Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Pofátlan első hsz. :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Miért nem hívtad fel? Jóval gyorsabb és olcsóbb lett volna elmondani. Vagy ha feltétlen írásban kell, ott az email.

***

(#3) gamerkiller válasza ollie (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tudod vannak olyan dolgok amit nem mer az ember csak úgy elsőre hozzávágni a másikhoz.. ;] Nincs internete a leányzónak.. :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) ollie válasza gamerkiller (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig szerelmet vallani szóban az igazi. :)

***

(#5) negyedes válasza ollie (#4) üzenetére


negyedes
addikt

Es persze eloben a szemebe mondani. ;) :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6) <NewL>


<NewL>
addikt

múlt héten egy teljes vizsgakérdéssora írtam le a választ egyik haveromnak. kb 10 üzenet volt és mind ingyen (iPhone,és semmit sem írtam csak copy paste) :D

1K-ért nem írnék egy ilyen smst

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#7) D1Rect válasza ollie (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezért nem írok sms-t, csak akkor ha a másik fél nem elérhető. De akkor is "hívj vissza kérlek" szokott lenni.

(#8) blokad


blokad
senior tag

En inkabb felhivom azt akinek mondanam, mert olcsobb, ha felhivom, mintha irnek egy sms-t.

(#10) gamerkiller válasza ollie (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha van az embernek bátorsága.. Tényleg jó lehet, nekem ez volt az első.. Valahogy sosem voltam rászorulva.. :DDD

(#6) <NewL>: Azt hogy csináltad hogy mindez ingyen?

D1rect & Blokad: Én is jobban szeretem ha felhívom azt az embert akivel beszélni akarok, mert nem csak olvasom amit "mond", hanem hallom is hogy fogadja, hogy válaszol stb.. Ebben az esetben nem bírtam..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) <NewL> válasza gamerkiller (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

Global Aq Sms - neten keresztül lehet vele smst küldeni

There's an app for that

(#12) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Huhh, én is írtam ilyen 6-7 sms hosszúságban annó! Én régen nagy sms fan voltam, DominoSMS/7 csomaggal (pontosan nem emlékszem a nevére) vagy mivel kezdődött ahol tán' 18ft volt, aztán vodáéknál megint vmi sms barát díjcsomag és "öregségemre" inkább telefonálni szeretek, bár mostanság is sokat szoktam írni. Jah és kapni is szeretek! :D Jelenleg vagy 6-700 sms van a telómban!

when the sun shines, we'll shine together

(#13) gamerkiller válasza mexicanraven (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én is szeretek sms-t kapni, és az idő múltával visszaolvasni őket.. Nekem most jelenleg összesen 241db sms csücsül a telefonomban Elküdött - Fogadott összesen.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Gergő_


Gergő_
őstag

a telóm blutyúkkal össze van kötve a pc suiteon, szóval gépen írok sms-t, ha írok.

(#15) .bableWes


.bableWes
őstag

16 darab sms volt eddig a max. 4 karakter kellett volna a 17hez. nekem kb 2percig tartott mire elküldte a telo, és kb 40percig irtam - vaksötétbe bicajon, 20km-t tekerve :DDD -

nem volt kedvem akkor telefonálni, meg imádom nyomkodni a telo számsorát, még akkor is ha életveszélyes volt :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) szablya


szablya
tag

Nekem eddig 4 üzenetnyi volt a leghosszabb, de T9 nélkül (!) va' 20 percig pötyögtem a v360-on... Avvót az sms. Szintén (a) lánynak... :(((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) gamerkiller válasza szablya (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én J700-on daráltam le, világosban, gép előtt.. Na és megérte leírnod? :U A T9-et utálom, sosem tudtam megszokni.

.bableWes: Grat! :D Mit írtál le olyan hosszan? :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) negyedes válasza gamerkiller (#17) üzenetére


negyedes
addikt

Es neked megerte? :P

de baromira unatkozok mar oran. :C

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#19) gamerkiller válasza negyedes (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Olyan választ kaptam, ami azért jó, mert nem rossz! Holnap találkozni akar..:K

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) gamerkiller válasza _tori_ (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kinek van arra ideje? :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) zoo8800


zoo8800
veterán

kb. 600 karakter a rekordom, és 357 SMS egy hónapban.
és hiába :O :O

rip and tear, until it is done

(#24) szablya válasza zoo8800 (#23) üzenetére


szablya
tag

Én belegebednék! :O Annyi pínzt elverni a fejírnépre, és hejába...
No persze, én beszélek :(((

Gamerkiller: Aktuálisan jól esett neki, mert épp egy próba féle dolog előtt állt. Nekem meg egy jó szóért megéri :)
A T9-ről annyit, hogy tényleg tele kell rakni saját szavakkal, de egy hosszabb sms írási idejét jelentősen lecsökkenti.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#25) gamerkiller válasza zoo8800 (#23) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Látom nem sajnálod a pénzt a telefonszámlára.. :Y
szablya: Én akkor sem írom tele a szótárat, mert olyan hülye mondatokat tudok írni T9-el, hogy ember nem érti meg.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Kb 1 sms-t se tudtam soha teleírni... :B
Mostanában telón nem sms-t, hanem emailt írok, qwertyvel. Így már ha sms-ben mérem, egyszerre nem ritka a 10sms hosszúságú email. :)
Kb 20 sms van telómon, kimenő, bejövő együtt, és ebből kb 17 az otp-től... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#27) Fecogame


Fecogame
veterán

160 karakter :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29) zoo8800 válasza gamerkiller (#25) üzenetére


zoo8800
veterán

A pénzt és az időt nem sajnálom. Inkább azt, hogy hiába volt. Azt qrvára bánom.
Egyébként 15 Ft/SMS, kb 5000 volt/hó. ;) nem haltam bele :)

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#30) bubi92


bubi92
őstag

már megint csak azt kellett leszürnöm, hogy a csajozás drága dolog
:D:D

(#31) caizzz válasza gamerkiller (#3) üzenetére


caizzz
aktív tag

"Nincs internete a leányzónak.. "

Hát akkor nehéz lesz keresőoptimalizálni rá. :DDD

marakujás kőbányai

(#32) Fecogame válasza caizzz (#31) üzenetére


Fecogame
veterán

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.