Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) ABE


ABE
őstag

Nem igazán tudom, hogy lehet egy oldalt utálni. Ha nem tetszik, akkor nem kell látogatni. Ha meg mégis hiányzik, akkor az utálat nem az oldalnak szól, hanem a saját hülyeségnek. Én inkább azt tartom furcsa gondolkodásnak, hogy valaki regisztrál a fórumba, elfogadja az itten "törvényeket", aztán meg jár a szája, ha a moderátorok odacsapnak.

A leszólt újoncokról és szerencsétlenekről meg csak annyit, hogy én is elkezdhetném mesélni, hogy évekkel ezelőtthöz képest, mikor fórumokat kezdtem látogatni, mennyit csökkent folyamatosan a színvonal az interneten. Nem csak az utóbbi időben, hanem már jó ideje megfigyelhető az egész, de nyilván a fiatalabb korosztálynak (höhö, én is csak 26 vagyok) ez kevésbé tűnik fel. Mindenkinek elérhető lett az internet, s ha szabad ilyen szóval élni, felhígult a társaság.

De egy fórumot az aktív tagok alakítanak, és az nem visz előrébb, ha "régi nagy neveket" siratunk, és újakon botránkozunk. Én is vándorolok topicról-topicra, látok új és régi arcokat, társalgok velük, próbálom magam jól érezni... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.