Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

500ft-al könnyebb lesz számolni! Nézzétek a jó oldalát! :D

(#2) anjani182 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


anjani182
őstag

Én is, 446.9 MOL...Pesten 443-ért is van holtankoljak.hu szerint.

Te mit tankoltál 492.9-be? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#3) gamek!ller válasza anjani182 (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A sima benya nem tudom mennyi, nem szoktam azt tankolni. Shell V Power racsing-ot tolok mert több mint 1L-vel kevesebbet eszik belőle Edény.

(#4) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Gondolom a kutas csaj (Shell) 23000Ft-re kerekített.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) anjani182 válasza gamek!ller (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Ott már más gond van, mert az enyém nem eszik kevesebbet (elég új autó)

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) zolee5016 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


zolee5016
őstag

I love Hungary :))

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) gamek!ller válasza Dluinet (#4) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Miért kerekített volna annyira?
anjani182: Hát mi más gond lenne? Nem értem. Barátom suzukija 6decivel eszik kevesebbet, nekem utolsó számolásra 1,1-el. Sokkal nyomatékosabb tőle az autó, simán érezni lehet a változást.

[ Szerkesztve ]

(#8) anjani182 válasza gamek!ller (#7) üzenetére


anjani182
őstag

Nem vagyok egy autós szaki, de arra céloztam volna, hogy láttam már 150e km-es 8gen Honda Civic Type-R-t "motorgenerálon" -képeken-, mondjuk úgy nem gyengén volt elhasználva (nem verseny célú volt), és állítólag érezhetően gyengébb is volt mint új korában...

Szerinted egy te féle autódba már mi kosz, kopás, szutyok lehet ami gátolja a gyári teljesítményt?!

Még 1x mondom nem értek hozzá, csak tipp...

fec555: Pár éve még én is töltöttem bele a drágábbat, de én nem vettem észre változást.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) ferensz válasza gamek!ller (#7) üzenetére


ferensz
senior tag

Ahha. Csak az átlagemberek nagy részének a benya a sztenderd lötyit jelenti, nem az egyébként is mindig drágább hiperszupercsillagharcos üzemanyagot.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#10) szőröscica


szőröscica
addikt

Nemsokára, egybeírandó.

(#11) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy darabig én is tankoltam V-Power-t (nem racsingot), kevesebbet evett az autó akkor de valszeg finomabban is vezettem. Folyamatosan nem éri meg használni, félévente szoktam két tankot elhasználni.

Én ma 443.9-ért tankoltam sima Fuel Save-t amúgy. Ennyiért még sohasenem.. :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12) gamek!ller válasza anjani182 (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom, de: - 175.000km körül van a motorban. - Átlag autók között nem igazán van ellenfél, tehát az erejével sincs gond (mondjuk azért megnézném mégis mennyi az annyi padon) :)

(#13) ferensz válasza anjani182 (#8) üzenetére


ferensz
senior tag

Akkor úgy mondom, hogyha Gézabá'-t, a 42 éves középiskolai tanárt, 3 gyerekes családapukát megkérdeznéd, hogy ugyan már, Gézabá' mondja mit is tankol a suzukiba, akkor tuti nem a Shell V Power-t említené meg :DDD

Motion_Blur: Mi is csodálkoztunk szerdán Veszprém környékén, ott 452-455 forint volt a sztenderd 95-ös, amíg nálunk a legdrágább helyen is 445.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#14) Dluinet válasza gamek!ller (#7) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Shell kutak a környékünkön:
beállsz:
-jön egy kutasgyerek, hogy ő megtankol
-nem
-elkezd rábeszélni a extra benyára
-nem
-drágább benya?
-nem

fizetnél:
-5-ös kút?
-nem, 3-as
-bisz-absz kártyád van?
-nincs
-kitöltünk egyett?
-nem
-pedig csilló ponttól esel el
-nem
-ingyenes
-akkor sem kell
-veszel akciós 10g-os csoki, most csak 150Ft-ért?
-nem
-dupla csokigolyót nem veszel, a kettőt együtt csak 250ft-ért?
-nem
-akciós 6×3,3dl csomag sőrt csak 1850Ft-ért
-nem
-legalább egy akcios h*ll energiatalt vegyél 2,5dl csak 275Ft-ért
-nem
-22846Ft lesz
adsz 25000Ft-t, visszad 2000Ft és számlát és fancsali képet

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15) anjani182 válasza gamek!ller (#12) üzenetére


anjani182
őstag

Azért én nem arcoskodnék a fénykorában 9,6s-os gyorsulással, ami most 10+...

Az én kocsim kicsit ennél jobb, de ezzel még senkit nem hagysz ott dúrván... :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#16) danih válasza Dluinet (#14) üzenetére


danih
addikt

22846Ft lesz
adsz 25000Ft-t, visszad 2000Ft és számlát és fancsali képet

A qrva anyját, ha jattolok majd én eldöntöm!

(#17) gamek!ller válasza anjani182 (#15) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sosem mértem mennyi idő alatt gyorsulok fel 100-ra, de nem is fogom szerintem soha. Sőt, kérdezz meg akárkit, pörgetni sem szoktam, 2000rpm alatt elváltok mindig. :) De a lényeg most nem ez volt. Nem azt mondtam, hogy az én Mondeom a király az úton.. :) Csak be tudom rangsorolni körülbelül-re..

(#18) anjani182 válasza danih (#16) üzenetére


anjani182
őstag

Én mindig 500 Ft-ra vagy kerek összegre tankolok :DDD Attól hogy kattan egyet a pisztoly bele lehet még varázsolni egy kerek összegnyit, sőőőt...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#19) grabber válasza gamek!ller (#3) üzenetére


grabber
addikt

Csak tapasztalatból,igazad van,mert nekem is kevesebbet eszik:
9,3 a fogyasztása az enyémnek,de OMW prémium(100-as)-al csak 8,7-et eszik és nyomatékosabb a kocsi emelkedőn.
9,3*451=4194
8,7*480=4176

Ja és Shell-t soha többet.Januárban a dízel fiesta a Shell-el be se akart indulni.Más üzemanyaggal meg semmi gondja nem volt :((( Amúgy meg szar és csak a reklámból élnek.

(#20) szőröscica válasza Dluinet (#14) üzenetére


szőröscica
addikt

Az a dolga, hogy eladjon, elég kemény meló a benzinkutas, vannak ismerőseim, nem irigylem. Hidd el, nem jókedvéből kínálgatja neked a drágább benzint, meg a shopos cuccokat.

Viszont a rosszul visszaadás az féregség.

(#21) danih válasza anjani182 (#18) üzenetére


danih
addikt

Ja, ez igaz, de akkor is, az ilyenektől mindig felmegy a "punepa"...

(#22) anjani182 válasza grabber (#19) üzenetére


anjani182
őstag

Szívem szerint én is az OMW-t tolnám, de a közelbe sincs, csak autópályán itt felénk... :(

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#23) gamek!ller válasza Dluinet (#14) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Fúj, ez tényleg undorító. Én csak annyit szoktam mondani, hogy nem vásárolok semmi egyebet, nem érdekel és nem kell köszönöm.

(#24) anjani182 válasza gamek!ller (#23) üzenetére


anjani182
őstag

Rám a múltkor rámsóztak 2db fehér KitKat-et...300-ba akcijósan :DDD

Ja meg azt a kókuszrudat szoktam venni, az viszonylag jó áron van és laktat.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#25) Dany007 válasza anjani182 (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Lekopogom, de énrám még egyik kúton se akartak sózni semmit se :D
Beállok, kiszállok, látom jön oda a csávó már messziről csóválom a fejem és mondom, hogy köszi nem kell. 28 évesen megtudom már tankolni az autót egyedül is. Sőt a szélvédőmet is lemosom és még csak jattolni se kell magamnak érte.

Aztán go a pénztárhoz, mondom hányas kút, kp átnyújt viszlát.

Én elhiszem, hogy szar szakma ez a benzinkutas, de kb felesleges. Legalábbis itthon. Annyira nem lehetünk elkényelmesedve, hogy ne tudjuk megtankolni az autót egyedül. Semmi szükség, hogy ilyen emberek odajöjjenek okoskodni meg útban lenni.

Ennyi erővel valaki beállhatna a Tescoba minden egyes sorba és kérésre berakja a kívánt árút a kosarunkba :D Na annak se lenne sok értelme. A kutas is kb ilyen meló.

(#26) anjani182 válasza Dany007 (#25) üzenetére


anjani182
őstag

Úgy úgy! :K

Forever and ever, let's make this last forever.

(#27) Dluinet válasza Dany007 (#25) üzenetére


Dluinet
nagyúr

+1

(#20) joamilestoné

Sajnálom őket, de hiába, sajnálatommal nem fognak sokra menni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28) darál0w válasza anjani182 (#18) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

detto...és még soha nem huztak le aproval így :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#29) Drenadar válasza Dany007 (#25) üzenetére


Drenadar
veterán

felesleges? nem.

ismerős OMW-nél volt kutas. minimálbérre vannak bejelentve, annyit is kapnak. heti szinten megvolt neki még +20 ezer.

Sok kényelmes emberke van, aki jattol nekik, meg nem tankol magának.

Mikor elkezdtem a Lukoil-hoz járni, kerestem fórumot amiben megmondják a tutit. Nem sokat találtam, de annak zöme arról szólt, hogy mekkora sz@r kút, mert ott még pénzért sem tankolják meg helyetted az autót. Nah mondom akkor ez kell nekem! De már leszoktam róla, mert fura hangja volt a motornak tőle.

Shellnél tankolok, nem v-powert, sztem kamu az egész. Utóbbi időben mintha a sima 95-öst is jól adagolnák.

(#30) Lauda válasza Dluinet (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a placcos es a kasszas dolga, ezert fizetik, ezt varjak el tole.

(#31) Dany007 válasza Drenadar (#29) üzenetére


Dany007
veterán

Hm, oké. Lehet van ilyen is. De akkor ne sírjanak, hogy minden második ember elküldi őket.
Őszintén szólva, itt Vp környékén már alig látok "kutast" csak 1-2 kúton. Azok is ott támaszkodnak a bejáratnál és nézelődnek. A legtöbb eset amit én láttam az az amikor elküldik őket. Persze lehet Pesten több az adakozó ember.
Heti 20k-t megkeresni pluszban - heti 5 nap és napi 8 órás munkarendben - nem gyenge teljesítmény. De szerintem egyáltalán nem ez a jellemző.

(#32) Lauda válasza Drenadar (#29) üzenetére


Lauda
félisten

A lukoil xar benzint kap, azert olcsobb. Szerinted kamu a premium uzemanyag, amugy nem igy van. :) Egy korszeru autoba jobban megeri a premiumot tankolni. A havi jatt kb 20-30k, nem a heti.

[ Szerkesztve ]

(#33) Dluinet válasza Lauda (#30) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Tudom, csak ezért nem járok Shell kútra, pedig a környékünkön (8 km belül) 6db is van.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#34) Drenadar válasza Dany007 (#31) üzenetére


Drenadar
veterán

nem tudom, én nem mennék el kutasnak.

nekem sose sírnak mikor elküldöm őket, általában udvariasan arrébb mennek. Egy shelles tankoló csajjal találkoztam aki keményen tolta az igét, hogy tankoljak a drágábból, mert akkor milyen jó lesz nekem.

(#35) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Szerintem ne menjunk bele egy kamu - nem kamu haboruba. MIndenki probalja ki egyenileg. Van akinek be fog jonni, van akinek meg nekem. Nekem bevallt. Ezert is tankolom azt.

(#36) Lauda válasza Dluinet (#33) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs is ezzel semmi problema. Megy oda masik x ezer ember. ;)

(#37) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Én lassan úgy vagyok a benzináremeléssel, hogy mire kifizetem a kocsimon lévő hitelt(jövő május), már olyan drága lesz a benzin, hogy el is fogom adni az autót a f@szomba. Hihetetlen, hogy az ár majdnem a fele adó, és még tovább emelik, de minek? kitűzték célnak az 1000ft-os lélektani határt vagy mi? Nem hiszem, hogy minden héten ennyit drágulna az olaj, inkább bizonyos emberek zsebtömése miatt emelkedik folyamatosan. :(((

A múltkor bejött anyám a szobámba, hogy milyen jó holnap olcsóbb lesz a benzin végre 6 forinttal. Mondom, és akkor mi van, jövőhéten majd rádobnak 10 forintot. Nem hitte el, igazam lett. Bocs de a benzinárakon, mindig kiakadok, nem is amiatt, hogy drága tankolni, mert azt lexarom, kevesebbet kocsikázok, inkább amiatt, hogy ennek köszönhetően, minden drágul.

(#38) keIdor válasza Nordic (#37) üzenetére


keIdor
titán

Sajnos mindenhol drága, Olaszország, UK még több is sokkal, mint nálunk. Nem figyeltem mostanában az árakat, de tuti 500ft/l felett van már, átszámolva. Nem értem mi ez... amúgy nem 1000ft a lélektani határ. Mindenkinél máshol van és egyébként egyszer elérik azt az 1000-et is.

Most itt a környéken mindenhol 450ft a sima 95-ös, egy hatalmas vicc ami megy. Év végére meglesz az 500.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) k. válasza Drenadar (#29) üzenetére


k.
őstag

Mi mindig oda hordjuk,-Opel Astra G 1.4, Polo 9n 1.4 16V- a 2 dögöt, és szeretik.
Az a jó, hogy ott van 98as, igy a Polo is megkapja a neki való benyát.

Egyébként érdekes dolog ez, apukám szereti ha olyan van, hogy megtankolják neki, engem meg mindig irritál, főleg ha ablakot pucol-veszed le azt a mocskos rongydarabot a szélvédőről!!!!!- szóval igy tényleg lazán elképzelhető, hogy sok sok ember szereti, ha neki tankolják, és legalább ennyi aki nem.
Ugyanakkor az, hogy mindenre rá akarnak tukmálni sok kútnál-főleg a Shellnél- az nem azért van, mert az eladó ráér, hanem előadják nekik, hogy mit kell tukmálni...

(#40) 8th


8th
addikt

Benzinár-robbanás: kitartás, lassan vége

Majd meglátjuk mi lesz a vége.

(#41) gamek!ller válasza k. (#39) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jaja, multkor mar en is szoltam a sracnak aki ismer mar, hogy nem kell odajonnie, mert ugyis racsingot tankolok, tudja hogy mukodik az ablaktorlom, meg ilyenek.. Azt monta, hogy nem azert jon oda mert annyira umatkoozik, hanem azert mert el van mondva neki , hogy ha ezt nem tezzi meg akkor balhe lesz.

(#42) Viszlát válasza keIdor (#38) üzenetére


Viszlát
addikt

Angliában legutóbb 480 forint körül láttam a 95-öst (lerágott csont, de tekintve az életszínvonal különbségét, az a 30 forint az semmi), a dízel 500 fölött van. Németben viszont dízelt 1.40 környékén tudsz venni, míg a 95-ös 1.65-től indul. Ausztriában pedig 1.45-ért tankolsz 95-öst, ami még ilyen magas EUR árfolyamon is olcsóbb 1-2 forinttal.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#43) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én majdnem mindig Lukoil-t szoktam, mert 5-10 forinttal olcsóbb minden környékbeli kútnál. Vagy Agipnál E85, azzal is elmegy a verda. De ez a benzinár mocsok drága már így is.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#44) keIdor válasza Victoryus (#43) üzenetére


keIdor
titán

Igen, de annak a minősége nem a legjobb, ahogy már írták is mások. Szerintem már teljesen mindegy, hogy 440 vagy 450ft, ugyanúgy sok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) Szplöttyy válasza anjani182 (#18) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Kattogtatás rekord? Tényleg sok bele megy :)

Smoke & Torque

(#46) 14adam válasza Dluinet (#14) üzenetére


14adam
addikt

nemrég igényeltem egy smart kártyát meg egy molosat. Legalább ennyi hasznom legyen ha már ingyen adják. Évente mondjuk lesz rajta 5000-10000pont akkor azt meg le tankolom aztán egy karikára elég lesz

(#47) gamek!ller válasza Szplöttyy (#45) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az a baj, hogy nekem nem lehet túltölteni, mert kifolyik..

(#48) Lauda válasza 14adam (#46) üzenetére


Lauda
félisten

Igenyeljel mol green kartyat, arra minden uzemanyagra megkapod a -5 forintot, a torzsvasarloira csak akkor, ha premiumot tankolsz. :)

(#49) GabN73 válasza Szplöttyy (#45) üzenetére


GabN73
addikt

Swiftbe csak 3 liter :( :DDD

(#50) Jim Tonic válasza anjani182 (#8) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az enyém majdnem egy literrel kevesebbet eszik, ha VPo.ert teszek bele. 3l-es dízel, common rail.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.