Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó nézegetést! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Lenry


Lenry
félisten

megettétek a kutyát?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) gamerkiller válasza Lenry (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

LOOOOOOOOOL.... Nem.. :D Jézusom.. Hát nem csak én vagyok ilyen elmebeteg hogy ilyenekre gondolok?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Légyszi!! Írjatok már HSZ-t! :K :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Borzalmas az ottani helyzet! :(

when the sun shines, we'll shine together

(#6) gamerkiller válasza mexicanraven (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tapasztaltad is? Szóval jártál már kint?:) Tényleg teljesen más mint képen.. Az a szag ami az utcákon van.. Amikor a kéregető gyere a piacon folyamatosan jön utánad sírva egy pár kopek-ért.. Amikor a féllábú katona a katonai igazolványát mutogatja neked, és mondogatja hogy ő háborús veterán, és szánd meg egy pár hrivnyával... Borzasztó.. Mindenhol ilyen kutyák.. Wáá..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) eastsider


eastsider
nagyúr

anyum volt ott, vmi palackozó-üzemet üzemeltek be. nők kvák, férfiak alkoholistéák, minden kosz, szutyok, de ahol valami meg vna csinálva (pl szálloda) ott le a kalappal.. no nem a szolgáltatásokkal, hanem a kivitelezés stb... főleg, h körülötte minden kosz.. nagy kontraszt...
tesco méretű árúházakban 4-5-6 gondola csak alkohol... annyi féle vodka, és olyan szépek (biztios finomak is), h áááh...
határ is kemény... midnenki kiszáll egyenként megy a bódéhoz...

(#8) gamerkiller válasza eastsider (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen igen! A határ nagyon kegyetlen.. Volt olyan, hogy egy napot álltunk ott, mert az akkori Opel Vectránk nem apám nevén volt, hanem anyámén, és azért oda kellett utazzon anyám, hogy átengedjék a kocsit.. Mindenbe bele kötnek, és elég hosszú történeteket lehet még írni róla.. Egy Ph!-s kollegának az anyukáját megbüntették, és azt hiszem ki is tiltották Ukrajnából, mert a vámnyilatkozatban nem szerepelt a nála található magyar kézpénz.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) mexicanraven válasza gamerkiller (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ismerősöktöl szerzett infórmációkra alapozom az állításaim. Csakis sajnálni tudom őket! :(

when the sun shines, we'll shine together

(#10) mexicanraven válasza gamerkiller (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ismerősöktöl szerzett infórmációkra alapozom az állításaim. Csakis sajnálni tudom őket! :(

when the sun shines, we'll shine together

(#11) tibi666 válasza gamerkiller (#8) üzenetére


tibi666
senior tag

pénzt kell nyomni az ukrán határőr zsebébe is hipphopp megnyílnak a sorompók.

(#12) gamerkiller válasza tibi666 (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez így igaz, de apámnak elvei vannak, miszerint minden határőrt le kell ugatnia, és egyből kiabálni kell ha kérdeznek valamit :)

Már attól rosszul van ha csak annyit mondasz neki hogy Ukrán határ..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) tibi666 válasza gamerkiller (#12) üzenetére


tibi666
senior tag

inkább mosolyogni kell szerintem. :)

(#14) gamerkiller válasza tibi666 (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Akkor meg kiszúrnak hogy miért mosolyogsz, ugyanis tudni illik, hogy az ukránnak nem jó semmi :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) Thunderzolee

Érdekes. Minek festik a szalagkorlátot fekete-fehérre? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Megdöbbentő. :(

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#17) gamerkiller válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ezt látod nem tudom, de azt igen, hogy a fákat még mindig meszelik.. :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) Badman 4ever válasza mexicanraven (#5) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De a képek jól sikerültek, várok még ilyet. :R
A Tisza-híd az eléggé rozogának tűnik. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#19) eastsider válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


eastsider
nagyúr

olyan az út tőle, mint egy versenypálya

(#20) Goose-T


Goose-T
veterán

Uzsgorodnak van tisztességes magyar neve is, Ungvárnak hívják, tessék megtanulni.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#21) copin


copin
őstag

dupla :B

[ Szerkesztve ]

(#22) copin


copin
őstag

A legjobb! :D

@Lenry Nem valami vastag rajta a szalonna réteg.

[ Szerkesztve ]

(#23) gamerkiller válasza Badman 4ever (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem csak tűnik.. :)

(#22) copin: Hát nincs is sok ennivaló rajta..

(#20) Goose-T: Értettem uram! (ja és köszönöm uram..)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) Borify Péter válasza tibi666 (#11) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

így van:(

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No kérem, ez klassz volt, köszönöm. :R

Azt azért még szeretném elmondani, hogy Ungváron születtem. :K
Egyébként magyar vagyok, nem bevándorló.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) gamerkiller válasza Vakegérke (#25) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Persze hogy klassz volt, hisz én csináltam neked :)

Na ez jó! :) Szeretem Ungvárt, nagyon szép hely ! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27) Vakegérke válasza gamerkiller (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már tegnap gondoltam rá, de mondom nem veszem el a hozzászólást mások elől. Ma megteszem.

Szóval az első képről kapásból ez jutott az eszembe. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) gamerkiller válasza Vakegérke (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én ettől agylágyulást fogok kapni :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) Vakegérke válasza gamerkiller (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mármint a linkelt őrültségtől? Szerintem nagyon jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) gamerkiller válasza Vakegérke (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem tényleg agyzsibbasztó..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) puttputt válasza gamerkiller (#26) üzenetére


puttputt
őstag

Voltam Ungváron is, meg kicsit bejártuk a környéket... képek sajna nincsenek. Köszi ismét! :R

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#32) DeadMeat válasza gamerkiller (#6) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tapasztaltam.Exem ukrán,voltam kint vele párszor.Igaz csak csap,meg ungvár,és a környező kis falucskákban a rokonoknál voltunk,de kegyetlen...Az emberek utálják a magyarokat,Erről sokat tudnék mesélni...rengeteg a ci***,kosz,az utak nyomokban tartalmaznak aszfaltot is.Plazmatévé mobiltelefon,pottyantósbudi,kút,és döngölt föld a házak többségében.Qrva szar benzin (szegény fabiam nem szerette) Viszont van nagyon szép környékek,meg mindent belehet szerezni 5 perc alatt.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33) gamerkiller válasza DeadMeat (#32) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jaja a benzin tenyleg eleg gaz, nekünk is Fabiank van.. Sedan ,1.2 12V HTP (chiptuningos..) Egy 100 km-el kevesebbet ment teli tankkal..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#34) DeadMeat válasza gamerkiller (#33) üzenetére


DeadMeat
veterán

Láttam a képen,meg a topikban is említetted már.Valahogy ugy viselkedett az enyém is.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#35) gamerkiller válasza DeadMeat (#34) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja skoda/audi/vw/seat club?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#36) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Gyönyörű helyek - persze, hiszen Kárpátok -, szinte elherdálva. :( Viszont aggasztó a hasonlóság kishazánkkal, legalábbis képeken. Oké, élőben valószínűleg rosszabb, de ebből látszik, hogy csomó mindent itthon is durván elhanyagolnak. (Utcaképek és ugar rendezetlensége, meg hasonlók.)

(#37) DeadMeat válasza gamerkiller (#35) üzenetére


DeadMeat
veterán

:K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.