Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hajrá Hajrá!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) tildy


tildy
nagyúr

1518

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) keIdor válasza tildy (#2) üzenetére


keIdor
titán

Az már egy szép eredmény. Ma lefuttattam több ismerősömmel is, alig értek el 1000 pontot, ami elég gyenge már... egyik belőtte Párizst É-Spanyolba. :Y

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) gamerkiller válasza keIdor (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én meg 5 évvel ezelőtt csak 20.000km-t tévedtem egy ilyen játékban.. :D Azóta azért fejlődtem, látszik.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) keIdor válasza gamerkiller (#4) üzenetére


keIdor
titán

Ja, azt kerestem tegnap este, de nem találtam... igaz az nem vaktérkép, szóval könnyebb. Ez az igazi.:D Nekem mennyi volt, nem emlékszel? Azt tudom, hogy 1000km alatt, és 50 kérdés volt. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) CséZé


CséZé
őstag

1864

(#7) gamerkiller válasza keIdor (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha jól emlékszem akkor neked ~700km volt.. A nevére full nem emlékszem, pedig az nagyon jó kis időtöltés volt! :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) mephi666 válasza keIdor (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem 1200 körül volt melóhelyen... (belfastot azért szépen benyomtam törökország környékére :B besiktas!=belfast... meg besiktas amúgy sem város, hanem kerület, de sebaj...) majd rágyúrok és shotolok itthonról...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) whiz


whiz
aktív tag

Nem jó, mert nekem már második körben dobott 3 olyat, amit az előttelévőben is (magyarul ha azt se tudtam volna, hol van London, utána már igen). Ez így csak érdekesség, mert aki nem látott még térképet az is elérhet egy zsák pontot. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) CséZé


CséZé
őstag

én csak azért nem tettem képet mert fogalmam sincs h hogyan kell, mert akárháynszor vége lett, bejött egy másik oldal :F
másodsorban meg fogalmam sincs h miként pontoz, valamikor beletaláltam pont és kevesebb pontot adott rám, mint amikor kb 200km-re jelöltem be, érdekes...

(#11) whiz válasza CséZé (#10) üzenetére


whiz
aktív tag

Azt is nézi, hogy mennyi idő alatt klikkeltél oda.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) keIdor válasza whiz (#9) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, de általában mindig mást kérdez. Én csak 4x csináltam meg, és elsőre sikeredett az 1912 utána már mind a háromszor 1500 és 1800 között kaptam... többet nem próbálkozom, mert az nem lenne fer, ha esetleg összejönne a 2000 azt bepostolnám azt...

Volt hogy kérdezett 4 lengyel várost meg 2 oroszt... na ott én is gondban vagyok, mert ezeket a szláv neveket nehéz megjegyezni... Varsó, Krakkó, Gdansk, Poznan, Stettin (ma nem ez a neve, nem tudom pontosan mi Szczecin talán) ezek még mennek... de kérdezett olyanokat hogy majdnem agyvérzés vitt el. :D Az orosz se jobb, Moszkva, Szentpétervár megy, de ilyen Novogradot is kérdezett azt nem tudtam.

CséZé: Ezt én is figyeltem.. szerintem az időt is nézi. Sevilla-ra kaptam majdnem 250 pontot pl. :F

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) 9766267


9766267
csendes tag

Hasonló csak az egész világgal.
Ez az európai elsőre 1448. (képet én sem tudtam) :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Atis707


Atis707
tag

A where is bari kérdésen felnevettem azért, azt hittem beugratós :D
egyébként jó játék, lehet tanulgatni jókat belőle...megmutatom ismerőseimnek..amúgy 1578-nál jobbat nem tudok összehozni... :( :B

[ Szerkesztve ]

(#15) salival


salival
aktív tag

1672 -a hetedikre ennyit sikerült összehoznom. Ennél többet nem tudok.

YNWA

(#16) gamerkiller válasza 9766267 (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

KEEEELDOOOOOOOOOOR!!!!!!!!!!!!!!!! Ez az nem?! :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) Fecogame


Fecogame
veterán

Eddig 954. :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) Eagle16


Eagle16
addikt

Úgy negyedjére 1446 lett.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19) gamerkiller válasza Fecogame (#17) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:C :Y
Anyámnak 600 lett elsőre, igen szépeket röhögtem néhány tűzésén.. :DDD
A bátyámmal meg nem merem megcsináltatni mert mínuszba pontot nem lehet adni.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

http://i45.tinypic.com/x2qik2.jpg

Aszittem rosszabb lesz. Poznannál tévedtem kicsit (nyugat Lengyelo, nem kelet)és Minszket kicsit északabbra tettem. Ja meg egy Angol várost is a skót határra raktam, közben meg majdnem London volt. Többi ment.

EDIT: taget mindeképp lehagyja, nem engedi kirakni, tökömmtuggya mért...

EDIT2: ja igen és ez első eredmény, térkép nélkül :P

[ Szerkesztve ]

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#21) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Szerintem ez a játék jobb.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#22) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

1830 pont csak az ötödik helyre elég.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23) keIdor válasza JuliusCaesar (#20) üzenetére


keIdor
titán

Teljesen jó eredmény szerintem... na megnézem gyors ezt a két újat.

gamerkiller: Mindjárt rálesek...:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) keIdor válasza Cthulhu Dawn (#21) üzenetére


keIdor
titán

5:49s. Montenegro-n vagy 20s-ig gondolkoztam, hogy mi az istennek lehet olyan alakja, mert sose láttam még... aztán meglett végül. A lefele nyomással megy el sok idő... :U

A tartományok már elég nehezek...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

1400 körül, szinte minden alkalommal. Nem túl combos, de lehetne rosszabb is.

(#26) keIdor válasza 9766267 (#13) üzenetére


keIdor
titán

Ez az, amit kerestem, köszönöm!

10 a 12-ből! Nem könnyű... Afrika, Közép-Ázsiát kérdez már, de meglesz még ma este a 12 is, csalódnék magamban ha nem lenne meg...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) gamerkiller válasza keIdor (#26) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én felidegesítettem magam rajta megint. LvL 8, de mindjárt borítom a monitort. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#28) keIdor válasza gamerkiller (#27) üzenetére


keIdor
titán

500 pont és 11 :W

De gyakran olvasom, hogy "your map IQ is off the charts", ez azért jól esik.:D

Vancouver-t telibe találtam, csak 4km volt a tévedés, de nem lehet pontosan megadni.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) gamerkiller válasza keIdor (#28) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Európa része olyan kicsi hogy a szemem majd kifolyik.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#30) keIdor válasza gamerkiller (#29) üzenetére


keIdor
titán

Most elmegyek kajálni, a max.-hoz kevés leszek, de a 11 bennem van, addig nem nyugszom, míg nincs meg! Annyira hülye neveket képes megadni, hogy nem tudom, hogy most Közép-Afrika a jó, vagy Dél-K Ázsia... :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) gamerkiller válasza keIdor (#30) üzenetére


gamerkiller
senior tag

...vagy észak svéd... :D Amúgy ha mész ki szólj már Kanyának hogy skype-on írjon vissza..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#32) keIdor válasza gamerkiller (#31) üzenetére


keIdor
titán

Svédet simán meg lehet különböztetni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) keIdor


keIdor
titán

Meglett a 11.
És tönkrement a kép :W

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) D1Rect


D1Rect
félisten

972 de a fele lehetetlen volt...
Olyanokat kérdezett amit akkor olvastam először...
mod: 719 szörnyű egy játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

1639, mai egyéni rekord :D

(#36) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

A mai ébredés utáni első: 1395!
D!rect: Szerintem annyira nem nehéz.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37) D1Rect válasza gamerkiller (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, a pár lehetetlen várost újra dobja, ma már én is 1200 körül csináltam

(#38) puttputt


puttputt
őstag

1379.. lesz ez jobb is. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#39) D1Rect


D1Rect
félisten

A csúcson kell abbahagyni. :D

(#40) puttputt válasza D1Rect (#39) üzenetére


puttputt
őstag

Szemét ez a játék. :D
8-ig hihetetlen magas volt a részpontszámom, majd lepontozta az utolsó kettőt, rendesen (érdemtelenül) alápontozott. :DDD Csalás! ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#41) salival


salival
aktív tag

1737-egyéni rekord!

YNWA

(#42) Janix14


Janix14
csendes tag

1584

Screenem nincs :(

[ Szerkesztve ]

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#43) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nekem elsőre 1305 - azt tanultam belőle, hogy a szláv városokkal nem vagyok tisztában. :D Meg azért az északi területekkel is bajok vannak... De a nyugati államokban megérzésre mégis eltaláltam egy csomót, azért nem csak valami 500 körüli.

(#44) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mai rekordom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45) puttputt válasza philoxenia (#44) üzenetére


puttputt
őstag

17-ik (egyelőre), magyar szinten 3-ik. ;] :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#46) philoxenia válasza puttputt (#45) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Már 11. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47) salival


salival
aktív tag

1752- Rajta van a toplistán. Meg lehet nézni.
puttputt: már csak 12. :D

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#48) puttputt válasza salival (#47) üzenetére


puttputt
őstag

:D - Hiába, okoskák a magyarok.
Na, nyomok párat.
Igaz, nem tudom... szerintem olyan esetlegesen számol.
Gothenburgot vagy valami semmilyen orosz várost tökéletesen betippeltem, erre ad 150-et.
Madridra meg 202-t.
Érdekes. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49) keIdor válasza puttputt (#48) üzenetére


keIdor
titán

Inkább: a fórumon nincsenek buták. Szerintem az átlag tudás nem haladja meg az USA-ét, hozzáteszem, hogy emiatt sose "bántottam" őket. A magyarok szeretik ezt felhozni, de az átlag ember itt sem jobb semmivel. Ide értelmes emberek járnak (többnyire) a fórumra.

Ezt nézzétek meg: [link]
12-ből nekem 11-ig sikerült. (Expert.:D)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#50) Padisah


Padisah
tag

1803 pont 3. próbálkozásra.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.