Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Megérte elmenni a boltba! :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) mephi666 válasza gamerkiller (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

eléggé pang a topik, kicsit beoffolok :B

"előbb" (kb 14:45 körül) jártunk előszálláson balatonról hazafelé jövet, de nem láttuk a skodát sehol... pedig nagyon néztük... a vincze étteremnél leálltunk és szerintem kimondottan jó hely... 1feles jóféle kisüsti barackpálesz+1pohár sör+1kávé+1ásványvíz 1ezres alatt volt... balatoni árakhoz képest ingyért adtak mindent :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) gamerkiller válasza mephi666 (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szia! Valószínüleg nem voltam otthon, azért nem láttál skodát. :)

A vincze árait sajnos se megcáfolni, se megerősíteni nem tudom mert ott még nem voltam kocsmázni, de tőle 300 méterre lakom.

Amúgy a képeket ott lőttem :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Szia, nagyon tetszenek az írásaid kamionok között nőttem fel és mai napig szenvedélyem! Megszeretném kérdezni, hogy nem e tudod hol lehet beszerezni vagy letölteni azt a bizonyos T.I.R című sorozatot!
:R

(#5) ABE


ABE
őstag

En meg gyerekkent lattam a T.I.R-t, bar mar nem emlekszem minden reszere, ellenben a focimzeneje elenken el bennem. Megneznem most is, ha meg tudnam szerezni.

A TurboStar manapsag mar tenyleg ritka, szegenyek kikoptak mar a forgalombol elegge, igy az inyencek szamara tenyleg csemege megcsodalni egy ilyet.

A Scaniahoz annyit, hogy az R szeria (illetve a 4-es) szvsz. a legszebb kamionok egyike. Hogy is mondjak? Az utak kiralynoje? :)

(#6) gamerkiller válasza sNiP3rFun (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Köszönöm szépen az elismerést :) A T.I.R sorozat ügyében pedig küldtem privátot :)

(#5) ABE: Scania = Az országutak hercegnője. :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.