Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Nem voltak szégyenlősek az ár kapcsán :D
Pedig még gondolkodtam is elsőre, hogy lecserélem az LG 34UC79G-B-t de akkor még marad egy darabig :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2) Tanisz


Tanisz
senior tag

Durva, hogy a G-Sync-es verziónak kb 60e HUF felárt számolnak az ajánlott fogy. árnál is.
Igaz az alapárakat (1400$, 1200$) tekintve ez a felár eltörpül :D

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3) Shkiz0 válasza Tanisz (#2) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez volt a fenti monitornál, de a legtöbb esetben mindenhol megvan a 30-40K difi vagy még több is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4) bpx


bpx
őstag

34-35", IPS, esetleg VA
16:9, 2560*1440
144 Hz, G-Sync
egyenes, nem ívelt
VESA 100x100, hogy felrakjam falra
max. 700$ (~200k)

Majd szóljatok, ha már itt tartunk, addig marad a Dell U2713H.

Az LG 32GK850G-B jó volt kezdetnek, azt kérem nagyobban, olcsóbban :D

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus darabok, amíg az árat meg nem látja az ember!

(#6) Segal válasza bpx (#4) üzenetére


Segal
veterán

Az ara is oke mert lehet mar 200 alatt kapni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) AxBattler válasza bpx (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Peeeeersze! Bilibe lóg a kezed. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) Rexton


Rexton
tag

Biztos, hogy a FreeSynces lesz 144Hz-es és a G-synces meg "csak" 100? Általában vagy tök ugyan az szokott lenni a kettő vagy a G-synceseknek jobb a képfrissítése.

(#9) Tanisz válasza Shkiz0 (#3) üzenetére


Tanisz
senior tag

Kész röhej, max 10e HUF-ot megérne felárba.

Mondom én, akinek FreeSync -es monitora van WQHD-ban, de nem akaródzik Vega-t venni a horribilis árak miatt az Rx480at váltva :D

(#8) Rexton_12 Igen az nekem is feltünt, nagyon fura, de adatlap szerint teljesen jó az infó a cikkben.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#10) komi77


komi77
senior tag

Az ár és a specifikáció esélyt sem ad a G-sync verzónak. :F

Szegény ember kézzel nőz.

(#11) Segal válasza komi77 (#10) üzenetére


Segal
veterán

De ha nvidia vga-d van akkor csak az a jo.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) Akula


Akula
őstag

Nem tudok olvasni. Mi is ez a LED gyűrű? Mire való? :F Nem értem.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#13) Shkiz0 válasza Akula (#12) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

RGB
villog szép színesen, ezen kívül semmi hasznos funkciója nincs

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14) Akula válasza Shkiz0 (#13) üzenetére


Akula
őstag

környezetszennyezés :W

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#15) #72042496 válasza Shkiz0 (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valójában nem villog. Van talán két profil folyamatos színátmenetekkel, egyébként különböző színeket lehet kiválasztani. Én kedvelem, használom, mert este a falról visszaverődve jó kis háttér-/hangulatvilágítást ad. (A 32GK850-en legalábbis ilyen, de gondolom, ezeknél is ugyanez pepitában.)

[ Szerkesztve ]

(#16) Crytek válasza bpx (#4) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos még csak ott tartunk hogy ilyenből (igaz ez 165hzes) a 27"-os kerül 250 ezerbe Pedig én is vennék már ilyen jóságot szintén 200k alatt. De az se baj ha ugyanilyen paraméterek mellett 4K-t tud :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#17) Cs1csó válasza bpx (#4) üzenetére


Cs1csó
félisten

+ a képfrissítés is elég magas. 5ms jobb lenne 1-2ms.

(#18) Habugi válasza Shkiz0 (#1) üzenetére


Habugi
addikt

A magam részéről speciel pont a következő egy-két hétben tervezek UW-QHD kijelzőt venni, nyammogva olvastam végig a cikket, külön szimpatikus volt hogy az LG nem aggatta tele giccsel de pl a Gsynces esetében ez az 1400€ teljes félreértés kategória.. :( :o

Az X34P vagy az AW3418DW ugyan ezt tudják, kivéve persze a 400 cd/m²-et így nuku VESA HDR tanúsítvány de mindkettő beszerezhető 1000€-ért. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#19) -Skylake- válasza Habugi (#18) üzenetére


-Skylake-
addikt

"ugyan ezt tudják, kivéve "

Tehat nem ugyan azt tudja. -> A ket monitor amit linkelsz nem tud HDR-t. -> Az LG tud. -> Ez egy plusz funkcio, ami itt megvan. -> Tobbet kernek erte. -> Igy a vegtermek dragabb. Hat mit is mondhatnek, ez biztosan fekete magia. Erdekesnek talalom, hogy racsodalkozunk arra amikor valami tobbet tud/fejlettebb az utana dragabb mintha kevesebbet tudna es fejletlenebb lenne.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#20) gaben22 válasza Cs1csó (#17) üzenetére


gaben22
senior tag

Ja, nekem is ilyen álmaim vannak, majd talán egyszer :)

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#21) Habugi válasza -Skylake- (#19) üzenetére


Habugi
addikt

"Tehat nem ugyan azt tudja.."

Köszönöm szépen Cpt. Obvious.., ha valakinek esetleg nem lett volna világos miért írtam h "kivéve" most bár biztosan teljesen tiszta a kép. :DDD

Nyilván túl nagy feladvány volt így engedd meg, hogy rávilágítsak.., a felár mértékével van problémám ami persze egy teljesen szubjektív dolog, szóval az ez-irányban történő esetleges további (be)próbálkozások szükségtelenek. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22) Cassi válasza Rexton (#8) üzenetére


Cassi
senior tag

Azért nem tud 144Hz-et, mert a DP 1.2-es G-Sync modul nem támogatja a 3440x1440@144Hz felbontást, annak ellenére, hogy a DP 1.2 elég lenne hozzá. 120Hz-ig tud felmenni Overdrive módban. Az új DP 1.4-es modul már tudja a 144Hz-et, de az persze drágább, ezért inkább csak a 4K-s monitorokba rakják. Meg vagyunk áldva ezekkel a bandákkal.

Ez a monitor nagyjából megegyezik a már piacon levő hasonló monitorokkal, pl. ASUS PG348Q. Kisebb alverzió-eltérés van csak a panelnél (LG LM340UW5-SSA1 a pontos típusszáma).

(#23) bpx válasza Crytek (#16) üzenetére


bpx
őstag

Tudom, néztem ezt is, és az Acer Predator párját is, 3 éve nem mozdul az áruk.
Jönnek viszont ilyenek: ACER PREDATOR X27BMIPHZX meg ASUS ROG SWIFT PG27UQ, 700k-910k, hát hogyne.

(#24) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hogy mennyi?? :Y Én ilyen 600 Euróra gondoltam a freesynces verziónál! Így is max 500 körül adnék egy monitorért, nem hogy ennyit! Az LG 34UC79G-B-nek kellett volna egy fejlesztett utódot csinálni, ami már WQHD freesynccel, de ennyit sosem fogok érte adni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25) Franklin válasza Crytek (#16) üzenetére


Franklin
addikt

És mivel használnád a 4K monitort 144 Hz-en? 980 Ti-vel? ;]

(#26) Crytek válasza Franklin (#25) üzenetére


Crytek
veterán

Semmivel, mivel a gsync a lényeg csak. 4kban meg amugy is sok játék 40-60 között megy max grafikán..

(IGP-m van. 980Tit rég eladtam)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#27) Franklin válasza Crytek (#26) üzenetére


Franklin
addikt

De akkor miért várod a 4K-s 144 Hz-es monitort? :)

(#28) Crytek válasza Franklin (#27) üzenetére


Crytek
veterán

Mert az ha meglesz 8-10 évig garantáltan meglesz... Főleg ha marad ez a szottyos 1.5évente 50% emelkedés.
Megnézem mikor fog egy Wildlands, Witcher 3 futni maxon 4k 144fpsel... 5év minimum. És csak két jétékot mondtam holott felsorolni se tudom mennyi ilyen van

Next PC Upgrade: 2022

(#29) komi77 válasza Segal (#11) üzenetére


komi77
senior tag

Igen és innentől sakk-matt ez a motyó - persze ez az én véleményem.

Szegény ember kézzel nőz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.