Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szerintem ezzel nagyon sokan vannak így ahogy én...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm, én szeretem a PH-t, munkaidőben mindig találok valami érdekes topicot olvasnivalónak, pl. csokis topic, vagy a számtech boltosok kiborulnak topic. :))

(főnök úr remélem nem olvas PH-t :DDD)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Móci


Móci
addikt

Én is mostanában sokat járok ide, s megéri! Meg kell találni a megfelelő topicokat, s nincs probléma. Nehéz persze elsiklani sok minden felett, de muszáj.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) gamerkiller válasza Móci (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Sajnos ez így van.. Én a párkapcsolatomban is úgy kezdtem hogy azt mondtam a problémák azért vannak hogy megoldjuk őket, meg kell beszélni. Egyetlen dolog van itt ami nem tetszik és változtatnék rajta, az pedig az hogy lehessen beszélni a problémákról.. Tényleg vannak érdekes és jó topikok, de sajnos süllyed a színvonal és a szakmai hivatottságú témák is tele vannak off-al.. Ezért nem látogatom őket már elsősorban..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) Lenry válasza gamerkiller (#4) üzenetére


Lenry
félisten

ha szakmai topikban járok, akkor megnézem az utolsó pár hsz-t és ha valaki olyat kérdez, amire tudok válaszolni, akkor segítek... az OFF-ot meg egyszerűen átlépem. ennyi, nem nagy ügy

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) ABE


ABE
őstag

Nem igazán tudom, hogy lehet egy oldalt utálni. Ha nem tetszik, akkor nem kell látogatni. Ha meg mégis hiányzik, akkor az utálat nem az oldalnak szól, hanem a saját hülyeségnek. Én inkább azt tartom furcsa gondolkodásnak, hogy valaki regisztrál a fórumba, elfogadja az itten "törvényeket", aztán meg jár a szája, ha a moderátorok odacsapnak.

A leszólt újoncokról és szerencsétlenekről meg csak annyit, hogy én is elkezdhetném mesélni, hogy évekkel ezelőtthöz képest, mikor fórumokat kezdtem látogatni, mennyit csökkent folyamatosan a színvonal az interneten. Nem csak az utóbbi időben, hanem már jó ideje megfigyelhető az egész, de nyilván a fiatalabb korosztálynak (höhö, én is csak 26 vagyok) ez kevésbé tűnik fel. Mindenkinek elérhető lett az internet, s ha szabad ilyen szóval élni, felhígult a társaság.

De egy fórumot az aktív tagok alakítanak, és az nem visz előrébb, ha "régi nagy neveket" siratunk, és újakon botránkozunk. Én is vándorolok topicról-topicra, látok új és régi arcokat, társalgok velük, próbálom magam jól érezni... :)

(#7) gamerkiller válasza ABE (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

....de nem mindig sikerül, mert mégiscsak visszasírjuk azokat a tagokat akik már nem lehetnek köztünk és nem biztos hogy mindig a saját hibájukból kellett távozniuk...

Újoncokat sosem szóltam le, nem is bántottam őket egy szóval sem. Csupán tartok tőlük, nem szívesen üzletelek velük mert számomra még nem tartoznak megbízható kategóriába..

Ha a moderátorok odacsapnak, nyilván nem véletlenül van. Azonban vannak olyan szituációk amikor nem is éppen indokolt azt a bizonyos odacsapás szerény véleményem szerint.. A moderátorok is lehetnek idegesek, hisz ők is emberek. Ha pedig egy ember ideges, máshogy gondolkozik.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) ABE válasza gamerkiller (#7) üzenetére


ABE
őstag

Ezt a nem saját hibából való távozást nem igazán értem... Valaki vagy saját döntése alapján hagy fel a fórumozással, vagy pedig nem megfelelő viselkedésért rakják ki. Szerintem ez egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#9) Lenry válasza gamerkiller (#7) üzenetére


Lenry
félisten

nem biztos hogy mindig a saját hibájukból kellett távozniuk...

senki sem lett poénból kibannolva. esetleg te nem láttad az előzményeket.
csak két példát mondjak:
cizoe
azért lett kivágva, mert egyszerűen nem bírta ki, hogy ne b*szogassa no name-t. bár igaz, hogy a gyerek megérdemelte, de cizoe is lehetett volna annyira felnőtt, hogy abbahagyja
(mondom ezt függetlenül attól, hogy szerintem se kellett volna bannolni)

VladimirR
ő úgy emlékszem, hogy valami kisebb dologért lett végleg kivágva, csak hogy az a kisebb dolog egyszerűen egy utolsó csepp volt egy pohárban.
mindenkinek az adatlapjához tartozik egy megjegyzés rovat, amit a modok látnak és szerkesztenek. ide bekerül minden ban, tempban, figyelmeztetés, stb. Vladinak már nagyon hosszú volt a listája.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Mr.Csizmás válasza Lenry (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Vladi mod is volt nem, és ott is voltak dolgai... (:F)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Lenry válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


Lenry
félisten

erről pont nem tudok :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) keIdor


keIdor
titán

Ő volt az első "őstag" aki repült annó. Azóta szaporodnak rendesen a ban-ok. Egy biztos, én igyekszem nem szaporítani a listát. :N

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) gamerkiller válasza ABE (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mindig minden valami miatt történik, azonban láttam már olyat hogy nagyon nagyon kicsi dologért bannolták az emberünket 1 napra. Vannak megkérdőjelezhető esetek szerintem, vagy nekem túl hülye a gondolkozásom hogy mindent tudni akarok mit miért...

no name témáról inkább ne beszéljünk.. nagyon nem szeretném, pillanatok alatt fel tud idegesíteni... Viszont a tönkretett notis postnál amit írtam nagyon is komolyan gondoltam.. Nem írok több segítő, fikázó, semmilyen hozzászólást semelyik topikjába, és ha még kérdez akkor sem válaszolok.. Hülyének néz minket, olyan embereknek akiket bármikor átvághat..

Cizoe&Vladi: Ismertem őket és hiányoznak is.. Viszont az előzményeket nem tudom, de bírtam mind a két srácot.. Viszont ebben a témában sem szeretnék állást foglalni.

Keldor: Őt viszont nem ismertem, ennyire régen még nem vagyok itt.

Nahát.. Pont 600 napja regisztráltam a fórumra, lehetne egyéni avatarom.. :O

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Mr.Csizmás válasza Lenry (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszem ő is volt mod.

no de halottról jót vagy semmit, Vladit ismertem, olvastam, bajom soha nem volt vele. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) keIdor válasza gamerkiller (#13) üzenetére


keIdor
titán

Nem veszítettél sokat, sőt jól jártál, mert én egyszer összekaptam vele a stílusa miatt. :K
nevenincshez csak annyit, hogy ha szerencsénk (bár inkább szerencsétek, engem különösebben nem érdekel a srác) van akkor még sokáig halott marad az a notebook.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Mania


Mania
senior tag

Amolyan read-only user vagyok...érthető okokból.

(#17) gamerkiller válasza keIdor (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tudnék rá mit írni, nem akarom mert erős moderátori figyelem alatt van a post..
Halott e az a noti? Nem tudom.. Kérlek istenem...

(#16) Mania: Hát igen. Nem túl sokat hallottam még felőled.. Zalaegerszeg.. Imádom, szülővárosom... Az egyetlen olyan város amire büszke vagyok M.O-n..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) Lenry válasza gamerkiller (#13) üzenetére


Lenry
félisten

de még nem vagy őstag, illetve ki is lettél már vágva egyszer, szóval szerintem sokáig kell még jókisfiúnak lenned, hogy avatárod lehessen

#17: mert nem jártál még Szegeden ;)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Dany007


Dany007
veterán

Igen, szerintem se véletlenül kerültek végső bannra az emberkék. Még akkoris ezt mondom, ha némelyikkel én se értek egyet.
Elvégre senki se az első rossz cselekedetre kapta azt a végső bannt. Nem is a 2.-3.-ra.
Mindegyik embernek jókora listája volt a háta mögött.
És hát, ha nem tanul az elsőből, akkor majd talán a másodikból. Egyefene, akkor a harmadikból. Na de ha már 5-6-szorra se veszi észre, hogy itt ilyet nem szabad, akkor mégis mit vár?

Én kaptam anno egy napot rasszista megnyilvánulásért, érdekes módon azóta egyszer sem.

(#20) gamerkiller válasza Lenry (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó az az egy 6-nak is.. Nekem szerintem sajnos már nem lehet egyéni avatarom, bár már úgyis ezt szoktam meg ami most van...

Danny: Én nem azt mondtam hogy ok nélkül, hanem azt hogy megkérdőjelezhető módon illetve olyanokért is kaptak már itt az emberek bann-t, amiért maximum én egy figyelmeztetést adtam volna.. De nem adhatok, mert nem vagyok moderátor..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) Mania válasza gamerkiller (#17) üzenetére


Mania
senior tag

Majd az élet megneveli a srácot... ez nem a mi dolgunk.
Személy szerint jót szórakozom a bejegyzésein :DDD

Mr.Csizmás:
Mi lenne vele ha csak egy napig nem figyelne rá senki? ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Lenry válasza gamerkiller (#20) üzenetére


Lenry
félisten

6? :Y

erre most nem mondok inkább semmit

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hagyjuk má' azt a ku*va laptopot

ha így folytatjuk, holnap a blikk is lehozza

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) gamerkiller válasza Lenry (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ha jól emlékszem akkor annyi.. Számoljunk..
1,2,3--4--5--6--7
Tévedtem.. Nem 6, hanem 7.. Egyedi vagyok..:)

(#21) Mania: Eleinte én is így voltam vele, nevettem rajta.. Azonban mára odáig fajult a dolog hogy rendkívül idegesít a lekezelő és trágár írásmódja..

Mr. Csizmás..: Vigyázz, mindjárt repül a ratatouille.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) gabor85 válasza Mr.Csizmás (#23) üzenetére


gabor85
őstag

Baromira lemaradtam valamiről.
Egyébként nekem is hiányzik a PH feeling, ha sokáig gép nélkül vagyok:) Szóval maximálisan egyetértek a bejegyzéseddek gamerkiller. ;)

(#26) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Szerencsétlen? "No, kire gondolsz? ;]
Tényleg elég unalmas mostanában a PH!. :(
Nem pörögnek a topikok, nem írnak vissza a kérdéseimre.

(#27) Mr.Csizmás válasza gabor85 (#25) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha a laptopra gondolsz, sokról nem maradtál le.

Te nem a kyra képregény egyik főszereplője vagy? :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) Racecam válasza gamerkiller (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt mindig nagyon büszkén emlegeted és baromi jól tudsz bírálni, és osztani az észt, hogy milyen igazságtalanok vagyunk, miközben Te már a 7. regedet taposod és nincs zeró tolerancia.
Másrészt tisztában kellene lenni a szavak jelentésével, mert az emlegetett személy még véletlenül sem trágár. De most mondom, le lehet szállni arról a témáról, mert továbbra is Titeket, állítólag felnőtt embereket minősít, hogy nem tudtok elmenni a dologok mellett. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29) Lenry válasza gamerkiller (#24) üzenetére


Lenry
félisten

ne is haragudj és nem áll szándékomban megbántani téged, de többen voltak, akik sokkal többet tettek az asztalra, mint te, mégis csak 1 dobásuk volt. egyszer lettek bannolva, de akkor nagyon és azóta sem jöhettek vissza.
úgyhogy inkább ne kérkedj a bannolt regjeid számával, ha megkérhetlek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) ABE válasza Taknyoshal (#26) üzenetére


ABE
őstag

Unalmas? Szerintem nem, én mindig találok olyan topicot, amit szívesen olvasok vagy szólok hozzá a témához. Ha nem vagy megelégedve, pörgesd fel a topicokat, írj olyat, ami másokat is megmozgat és érdekel.

(#31) Lenry válasza Taknyoshal (#26) üzenetére


Lenry
félisten

nem írnak vissza a kérdéseimre.

mert olyat kérdezel, amire nem tudjuk a választ. előfordul az ilyen :K ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) gabor85 válasza Mr.Csizmás (#27) üzenetére


gabor85
őstag

Inkább csak voltam, elhanyagoltam a bandát... kb 5000 hozzászólással vagyok elmaradva, és nincs időm pótolni;) (válasz: igen, rarri társa voltam)
Talán karácsonyi szünetben...Pedig olyan pingvines anyagaim vannak, beszartok:D

(#33) gamerkiller válasza Racecam (#28) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kérlek szépen félreértettél. Nem osztom az észt mert nagyon sok nálamnál okosabb ember van ph!-n, de ha olyan kérdést látok amire válaszolni tudok, nem vagyok rest.
igazságtalanok lennétek? Ezt sem említettem sehol! Csupán azt mondtam, vannak megkérdőjelezhető megmozdulásaitok. Mondjuk 100/5 arányban.

"Te már a 7. regedet taposod és nincs zeró tolerancia. " -> Talán nem véletlen?

Másrészt tisztában kellene lenni a szavak jelentésével, mert az emlegetett személy még véletlenül sem trágár.--->Elnézést, én fogalmaztam félre. Trehányt szerettem volna írni..

(#29) Lenry: Nem bántasz meg, sőt. Igazat adok. De nálam ez kicsit olyan mint Auswitz.. Szörnyű dolog, nem jó. Mégis ki van nagy táblára írva a bejáratnál hogy vidd hírül a világnak hogy soha többé ne történhessen meg ilyen. Hogy hetedszerre itt vagyok? Talán ez sem véletlen, nem 100%-ban múlik rajtam. Nekem csak egy regisztráció az egész, onnantól meg szerencsejáték.. Megnyomja e a gombot, vagy nem... Ti viszont sok mindent nem tudtok hogy én eddig miért lettem bannolva, hogyan derült ki hogy én vagyok én..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#34) tildy válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Sosem volt mod. Ph technikus volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) kpal


kpal
veterán

Én sokat vagyok a PH-n mert sokat tanulok másoktól és sokminden érdekel sokat olvasgatok mindenféle témában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.