Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) sz4blya válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


sz4blya
csendes tag

én eddig valahogy megoldottam hogy fülemben a zene gyalog, biciklin, falun, városban, és mégsem okoztam még balesetet. így is lehet körültekintően közlekedni, nyilván ehhez is kell némi iq pont amit születéskor nem mindenki kapott meg.

a másik meg, hogy ha elcsapnám hát isten segélje. ha nem én vagyok a hibás, akkor nyilván ő. nekem ugyan nem okozna pszichés sokkot ha felnőtt ember kiugorna elém az utcán, aki hülye...

tegnap történt, hogy egy kórház parkolójában két autó közül kiugrott elénk egy purdé az útra. ha nem tizenöttel gurulunk éppen hanem csak akár harminccal futhattunk volna a kölyökkel vissza a sürgősségre :(((

még valami: ha nincs ABS az autóban, de még ha van is, egy üres területen érdemes gyakorolni a megállási, kikerülési technikákat különböző sebességekről. a legtöbb sofőrnek ilyen helyzetben első reakciója a satu, akkor már az áldozatnak is satu sok esetben.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.