Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csimav


csimav
senior tag

Énis:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#2) fekeandras


fekeandras
őstag

Én meg egy olyan sunát akarok ami 1:45-nél van. :D :D

(#3) Móci


Móci
addikt

Én megy egy szép feleséget. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Én nem. :D

(#5) Thunderzolee válasza fekeandras (#2) üzenetére

Hát, nekem azért inkább mégiscsak a kocsi kéne, meg a hangcucc belőle. :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) nrgia


nrgia
őstag

Én meg nem látom a videót... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Ki tudja nekem fejteni valaki bo 3, 4 mondatban, hogy ebben mi a jo?

(#8) Thunderzolee válasza twollah (#7) üzenetére

Baaaaaahhhhhhhhhhh... hát nem érted? Szinte érezni ahogy duruzsolnak a szubhangok. Mennyei muzsika, ami rezegeti a tested... vagy neeeem? ;]
Ilyen hangnyomásra nem képes egy 20ezer forntos teszkós házimozi.

De hát ezt elmondani nem lehet, varázsolj Te is guruló diszkót egy kocsiból.
Azzal lehet ám csajozni, nem a chatoldalakon Henrik álnévvel. :P Le se kell venni a leányzókról a ruhát, magától lehull ilyen basszusnál.; és nem a félelemtől fog reszketni, hanem a zenétől. :))

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) BITBOYS válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem jobb az ha szépen, akusztikusan szól a muzsika?:)
Én sem vagyok oda a gyomorforgató basszusokért és a gigawattokért.:) De szerintem ez idővel mindenkiben átalakul.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) Thunderzolee válasza BITBOYS (#9) üzenetére

Nem jobb. Ez két külön irányzat. Az egyik ez a decibel-hajhászatos tuc-tuc, a másik meg az analóg, csöves erősítős high end. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) BITBOYS válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


BITBOYS
addikt

Értem, nem jobb :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) Thunderzolee válasza BITBOYS (#11) üzenetére

:DD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Mi az emberek? Kinyitott a 3 kívánság topik Tibibácsival? ;]

(#14) twollah válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

85-90dB-es kornyezetben (monoton gepzaj) dolgozom nap, mint nap.
A fulvedo, fuldugo mar szinte ranott, belenott a fulembe.

Hidd el nekem, minden csondben eltoltott per ajandek nekem.

(#15) Źşë'


Źşë'
addikt

én is imádom a frankó tiszta duruzsoló basszust ami átjárja minden egyes porcikám xD
2db jackhammer csodákra képes! :D jaj de még egy is xD :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nekem inkább az 2:58-as csajszi kéne..:D Valamiért nagyon bejön..:)

De a cucc lehet hogy inkább kéne, annyi bulát lehet vele akasztani mint az állat..:D De amúgy ami alatt szól zene: [link] Megnézem hogy szól nálam :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) gamerkiller válasza gamerkiller (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A 2:58-as csajszi megvan miért jön be ennyire... Kísértetiesen hasonlít egy régi kiszemeltemre xD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) Dr. Romano válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

heh... ez ütött :DDD :K

Egyébként én sem bírom az ilyen durva hangtechnikát (főleg ilyen zenével), azonban a verdákat és az üvöltő motor zaját annál inkább.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19) VR6-Fan válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


VR6-Fan
veterán

a decibel hajhászás stim, a tuc-tuc nem, ezeket már nem zenével kéne járatni.

mondjuk az azért vicces amikor a kocsi 1-1,5 méteres körzetében pattognak a kövek ;]

de amúgy zene hallgatásra és élvezeti célra teljesen értelmetlen :D

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#20) gamerkiller válasza VR6-Fan (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De állatkondi jó vele! Maradjunk annyiban, ha lenne pénzem megvenném :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) VR6-Fan válasza gamerkiller (#20) üzenetére


VR6-Fan
veterán

kinek mi, én az árából ha már a kocsira kell szórni akkor, a ménest gyarapítanám még tovább, nem vagyok valami merész bátor ember, szóval nincs mivel pótólni a hiányt :O :O ;]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#22) gamerkiller válasza VR6-Fan (#21) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha meg sok lenne a ménes, sok lenne a bátorság.. Ha jó hangcucc van a kocsiba, már biztos lehetsz hogy nem mész miatta neki a fának..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) VR6-Fan válasza gamerkiller (#22) üzenetére


VR6-Fan
veterán

minél több a ménes annál nagyobb a meggondoltság, és a tapasztalat, legalább is jó esetben :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#24) gamerkiller válasza VR6-Fan (#23) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem értem miért látod így.. Elég érdekes felfogás.. :) De azért a 2:58-as csajt elfogadnád ugye?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) VR6-Fan válasza gamerkiller (#24) üzenetére


VR6-Fan
veterán

a nénikkel nincs baj :C

szimplán autó hifiznek körülöttem jó párán és nem fogott meg igazán, feleslegesnek tartom (kinek mi a hobortja) egy bizonyos szinten után a hifit.

inkább hogy minél inkább közelebb kerüljön a kocsi a 300 nyers ló felé de maradjon 1000kg alatt. :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#26) gamerkiller válasza VR6-Fan (#25) üzenetére


gamerkiller
senior tag

1000kg> & 300hp = halál..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27) VR6-Fan válasza gamerkiller (#26) üzenetére


VR6-Fan
veterán

tegyük hozzá hogy FWD.

eddig a környezetemben élők még élnek :U még... :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#28) gamerkiller válasza VR6-Fan (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A környezetedben ilyen öngyilkosjelöltek élnek? Az jó lehet..;) Egy ilyen hangja lenne, mindent überelne.. Nézd végig! :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) VR6-Fan válasza gamerkiller (#28) üzenetére


VR6-Fan
veterán

ilyenek építésével fogalalkozunk. :B bár csak német.

nekem a Supra hangja kicsit diszkos volt :B

(még szívó ként

kompresszoros förmedvény 800kg-vel.)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#30) gamerkiller válasza VR6-Fan (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem értem mi ebben a diszkós.. Semmi hasonlóság..:D [link]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) VR6-Fan válasza gamerkiller (#30) üzenetére


VR6-Fan
veterán

a kipufra értettem.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#32) gamerkiller válasza VR6-Fan (#31) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem tetszik.. Szerintem elég jó hangja van..:D Olyan hondás..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#33) Nunder


Nunder
őstag

Ennek nem sok értelmét látom. Szétkapja a basszus a verdát :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#34) gamerkiller válasza Nunder (#33) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De amíg egybe van, elmondhattad hogy neked volt ilyened.. :) De gondolom azért a cél nem a mindennapi használat volt, inkább a bemutatás jellege.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#35) Nunder válasza gamerkiller (#34) üzenetére


Nunder
őstag

Na mondjuk az is igaz. De 20k watt egy kocsiban... Mi hangja lehet annak élőben :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#36) gamerkiller válasza Nunder (#35) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát 1:00 körül lehet hallani hogy bekapcsol valahol az autóriasztó.
Figyelj, embertelen hangja lehet.. Én ültem egy Fusion-os autóban az idei tuningshow-n, az erősítő szerint akkor amikor én ültem benne, 270W szólt. Már abban nem lehetett megmaradni, bántotta a füled..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37) Nunder válasza gamerkiller (#36) üzenetére


Nunder
őstag

Ezért mondom hogy felesleges ekkora teljesítmény. Minden esetre látványnak és élménynek nem utolsó :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#38) Źşë' válasza gamerkiller (#16) üzenetére


Źşë'
addikt

Yung Joc nak is vannak nagyon killa zenéi xD ezeket már rongyá hallgattam
pár db:

Ima G'
Cut Throat

no meg Jeezynek még pár

Air Forces One
Put On

nagyon állatok ,olyan basszust ráeresztenek h beszarok xD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#39) gamerkiller válasza Źşë' (#38) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó számok ezek, de valamiért hiányzik még mindig ez: [link]

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#40) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Én meg ilyeeeet:[link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#41) gamerkiller válasza BITBOYS (#40) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én nekem meg elég a 7ezres villanyszámla..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#42) mephi666 válasza BITBOYS (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

most mondjak valami irgalmatlan csúnyát vagy ne? ;] nem szeretnék BANánt hétvégére, inkább nem mondok...

hogy ne legyek teljesen off... én ilyet szeretnék :B

jah és szeretnék még otthonra egy sörcsapolót is :)) majd ha lesz egyszer nagy lakásom, rohadtul örülnék, ha egy hűvös pince lenne alatta, hangulatosan berendezve... meg sörcsapoló, csocsó, biliárdasztal.... :) az lenne ám az élet...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43) BITBOYS válasza gamerkiller (#41) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezzel a rendszerrel pedig simán megszorozhatnád :D Pakson tutira megcsúszna az ékszíj :D

mephi666: Akkor csak suttogd :D

mod: mephi666 Na jó, hozzám vághatnak egy ilyet is :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#44) gamerkiller válasza BITBOYS (#43) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez jó duma..:D Na átnevezem a topikot..:D

Nekem elég lenne ez is..[link]

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#45) mephi666 válasza BITBOYS (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem mondom kivel létesítsen szekszuális kapcsolatot, akinek ennyi fölös pénze van... ez már nálam rendesen túlmegy az épeszű játék összes korlátján... a wow-ot 1karakterrel is lehet nyomni hülyemódon ész nélkül úgy, hogy közben tesz az illető az egész környezetére, de ez aztán végképp durva... kíváncsi lennék a srácra meg a barátnőjére... szerintem, ha netán intim kapcsolatot létesítenének egymással, a gyerek születésekor már egy kifejlett 15x15x15centis kocka lenne és 2hónaposan már menne velük naxxba raidelni... :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46) BITBOYS válasza mephi666 (#42) üzenetére


BITBOYS
addikt

"jah és szeretnék még otthonra egy sörcsapolót is :)) majd ha lesz egyszer nagy lakásom, rohadtul örülnék, ha egy hűvös pince lenne alatta, hangulatosan berendezve... meg sörcsapoló, csocsó, biliárdasztal.... :) az lenne ám az élet..."
[link] :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#47) mephi666 válasza BITBOYS (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem olyan oltárinagy költség :) szerintem párszázból meg lehetne valósítani... egyenlőre még csak álom, de talán összejön egyszer... ha kertes házat tudunk egyszer építeni, alap dolog lesz, hogy a pincét is rendesen lebetonoztatom, ott lenne majd úgyis pl a kazán is... később meg ha lesz pénz, akkor lehet burkolni az egészet és berendezni... :)) de szép is lenne már... nyáron nagymelegben összehívni az ismerősöket és leülni, sörözgetni, beszélgetni, szórakozni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48) BITBOYS válasza mephi666 (#47) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mondjuk ez tényleg jól hangzik. Én addig jutottam, hogy szereztem egy léghokit :)
Pincém van, de az 1x2m-es

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49) gamerkiller válasza mephi666 (#45) üzenetére


gamerkiller
senior tag

[link] híres leszel..:D

Nekem van mindenem amit elmondtatok.. Itt a neten tudjátok mennyi ingyenes játék van?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#50) mephi666 válasza gamerkiller (#49) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe... péntek van nagyon :)) 4óra még munka végéig... most tartok félúton :( otthon a hűtőben vár a vodka meg a barna gösser... meg szerintem csavarok ma is 1 cigit és elpöffentem az ablakban... 1.5éve leszoktam, időnként viszont sodrok 1 szálat és elszívom... ma jól fog esni a heti hülyeség után... aztán lehet lazítani...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.