Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nyíjjááámeg

(#2) EczkE válasza gamek!ller (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Megnyííít.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) gamek!ller válasza EczkE (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hálégnek.

(#4) Ice!? válasza gamek!ller (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

hazudik.

amúgy valószínű, h küldök majd párat én is.

[ Szerkesztve ]

(#5) ABE


ABE
őstag

Asszem elkezdem megint fotózni a művészeket...

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

az az audi ott az első képen semmi, az attila úton (bp) gyakran előfordul, hogy pár szerencsétlen úgyanígy parkol, csak éppen az autója nem a járdára, hanem a kétsávos út külső sávjába lóg be...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) cyanide

Nézem a képeket. Olyan ismerősnek tűntek a hátterek. Kecskeméten készültek.
1.Centrum áruház parkolója, háttérben Piarista Gimnázium
2. A technika háza/zsinagóga előtti placc

többit ennyiből nem tudom megmondani

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#8) keIdor


keIdor
titán

Hol van Anett?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) gamek!ller válasza keIdor (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom, eltűnt a tárhelyről.

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Az a mercis kep most rosszul esett... :W

(#11) bubi92 válasza cyanide (#7) üzenetére


bubi92
őstag

nekem is hirtelen olyan ismerős volt a helyszín:D

Lauda: van pénz szarásig:) tönkre megy a kerék, akkor majd vesznek egy újat, úgyis itt a merci gyár:D

(#12) gamek!ller válasza Lauda (#10) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Bocsi.. :B

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

harmadik versenyzo...kerek szetba####ra nincsen szavaim :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Jhonny06 válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kb. minden harmadik autós így parkol be, ez nagyon messze van a szétbaszástól, semmi baja nem lesz az ég világon. Arról nem is beszélve, hogy ilyen értékű autóra nem low end gumit raknak, gondolom. Nem is nagyon értem, hogy miért van a listán a harmadik.

(#15) maláj


maláj
őstag

lőjétek csak a képeket a piaci jogsis elmeroggyantakról :C

(#16) MaUser


MaUser
addikt

Az Audi sofőrjének adnám a díjat, mert még hátsó (és valószínűleg első) parkolóradarral sem sikerült megoldani ezt a nagyon bonyolult műveletet. Biztos nem találta a PP gombját, na. ;]

Jhonny06: ilyen peres guminál már annyira sérülékeny lehet az oldalsó merevítés, hogy téli-nyári gumit sem szabadna nem felnivel együtt cserélni. Téli hidegben a bemelegedett gumikat így rátolni a padkára és otthagyni mondjuk éjszakára nem túl szerencsés mert nem biztos, hogy kiheveri a gumi és jó esetben csak rázni fog, de defekt is lehet a vége, ha nagyon balszerencsés az illető.

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#17) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az Audi-szerű parkolók, meg akiknek szintén luxusautójuk van és leparkolnak a főúton és csak kiß@sszák az elakadás-jelzőt azok simán megtehetik, mert simán megtehetik hogy kifizetik azt a büntetést, ami náluk csak 50 ezer forintos parkolási díj, ami náluk csak aprópénz...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ma nem láttam még semmi érdekeset, de megyek még ma a városba egy jó nagy kört.. :)

(#19) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

A bejegyzés frissítve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.