék amiben még ki lehet használni ezt a hibát.

ha szeretnéd a legújabb patchen megnézni a világrekordot akkor ide kattintsál, pár hetes.

/s

(#26) #08052480 válasza wjbhbdux (#25) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nah hat pont valami ilyesmit vartam. Az elso bosst leszamitva nagyon kiraly az egesz, igy elso blikkre glitcheket sem nagyon hasznal, az Unseen villageben kaptam el egy geometrian atesest, de az is max par perccel hosszabitott volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.