Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Fogok rakni be képeket, úgy néz ki mintha lehányták volna...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) keIdor


keIdor
titán

Magyarország...
én visszaüvöltöztem volna, menj fogyivédelemhez.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem érdemes lenne először is írni, hogy hova ne vidd a pénzed.

(#4) e=mc² válasza gamerkiller (#1) üzenetére


e=mc²
őstag

En ilyen esetben meg1x a kozelebe nem megyek a boltnak es ismeretsegi korben biztos, hogy szepen masik boltot ajanlanek, ha ilyesmirol lenne tema. Ez nekik nagyobb veszteseg, mint egy par ft-os tetel.

Mellesleg valoban ott ibaztal, hogy nem jartal el korultekintoen. Nem szabad senkiben megbizni, es mindig nezd meg/olvass/szanj ra idot barmire is ha ala kell valamit irni.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Sajnos nem fogod tudni bebizonyítani nagyon, hogy nem te gányoltad össze. Főleg úgy, hogy alá is írtad a papírt, hogy átvetted. :(

(#6) gamerkiller válasza e=mc² (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen, ezt is megtettem már, de nem hiszem hogy annyi pénzt hagytunk ott hogy megérezzék.. Nem sok mindent vásároltam eddig náluk..
Most már így utólag könnyű okosnak lennem de tényleg meg kellett volna nézni mielőtt aláírom.. nem gondoltam volna hogy ilyen történhet...

(#3) D1Rect: Ezt nem nagyon értem.. :F

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) keIdor válasza gamerkiller (#6) üzenetére


keIdor
titán

Homár gondolom...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Gergő_ válasza D1Rect (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

teljesen igazad van, jó lenne tudni...

(#9) gamerkiller válasza Gergő_ (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Lehet hogy most esett le mit szeretne.:) Ez a bolt volt, és itt a cím is.:

Unitel Team
2400 Dunaújváros,
Piac tér II. Szolgáltatóház

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) k.


k.
őstag

Szomorú történet.De ez számomra valahogy hihetetlen(nem a történetet nem hiszem el hanem hogy ilyen megtörténthet 2009ben).Én nemrég vittem vissza-szeptember harmadikán a logitech MX revolutionomat a budapesti aquaba.1 hét után mehettem vissza egy kicserélt darabért ami teljesen orig a folia rajta volt a belső felén-vagyis nem bontották fel magát az egeret tartalmazó részt csak a garijegyet rakták be- és az egér makulátlan volt.Azthittem 2009ben máshol is igyműködik..Hát tévedtem :(((

(#11) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Nekem telefonnal volt egy ugyan ilyen sztorim. Nem léptem én se az ügy be mert úgy se tudtam volna bebizonyítani.

(#12) Gergő_


Gergő_
őstag

ha ők átveszik az egeredet x hibával, akkor a szervizlapon fel kell tüntetni minden egyéb hibát, észrevételt, ha az említett dolgok nincsenek rajta, onnantól kezdve a szerviznek kellene bizonyítani, mi is történt az egérrel mialatt náluk vendégeskedett.

Ezek alapján, utolag is visszamehetsz és beírhatsz a vásárlók könyvébe, hiszen megtévesztettek. Ha nem engedik, akkor fogyivédelmet említsd, meg és az is hogy benne lesz az is hogy engedtek bírni a könyvbe.

[ Szerkesztve ]

(#13) FPéter


FPéter
aktív tag

Én sosem vittem még vissza semmit garanciában, eddig mindennek csak kisebb baja volt, amit meg tudtam csinálni én is (egérnél vezetékcsere, monitorban tápcsere, stb). Elképzelni sem tudom, hogy egy TFT monitort mennyire össze tudnának barmolni ha visszavinném szervizbe. Ha egy egérrel így elbántak....

(#14) gamerkiller válasza k. (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát én is ledöbbentem hogy ilyen létezik.. Azt gondoltam végre 1 hónap után visszakapom az egeremet, erre tessék.. Visszadobnak nekem egy ilyen szutykot hoppá mi jutott eszembe!!! Lehet ez nem is az én egerem hanem kicserélték egy működő de összebszott darabra? Kár hogy nincs semmilyen papíron SN..

Ezek alapján, utólag is visszamehetsz és beírhatsz a vásárlók könyvébe, hiszen megtévesztettek. Ha nem engedik, akkor fogyivédelmet említsd, meg és az is hogy benne lesz az is hogy engedtek bírni a könyvbe.

Ezt még lehet meggondolom, tényleg nagyon zavar ez az eset..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) Gergő_ válasza gamerkiller (#14) üzenetére


Gergő_
őstag

Igen pont ez benne az idegesítő hogy egy pár ezres szar egeret képtelenek kicserélni
azaz lehet ki van cserélve csak nem kaptad meg :D

(#16) k. válasza gamerkiller (#14) üzenetére


k.
őstag

Mondjuk megjegyezendő hogy nálam egy 20 ezer forintos egérről beszélünk.Namost ha itt nem tökéletes állapotban(gyak cserélték) kapom vissza hanem visszaadnak egy szutykot akkor tuti hogy nem hagyom annyiban!

(#17) gamerkiller válasza k. (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kinek mennyi a sok, nekem 7.000 forintba volt és nekem ez a pénz sem kevés...:) Ha 10 forint lett volna, akkor is normálisan kellett volna eljárni, és nem szétbszni..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) k. válasza gamerkiller (#17) üzenetére


k.
őstag

Jaj nem arra értettem.Van itthon olcsobb egér is és annál is balhéztam volna.Csak ugy értettem hogy ez qva sok pénz egy egérért(szerintem sok de annyira tetszett hogy megkaptam szülőktöl(17 éves vagyok és sporoltam mellé).Na most mivel nagyon szeretem ezért ha egy ekkora összegű cuccal nem ugy bánnak ahogy kell akkor azért kicsit kiakadok.
Egyébként pedig te vagy a VEVŐ ugyhogy ha 500 forintos egérrel lett volna a baj akkor is normálisan kellett volna bánni.

(#19) gamerkiller válasza k. (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Épp ezt mondom én is! Akármennyibe került volna, akkor is nomrálisan kellene bánni vele.. Ha 1 forint volt, ha 20.000..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.