Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hatalmas piros pontot majd lehet kérni? Szinte öröm volt az ügyintézés.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) caizzz válasza gamerkiller (#1) üzenetére


caizzz
aktív tag

telefonszámot kérünk ;]

marakujás kőbányai

(#3) j0k3r! válasza gamerkiller (#1) üzenetére


j0k3r!
senior tag

vele enis intezkednek : )

some men just wanna watch the world burn...

(#4) samfishR válasza j0k3r! (#3) üzenetére


samfishR
senior tag

:DDD :DDD

(#5) Samus


Samus
addikt

A szállítás Önre eső része 4500Ft +Áfa. : és persze a garanciális ügyintézés (jogos esetben) ingyenes...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) gamerkiller válasza Samus (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mondjuk ezt pontosan én sem értem miért kell nekem fizetni.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) samfishR válasza gamerkiller (#6) üzenetére


samfishR
senior tag

nekem is volt, hogy pixel.hu-nál gariztattam egy fülest és mondta a tag, hogy fele fele lesz a pk, mondom ok... de mivel késett 2 hetet kb, mert pont futárszolgálatot váltottak, meg 1x rossz címre küldte, meg nem volt jack dugós csak usbs.. szóval a végén teljesen ők állták a futárdíjat :DDD

(#8) Dr. Romano válasza gamerkiller (#6) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Általában a gari a termékre szól. Tehát ha elromlik ingyen kicserélik, de ahhoz persze el kel juttatni oda ahol a csere zajlik, de ez már nem tartozik az "ingyen csere" részbe.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

4500+áfa azért durva, annyiért kétszer körbe lehet küldeni az országba :F

(#10) zoo8800


zoo8800
veterán

No és mi lesz a PC+konzol projekttel? :))

rip and tear, until it is done

(#11) gamerkiller válasza aero. (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mi is fele fele arányban egyeztünk meg, és azért ilyen drága mert nem csak Pestre kell küldeni, hanem Németországba, pontosabban: 46872 Minfeld, Germany Raiffeisenstrasse 9. (1070kilométer):) Mint utóbb kiderült a Mushkin Magyarország csak egy képviselet, amely segít intézni a garanciát, stb.

Zoo8800: Kiszámoltam, van még hely a szobámban, szóval nincs feladva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12) ABE válasza gamerkiller (#11) üzenetére


ABE
őstag

Szvsz az lenne a korrekt, ha csak a magyarországi postázást kéne fizetned. Kicsit húzós ez a 4500 forint (+ÁFA). :U

[ Szerkesztve ]

(#13) gamerkiller válasza ABE (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ami most nem is annyira biztos! Lehet alkottam valamit? :U

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) puttputt válasza gamerkiller (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Jó lesz vigyázni. A végén visszaküldik neked "büntetéssel", magyarán, jó ramot akartál "rájuk sózni". :)
Sikert és jó berhelést, működjenek azok a ramok! ;)
Amúgy, tényleg vittem a két OCZ-t szombaton. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) gamerkiller válasza puttputt (#14) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Sajnálom, én elindultam nagy lelkesedéssel, aztán már bent a városba vettem észre hogy elnéztem az időpontokat, és két és fél órát kellene várnom Fehérváron.. Karom így is majd leszakadt..

Most csak 1 Mushkin dolgozik a 2*1Gb Crucial Ballistix 1066 mellett, a másik nem fér be a procihűtőtől, De ha így lemegy a LinX akkor ez a modul jó. Utána jön a másik. Ha a másikkal is lemegy, akkor jön a végső megoldás.. :DDD

Itt abbahagytam, berakom a másik Mushkin-t is valahogy.

A vége felé azért kevesebb a Gflops mert elkezdtem netezni és zenét hallgatni.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ezt muszáj volt megörökítenem.. :)

Még a mai napig elcsodálkozom mennyire rossz képeket készít a telefonom..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Leadja a 4. kört és hiba. Mégis megy.. :DDD Mármint szervizbe.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) puttputt válasza gamerkiller (#15) üzenetére


puttputt
őstag

Egy Mushkin nem Mushkin. :DDD

Kíváncsian várjuk a további fejleményeket! :)

:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19) puttputt


puttputt
őstag

[link] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.