Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

szia <3

egyébként. halálnak halála. 4éve kb még beszartam rajta ma már nemtudom mennyire ütne

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) Akos96


Akos96
senior tag

Alien Quadrilogy megvolt már? Kihagyhatatlan.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3) albert8


albert8
addikt

Doom,fehér zaj ,apocalypto,kör,avp,fűrész,elpusztithatatlanok
meg van még egy csak nem jut eszembe irj kenwood3-nak ő ilyen nagy horroros :)
lehet nem olyan jók , de ezek vannak meg :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Kísértetjárás Connecticutban.
Még értelme is van.

when the sun shines, we'll shine together

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

mindjárt jön tibii91 és megmondja h a philosophy of a knife -ot nézd meg :DDD

(#6) Ice!?


Ice!?
őstag

sdad

[ Szerkesztve ]

(#7) EczkE válasza mexicanraven (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Az nem rossz.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kiszel tünde XXX

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Undoroid


Undoroid
őstag

Ajánlom figyelmedbe EZT! ;) Kíváncsi vagyok, hogy tetszett-e?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#10) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Én találtam egy elég durvát... [link] - csak saját felelősségre!

Undoroid: Láttam, vagy 10 éve, egyáltalán nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#11) kenwood3 válasza albert8 (#3) üzenetére


kenwood3
őstag

Mindjárt ajánlok neki 1 párat ;]
(#5) Ice!? Én a felét már megnéztem cirka 120 percet de szerintem dögunalom 1általán nincs horror feeling-e :N Ezért nem is volt kedvem elkezdeni a második felét mert mint írtam dögunalom, így nem is ajánlom neki!

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#12) danih válasza mexicanraven (#4) üzenetére


danih
addikt

Az az amikor ilyen vésett hullák voltak a pincében? Mert ha az, annál csak a Ghosts of Mars volt szarabb, amit egész életemben láttam :DDD
Ha durvaságot akar a poszt-toló: Srpski film
Nyomasztó film: Eden Lake

[ Szerkesztve ]

(#13) Pala


Pala
veterán

Durvát vagy félelmeteset? :)

Egy gusztustalant tudok: Hullajó (Braindead, 1992, Peter Jackson rendezte), bár ez félig-meddig önmaga paródiája is. :DDD

(#14) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sikoly 1-2-3-4

I humbly and respectfully decline™

(#15) mexicanraven válasza danih (#12) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Különbséget kell tenni a horror és a thriller között.
Nem ugyanaz :))
Kategóriáját tekintve jó film, általánosan is ez a vélemény róla, de ezek felett persze szubjektív, hogy kinek mi tetszik! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#16) danih válasza mexicanraven (#15) üzenetére


danih
addikt

Alap, de szerintem nekik most pont ez kell :)
Kis ajánló: http://horrormirror.blog.hu/2011/03/19/minden_idok_10_legbrutalisabb_es_legbetegebb_filmje_reloaded_18
(linkelés nem megy, nem értem...)

[ Szerkesztve ]

(#17) nem_tom


nem_tom
őstag

Örödg és a 13 kísértet.

(#18) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Cicibár 3,Öreg pitsák 4. :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) kenwood3 válasza kenwood3 (#11) üzenetére


kenwood3
őstag

Na meg is van :
13 kísértet
Sziklák szeme 1-2
Pokolba taszítva
A texasi lánfűrészes 2003-as
A texasi láncfűrészes mészárlás: A kezdetek
Pusztulás
Borzongás
Stigmata(vallással kapcsolatos horror én imádom)
Az ördögűző (vágatlan vagy rendezői változat )
Mezsgye 1. része
Pihenő a pokolban 1-2
Boogeyman 1
A barlang
The Amityville Horror
Motel
Ezek rémlenek , hogy eléggé tetszettek nekem anno:)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#20) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez eléggé ízlés kérdése, de engem nagyon megfosatott a Paranormal Activity 2, nem hatnak meg a manapság megjelenő horrorfilmek, ez viszont tényleg ijesztő volt, tipikus otthonnézős, viharban, egyedül. :))

[ Szerkesztve ]

(#21) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

rec 1-2 vótmá?

28 nappal/héttel később?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) Pala


Pala
veterán

A The thing c. film (1982) is alapmű a horrorkedvelők körében. Magyarul talán "A dolog" címen fut, ezt nem tudom, mert csak angolul láttam. Érdekes mondjuk, hogy sok régi film látványban (illetve a látvány hihetőségét illetően) odaver a mai CGI-os fröccsöntött effekteknek. :) Állítom, a nyolcvanas évek óta nem készült rendes horrorfilm, csak ilyen "popcornhorror".

[ Szerkesztve ]

(#23) Szten Márs válasza Pala (#22) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

John W. Campbell Jr. 1938-as novellája alapján - a novellát "kissé" érdemesebb elolvasni, nem kicsit jobb, mint a film.
Amúgy ezt a novellát már megfilmesítették az 1982-es verzió előtt is, 1951-ben, na azt a verziót valamikor közel húsz évvel ezelőtt láttam. Kissé vicces volt a látványvilága :D

(#24) Pala válasza Szten Márs (#23) üzenetére


Pala
veterán

A novelláról hallottam, de bevallom, nem olvastam, az 1951-es változat létezéséről viszont egyáltalán nem is tudtam. :) Kíváncsivá tett a dolog, lehet, utánajárok, bár az ötvenes évekről nekem mindig csak Hitchcock ugrik be, abból az időszakból nekem ő a No.1! Igaz, az már kicsit más kategória, legalábbis egész biztosan nem a mai értelemben vett horror.

[ Szerkesztve ]

(#25) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

A mai menü: Kísértetjárás Connecticutban :R

[ Szerkesztve ]

(#26) Tulipanti


Tulipanti
tag

A Náci zombik és a Birkák harapnak kihagyhatatlan! :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#27) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Javaslom a különböző koreai illetve japán horrorokat (nem az amerikai remake-eket).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#28) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Én az ilyesmit nem bírom idegekkel, mindig nagyon kényes voltam a természetfelettire (ha emberek vs emberek/zombik a szitu, akkor nincs gond, valahol a tükrök körül szoktam kiborulni) :DDD

Azért remélem a MAB-ról mindenki hallott :)

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#29) Apollyon


Apollyon
Korrektor

[link]

Utána többen megköszönték hogy ajánlottam ezt a filmet:D
Garantáltan be fogtok foxni ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#30) gamek!ller válasza sz4blya (#28) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Uhh a tükör az nekem is nagyon adjaaa xD
Iscariah: Holnapi téma.. xD

[ Szerkesztve ]

(#31) Tim82


Tim82
nagyúr

Blair Witch Project, Event Horizon, Astronaut's Wife, Let The Right One In, most csak így a notivinyóról puskázva.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32) gamek!ller válasza gamek!ller (#25) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez nagyon beteeg!!!! :DD Soha tobbet nem akarom megnezni! :D

(#33) Apollyon válasza gamek!ller (#32) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor készítsd a Huggies-t holnapra, mert amit ma néztél az esti mese az általam linkelthez képest ;] :D

Amúgy ez az: [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#34) gamek!ller válasza Apollyon (#33) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Am asszem én ezt már láttam régen.

(#35) Apollyon válasza gamek!ller (#34) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hű, akkor sorry.
Egyébként két verzió van belőle, ez az eredeti, thaiföldi. Meg van egy amerikai remake, ami elég gagyi.
Hja és ha horror, akkor ha még nem ismered ezt a blogot: [link] akkor itt tudsz szemezni még finomságokat :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36) gamek!ller válasza Apollyon (#35) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom, ma nézek róla trailer-t. Valami mintha rémlene, de nem 100%, hogy ez az a film. Amit én láttam nem volt olyan durván parás.

(#37) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

A Mártírok-at ajánlom, 2008-as francia horror a betegebb fajtából. A Hellraiser 1-4 is alapmű a rajongóknak. Meg persze a REC 1-2, bár a 2 nekem nem tetszett csak a vége.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.