Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hű, de jól néz ki! :C
Csorog a nyálam, bár a halacskákat nem kifjeezetten szeretem.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

banyek... nekem is folyik a nyálam minden irányba :))

off: olyan kérdésem lenne, mivel amatőrnél is amatőrebb horgász sem vagyok, hogy ha mondjuk a balcsinál egy telken (amihez tartozik egy stég, amire csak a vízről lehet belátni...) 1db spiccbottal nekiülnék szórakozni és próbálni valami keszeget fogni, akkor megvágnának szerinted? többen mondták, hogy ilyen amatőr "orvhorgászokra" tesznek nagy ívben, de nem szeretnék büntetést kapni... de évi 1alkalom miatt meg sokallom kifizetni az éves engedély+napijegy árát... mit tanácsolnál?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) samfishR


samfishR
senior tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, csorog a nyálam:D viszont én imádom a halat, sülve-főve. Halászlé jöhet minden mennyiségben, fasza csípősen.. hmmmm :B

(#4) Badman 4ever válasza samfishR (#3) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Csatlakozom az előttem szólokhoz csatlakozóhoz, már hozom a vödröt is a nyálat felmosni. :D Nagyon guszta, ilyet még úgyse láttam, hogy sonkával tüzdelt-hal. ;)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5) samfishR válasza Badman 4ever (#4) üzenetére


samfishR
senior tag

:DDD :DDD

(#6) Csemike válasza mephi666 (#2) üzenetére


Csemike
csendes tag

Balcsi, telek, stég... áááááh.. Te aztán tudsz élni. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) polonic válasza mephi666 (#2) üzenetére


polonic
félisten

Dehogy vágnak meg. Mi a szemesi kikötőben szoktunk horgászni, ahol azért van élet, soha nem vágtak még meg. :D

(#8) mephi666 válasza Csemike (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem saját... asszony keresztapjáé és meg szoktuk kapni nyaranta 1hétre :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) gamerkiller válasza mephi666 (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem hiszem hogy megvágnának, tényleg nem nagyon foglalkoznak az amatőr horgászokkal, akik tényleg csak 1 spiccbottal csalinkáznak a tóparton. Ki lehet magyarázni magad hidd el. Maximum ha nagyon akaratos, odateszel neki egy 500-ast, és megbeszélitek hogy nem is találkoztatok...

Köszönöm szépen mindenkinek az elismerést, tényleg jól nézett ki.:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) mephi666 válasza gamerkiller (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszi... feltettem a kérdést pecatopikban is :) sógorjelölt oktatgat még a héten, hogy érdemes próbálkoznom... eddig életemben fél tucatszor ha horgásztam és 1-2 keszegen kívül mást nem fogtam még... orsós bottal nem volt szerencsém, csak spiccel :)) elég amatőr vagyok... most beruháztam egy 990huf-os 4m-es spiccbotba, pár dévérhorogba, damilba meg kapásjelzőbe... aztán balcsin, ha korán ébredek és asszony még alszik, kiülök a stégre a bottal meg egy laposüvegnyi vodkával és sziesztázok :))

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) gamerkiller válasza mephi666 (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Helyes! Én is így kezdtem, aztán egyszer csak hopp, országos 6. helyezés egy dévérkeszeggel..:D Sajnos azóta már lecsúsztam a toplistáról. :O

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12) mephi666 válasza gamerkiller (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

ejha... szép fogás nagyon... az én keszegem jóval kisebb volt... kb max egy arasznyi :) ha nagyon megjön a kedvem a pecához, akkor később majd beruházok orsós botba és akkor engedélyt is váltok ki... azon csodálkoztam, hogy asszonynak is lenne még kedve hozzá, hogy időnként kiüljünk valahova :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Csabee.


Csabee.
nagyúr

és engem meg sem kínáltál :(

gusztusos a tálalás nagyon! megjött a kedvem a harcsához.. hétvégén lehet éjszakaizom :D

Üdv: Csabee.

(#14) gamerkiller válasza Csabee. (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát szerintem már nem ilyen jól néz ki ez a pontyocska.. ;)

De majd Ph! talin (ha lesz egyáltalán) csinálok nektek is ilyet..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.