Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Boldogabbat.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) negyedes


negyedes
addikt

"Inkább érj haza egy órával később mint soha" nekem mindig ezt mondja edesanyam plane telen.

Remelem minden rendben lesz! :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig talán ez az írásod fogott meg a legjobban. :K

Kérlek, írd Istent nagybetűvel...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Valty


Valty
aktív tag

Hát ez azért csúnya... :(
Ezért nem jó a Wabinál dolgozni :(
De sajnos ez ellen nem lehet mit tenni :)

[ Szerkesztve ]

(#5) gamerkiller válasza Vakegérke (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:R Nem szándékoztam vele csúcsra törni, csak jött belőlem. Mindenesetre köszönöm szépen.. :R

(#4) Valty: Ez kivételesen nem a Waberer's hibája, hisz ők hazahoznák csak nem jött meg időben a jogsija és csúszott a fuvar két napot.. Az Euro Tunel bedugult, a hó miatt nem közlekedik. Nem sok az esély hogy elérje 22-én visszafelé a buszt Calaisban..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) blokad válasza gamerkiller (#5) üzenetére


blokad
senior tag

visszafelé a buszt?

(#7) gamerkiller válasza blokad (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen. A Waberer's biztosít hazafelé buszjáratot az ünnepek idejére, és az 22-én indul Calaisból.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) blokad válasza gamerkiller (#7) üzenetére


blokad
senior tag

És a kamion? :)

(#9) gamerkiller válasza blokad (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Őrzött parkoló.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) blokad válasza gamerkiller (#9) üzenetére


blokad
senior tag

Aha,és az ünnepek tán busszal ki, és a gépsárkánnyal haza?

(#11) gamerkiller válasza blokad (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hivatalosan a kocsihoz való visszatérés 01.06.-án van, utána pedig onnan mész tovább ahova küldenek..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12) blokad válasza gamerkiller (#11) üzenetére


blokad
senior tag

Értem. köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#13) puttputt


puttputt
őstag

Ez a sok "Elment" kicsit rám hozta a frász.
Azt hittem, hogy...
De szerencsére, semmi ilyesmi.
Amúgy, jó az írás hangvétele, ünnepélyes-féle.
Ne is legyen baja az úton, én is azt kívánom, bár ugye elég rutinos, nem ma kezdte. :)
Minden elismerésem annak, aki ilyen időben hosszú útra indul - még ha nem is tehet mást, akkor is.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) gamerkiller válasza puttputt (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:R :R Muszáj sajnos, nem mondhatja azt hogy nem megy. :(

NN: Sajnálom..:( Találtam egy nagyon jó képet, beillesztettem azt is.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) Valty válasza gamerkiller (#5) üzenetére


Valty
aktív tag

Értem... :R
Mindenesetre nem szertnék a helyetekben lenni :(

[ Szerkesztve ]

(#17) McKane


McKane
senior tag

Ne gondolj semmi rosszra..

Hidd el, meglesz a fizetsége azért hogy nem lesz ott veletek,ha nem éri el ( és itt nem anyagiakra gondolok elsősorban)

Neked is és a kedves családodnak is így kicsit előre ,de :
Szeretetben Gazdag Karácsonyi Ünnepeket Kívánok és Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet!

:K

Üdv.: McKane

(#18) tildy válasza gamerkiller (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne aggódj. Itt kinn nem vészes a helyzet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) gamerkiller válasza McKane (#17) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az biztos hogy el fogják ismerni a munkáját hisz ez egy nagyon sürgős, fontos fuvar volt amit elvállalt rövid határidővel. Ma éjszaka is menni fog, átakar érni Belgiumba hogy holnap hajózhasson és lerakhasson. Most Prága után kell állnia még 3 órát.

Nem gondolok semmi rosszra, de azért mégis benne van az emberben.. A jókívánságokat köszönjük szépen, és viszont kívánom.

Tildy: Úgy legyen!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.