Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

A monitor tetején lévő Rudolfot Svédországban vettem.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) zH.


zH.
senior tag

És akkor most jöhetnek a kockakuckó írások.. ;]
Szép rend van a szobádban. :)
Ha ez a szar hajlandó lenne látni a sajátgépben is az iPhonet akkor én is tolnák képet. :U ( nem tudom mi a gondja már megint.. )

[ Szerkesztve ]

just be

(#3) Jamby18


Jamby18
senior tag

Az ajtódon meddig van zöldkártya?? ;]
Illetve a védőszemüvegre is kíváncsi vagyok,használod é e.
Am. le se tagadhatnád hogy a hello kitty-s stílus jön be, nem pedig az autók :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#5) Thunderzolee

A mélyládának nem a földön van a helye? ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Eagle16 válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Eagle16
addikt

Pont ezt akartam én is írni...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ejha, leraktam a földre az asztalba, sokkal nagyobbat ver, de így üresnek érzem az asztalt.. Köszi a felvilágosítást.. :)

Két rendszámom van.. :) Psszt..:)

Elég sok minden hülyeségem van, semmit nem dobok ki hátha jó lesz még valamire.. :)

Szoba 1 ->>> Szoba 2 <<<--- Ezen a képen látszódik a hülye mániám.. Ki veszi észre?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) talmida


talmida
Közösségépítő

Ha az egész szobádat bemutatod, akkor szépen átrendezzük neked. ;]

IN GOD WE TRUST!

(#9) gamerkiller válasza talmida (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem nagyon tudom bemutatni az egészet mert telóval nem akarom égetni magam, a fényképező meg apámnál van. :(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) Thunderzolee válasza gamerkiller (#7) üzenetére

Sombrero! LOL :C

Hmm... az a mániád, h hazahordod a munkád? (Kobak..)

Vagy fel akarod akasztani magad a kifeszített futófényre?
Ez jobb megoldás: :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) gamerkiller válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem.. A Sombrero-t Görögországból hoztam, semmi köze a mániámhoz...:D A munkavédelmi sisak meg már nem is tudom honnan van.. :D A megfejtés a kis fehér polcon van a falon... :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12) Viktor77 válasza gamerkiller (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Ruhafogasokat gyűjtesz, vagy emberek kisujját vágod le a csípőfogóval?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) #19617792


#19617792
törölt tag

Pofás kuckó, egyszerű, de jó! :)

Két dolgot vettem észre: Ugyanolyan monitorunk van! :D Másik, hogy ott a rendszámtábla, az a fejtámasz? Ha valaki erősen benyit tarkón vág a táblával. :DDD

(#14) gamerkiller válasza Viktor77 (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A csípőfogó a géphez kell, a ruhafogason meg a pulóverem szokott lógni..:D
A 4 üvegről beszélek, tengervíz van mindegyikben. Ahol én voltam (kivéve 1) onnan hozok tengervizet, illetve híres folyók vizét csapolom meg.. Van már 1 Görögországból, 1 Horvátországból, 1 Svédországból, 1 Egyiptom-ból, 1 Normandiából.. :)

EarL 007: Egy kicsit kiakadtam ezen az egyszerűn.. :D Ez egyszerű? Akkor mi a bonyolult?
Ez a monitor nagy gépzsír, rohadt jó színei vannak szerintem.. Amúgy köszi :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) Thunderzolee válasza Viktor77 (#12) üzenetére

Látom túl sok filmet nézel Te is... :DDD

gamerkiller:
Mi van a kispolcon?
Színes folyadékokkal teli üvegek, talán egy olló (vagy csípőfogó?), egy rózsaszín spray (talán valamilyen női Fa?)... Hát nem igen lehet kivenni semmit ebből a távolságból.

mod:
Na látom, az üvegcsék azok.. értem már.
Ezeket is gyűjtöd? ;]

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) Ice!? válasza gamerkiller (#7) üzenetére


Ice!?
őstag

Mániád a mustároskakaó ivás?

(#17) No-kia


No-kia
őstag

Ugany ilyen asztalom van nekem is, de én nem raktam fela moncsit, mert kitörik anyakam :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) gamerkiller válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na mi van a kispolcon? :DDD Na jóvan ám, monitor, asztal, még a végén kiderül nem is az én szobám.. xD

A VGA HŰTŐ ELADÓ!!!!!

Ice!? = Mustáros kakaó? :F

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) Thunderzolee válasza #19617792 (#13) üzenetére

"Ha valaki erősen benyit tarkón vág a táblával."

Ohh.. ...áááááááááálllat.... ezen felröhögtem! :C

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) gamerkiller válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De az nem igaz mert amikor valaki be akar jönni kopog, megkérdezi bejöhet e, én meg akkor arrébcsusszanok, vagy odateszem a kezem és így nem tud hátbverni.. xD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) #19617792 válasza gamerkiller (#20) üzenetére


#19617792
törölt tag

És ha részegen bedőlnek ajtóstul? :DDD Mondjuk előtte két dolgot lehet hallani, valaki morog és párszor elesik, mielőtt az ajtóhoz érne.

[ Szerkesztve ]

(#22) Thunderzolee válasza #19617792 (#21) üzenetére

Még jó, h ott vannak a rendszámok, különben egy váratlan látogatónál lehet kifejelné az üveget az ajtón..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#23) proof88


proof88
addikt

a mélyládához még annyit, hogy ha padlószőnyegen van, akkor érdemes alá valami fa táblát rakni, mert tudtommal a szőnyeg nem veri vissza rendesen a hangot, a fa tábla jobban visszaverné és tisztességesebb lenne a hangzása a mélynek :) javítsatok ki, ha hülyeséget mondtam! :B

(#24) gamerkiller válasza proof88 (#23) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az asztalba van, és az asztal fa! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) D1Rect


D1Rect
félisten

De jól mutatna vmi Aerocool ház ebben a szobában. :))

(#26) gamerkiller válasza D1Rect (#25) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Apámnál van.. Amikor eladtam a régi gépemet, akkor átvittem a házat hozzájuk és ott maradt.. :'( Ugyanígy a monitor meg a bőrfotel féleség.. De ezeket sikerült visszamenteni!!! Majd veszek magamnak valamit, azt megtarthatják ők..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27) D1Rect válasza gamerkiller (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor már vegyél vmi jobbat. ;)

(#28) gamerkiller válasza D1Rect (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Fizetéskor.. :D Ez szépséges..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) D1Rect válasza gamerkiller (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Megy PÜ. :)

(#30) Valty válasza gamerkiller (#28) üzenetére


Valty
aktív tag

Nem akarok beleszólni (de sikerült:) ), de ha jót akarsz, akkor a TT házakat messze elkerülöd :) Ugyanilyenem volt, nekem is a szépsége vette el az eszem, aztán nem egész 1 év alatt beadta a kulcsot :U

(#31) gamerkiller válasza Valty (#30) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen, mióta belinkeltem mások is mondták már.. Nem gondoltam volna hogy a TT házak ilyen gagyik..:(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#32) Thunderzolee válasza D1Rect (#25) üzenetére

Sztem Megan fox jobban mutatna. :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#33) proof88 válasza Valty (#30) üzenetére


proof88
addikt

az mit jelent, hogy beadta a kulcsot? A ventire gondolsz vagy mi?

(#34) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nem bírom megállni,szóval: Ugyanilyen szőnyegem volt a régi szobámban! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) proof88


proof88
addikt

mondjuk egy egérpad sem ártana (értem én, hogy csúszik az egér az asztalon is, de egérpadon sokkal jobban csúszik és jó érzés :) )

(#36) Valty válasza proof88 (#33) üzenetére


Valty
aktív tag

Először letörött egy darab abból a fekete műanyagból, ami az elején van, mondom nem baj, ki lehet bírni. Azután becsődölt a hátsó venti, nem baj, venticsere, legalább hallkabb lesz. Aztán tavaly december közepén kitörött a bekapcsoló gomb, de komplett az egész, na ekkor ment a fenébe :U

Vettem helyette még egy TT-et, Soprano DX-et, pedig próbáltak lebeszélni róla. Nah, ezen a hátsó venti már akkor zörgött, mikor megvettem, utána tönkrement a kék katód, ami az elején van, mert elszakadt a kábel, de szerencsére meg tudtam csinálni :)
Szóval ez még bírja :)
Nyáron lefújtam feketére, most valahogy így néz ki :[link] (kicsit öreg a kép, a vga már nincs meg)

(#37) gamerkiller válasza proof88 (#35) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igazából én is gondolkoztam már ezen mert eléggé elgameltem már ezt az asztalt.. Nézek is valamit.. Köszi!

A szőnyeget örököltem! A volt tulaj 6 éves kisfiának szobája volt!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38) #19617792 válasza gamerkiller (#37) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egy nagyon jó egérpad olcsón a SteelSeries QcK (többféle méretben), egyszerű szövetpad, pontos, de nem csúszkál az asztalon, nem rojtosodik, nem koptatja annyira az egér alját, mint az üveg vagy alu padok és emellett olcsó. :K

(#39) D1Rect válasza #19617792 (#38) üzenetére


D1Rect
félisten

Hol a legolcsóbb?
A párom elkotyogta a karácsonyi meglepetést. :)

(#40) fasirTTT


fasirTTT
őstag

na majd én is csinálok ilyet ;]

(#41) gamerkiller válasza #19617792 (#38) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na ennek utána fogok nézni, csomó mindent akarok venni megint a gépvashoz! ;]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#42) fasirTTT


fasirTTT
őstag

amúgy ami legjobban tetszik a szobádban az a szőnyeg :C :C

[ Szerkesztve ]

(#43) gamerkiller válasza fasirTTT (#42) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Eladó... :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#44) fasirTTT válasza gamerkiller (#43) üzenetére


fasirTTT
őstag

azért annyira nem tetszik xD

(#45) gamerkiller válasza fasirTTT (#44) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:DDD Pedig biztos meg tudnánk egyezni.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) talmida válasza gamerkiller (#20) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ahá! Értem már, hogy miért ülsz az ajtóban. :K
".. amikor valaki be akar jönni kopog, megkérdezi bejöhet e, én meg akkor arrébcsusszanok, vagy odateszem a kezem és így nem tud" ..bejönni :DDD

Egyébként ez lenne az első, amit én máshogy rendeznék.. :B De, hát ízlések és pofonok..

IN GOD WE TRUST!

(#47) gamerkiller válasza talmida (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Minden valamiért van, és történik a szobámban.. Sajnos az asztal elég gagyi érzést kelt ha nincs nekitolva semminek, billeg össze vissza (nem sokat, 2-3mm-ert,) de ez nekem már bőven elég. Ezért van két oldalról támasztva. (fal, és kis szekrény amin a gép van.)

Ez volt az egyik szempont, a másik meg az hogy a router nem az én szobámba van hanem anyámékéban és a vezeték csak idáig ért el.. De ez már kiesett, közben Wifi-s lett a netem.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) #19617792 válasza D1Rect (#39) üzenetére


#19617792
törölt tag

QcK mini [link] :)

(#49) D1Rect válasza #19617792 (#48) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi. :U
De ez nekem picúr. M-eset fogok keresni.

(#50) gamerkiller válasza #19617792 (#48) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt honnét tudjam az S-es méret mit takar? Csak én vagyok hülye?
Nekem ahogy nézem körülbelül 200*300-as méretben kéne..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.