Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

:R Végül optikával lett összekötve.

[ Szerkesztve ]

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

adja.

(#3) caizzz


caizzz
aktív tag

ez a bárány egy utolsó senkiházi. a hangcucchoz viszont grat.

marakujás kőbányai

(#4) gamek!ller válasza caizzz (#3) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én elvagyok vele.. Kösz. :D

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

A két első hangfalnak nem úgy lenn értelme, hogy előtted vannak nem pedig mögötted oldalt? Egyébként cuki a szőnyeg.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) gamek!ller válasza Cthulhu Dawn (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A két első sugárzó az előttem van a szoba sarkában amennyire lehet. Szálljatok már le a szőnyegemről bazd.. :D

(#7) 7 válasza gamek!ller (#6) üzenetére


7
addikt

Szexi pörköltmaradék 2 óránál. :DDD

(#8) D1Rect válasza gamek!ller (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Hogy néz ki a géped?

A hangcucc jónak tűnik.

(#9) gamek!ller válasza 7 (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az nem porkolt hanem ravioli ala bolognaise.. :D Utana meg fogyasztottam, csak kozbe jutott eszembe h le kebe videozni :D

D: Nem tetszik?:)

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ott a ledem! :DDD

Fasza lett! :R

(#11) gamek!ller válasza Kolondrum (#10) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az mar az en ledem:) Toled van az mondjuk igaz...

(#12) Tálydi


Tálydi
senior tag

Inkább csak gyönyörűen tisztán szól, mint durván dübögősen, bejövős. A zene meg ott van :K nálam is szól DE, meg mutatom neked du. án(ha minden jól megy), hogy hogyan kell kinéznie egy igazi magadfajta gépnek, garantálom, hogy tetszeni fog :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13) D1Rect válasza gamek!ller (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem nagyon világítós. ;)
Akkor mit fikázzak? :O Azt mondtad a szőnyegről leszállni.

(#14) Móci


Móci
addikt

Jóféle. Otthon majd meghallgatom, mókahelyen sajna nincs hang. Bár a zenét lehet, hogy kihagynám... :))
Azért az a birodalmi romboló gépház sem semmi...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

40Hz, meg 8kHz körül adja, de közötte viszont nem hallok semmit, pedig a spektrum análizer mást mutat.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16) gamek!ller válasza Tálydi (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen, én is észrevettem, hogy teljesen máshogy szól mint az előző Logitech cuccom. Igaz az csak 2.1 volt, de nagyon ki volt hegyezve a mélyre, elnyomott szinte mindent. Most olyan részleteket is hallok a zenében, amiket eddig nem hallottam. Kíváncsian várom, hogy kellene kinéznie.. :) Nem vagyok egy nagy dizájner.. :R

(#13) D1Rect: Mindegyik világító cucc kikapcsolható.. :)
(#14) Móci: Bárány zene szól a videó alatt ;) Köszi!
(#15) lezso6: Ennyire sajnos nem értek hozzá.. Magyarul? Lehet a teló miatt nem hallod amit szeretnél..

[ Szerkesztve ]

(#17) moha21


moha21
addikt

a SAL az == a Somogyi-val?

lezso arra a frekvenciatartományra gondol amit a hangfalad lead, bár szerintem a 40 Hz inkább 80-100 körül lehet..

emberi fül elméleti hallási tartománya mélytől magasig: 20 Hz....20kHz

Én magasnak félgömbsüveges dómsugárzót szoktam használni.Piezo-t nagyon nem szeretem

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) moha21 válasza lezso6 (#15) üzenetére


moha21
addikt

Te honnan látod mennyit mutat? Amúgy meg microfonnal nem is csoda nem hallani semmit.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#19) gamek!ller válasza moha21 (#17) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jaja, Somogyi Audio Line.. De most nehogy elkezd fikázni.. :D Marha drága volt, jól szól és szerintem nem rossz márka. :DDD Havernál hasonló árkategóriájú Sony rendszer van, annál szebben szól.

[ Szerkesztve ]

(#20) Tálydi válasza gamek!ller (#16) üzenetére


Tálydi
senior tag

Én is perpill logitech x-530cal vagyok megáldva, nagyon szeretem, de néha hiányzik a tisztaság.

Én sem vagyok nagy dizájner, de ez hozzád is közel fog állni, még ha csufi is lesz :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#21) moha21 válasza gamek!ller (#19) üzenetére


moha21
addikt

Csípőből nem szoktam fikázni semmit.:) Volt dolgom sok somogyi cuccal volt köztük elfogadható példány. / Persze a teljesítménnyel szeretnek túlozni:D /

Na de tényleg nekem is van 2 Somogyi mélynyomóm régi videoton- dobozba meg egy sal autó sub. utóbbit koliban használom. Elvileg 250 W, gyak egy 25 W -os STK IC-vel nem hanggenerátorról hajtva, hanem sima zenével szét lehet küldeni és tekercselni újra..
De nekem tetszik ahogy szól. :K

Nem vájt hifi kategória / én sem vagyok az /, de nem rossz a cucc, eszembe nincs fikázni. : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#22) gamek!ller válasza Tálydi (#20) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én is Logitech cuccról váltottam, méghozzá az X240-esről. Várom.. :)
(#21) moha21: Én is eléggé allergiás vagyok a hangminőségre, nem hallgatok meg akármilyen minőségű zenét. Eddig nekem a SAL-ról csak pozitív tapasztalataim vannak.

Ezzel ellentétben a sokak által istenített Fusion-ról nem mondhatnám el ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

(#23) lezso6 válasza moha21 (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sok zeneszerzés ártalma. Amúgy élőben biztos jobban szól. Középtartományt nagyon nem hallottam a videóban. Csak azt, hogy izomból brummogott meg ciccegett. Régen nekem is ez volt a favorit, de az kb 5 évvel ezelőtt volt, amikor bőven jónak tartottam a 128kbps-t is. :DDD

gamak!lla:

X-240 után amúgy tényleg megváltás lehet. :R Csak aztán tartsd távol magad a 2-3 utas dobozoktól, mert ha meghallasz egy normálisabbat, akkor rögtön az fog kelleni, s hát az már nagyon nem olcsó kategória. :(

Én amúgy a középutat választottam: hulladék magasú Z-2300 + 3 utas ősHiFi hangfalak szatelitnek, brrr, egy 63 fős kollégiumi szintet képes "bevilágítani". S még így is le kell tekerni a mélyet minimumra, annyira mélyre kihegyezett a Z-2300. :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) dízelracer válasza gamek!ller (#19) üzenetére


dízelracer
senior tag

"Jaja, Somogyi Audio Line.. De most nehogy elkezd fikázni..."

Hát pedig elég markáns véleményem van a termékeikről. De akkor inkább megtartom magamnak. :DDD

(#25) gamek!ller válasza lezso6 (#23) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ezért nem szabad egy hangcucc-ról igazából érdemi véleményt mondani felvétel alapján.. :) Ezt hallani kell.. :) Nem hiszem, hogy rögtön a másik kellene, ezt is elég volt megszerezni.. Ebbe a pici szobába ennél több nem kell. Kb 10nm2 az egész.

#24: Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#26) Tálydi válasza gamek!ller (#22) üzenetére


Tálydi
senior tag

Jövőhétre halasztva a dolog mert sajnos az eladót kellemetlen meglepetés érte, de majd logoutomban megtaláltod!

Eeeeh, what’s up, doc?

(#27) gamek!ller válasza Tálydi (#26) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Majd dobj egy privit.. :)

(#28) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

A rendszer tökéletesítve :DDD A centert felfúrtam a monitor fölé pontosan középre, a hangzás be lett állítva, most nagyon brutális.

[ Szerkesztve ]

(#29) Beri válasza gamek!ller (#19) üzenetére


Beri
addikt

Sony = iszonyúan eltúlzott mélyek, meg magasak, olyan, mintha állandóan be lenne kapcsolva valami gagyi loudness.
SAL = olcsó hangcucc azoknak, akiknek mindegy.

Nem fikázok, értem én, hogy erre van keret, meg nem szempont, hogy a mélyek pontosak legyenek, csak hogy üszökhangos legyen. Ahogy már előttem is írták, egyszer menj közel egy olyan rendszerhez, aminél nem a sokwatt volt a cél, hanem a dinamika, meg a hangszín, aztán egyből máshogy fogod értékelni, amid van.
Az egyetlen probléma a minőségi (meg úgy általában) hifivel az, hogy az ember mindig a saját kárán tanul. Minden lépcsőt végig kell járni. Ha elkezded hallani egy rendszer hibáit, állandóan arra figyelsz majd, nem fogod tudni igazán élvezni a zenét. Aztán beleborítasz pár talicska pénzt, megint boldog vagy egy ideig, aztán megint jön a következő felismerés, stb.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#30) gamek!ller válasza Beri (#29) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nagyon jó megfogalmazás, igazad van! :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.