Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Gradilaci


Gradilaci
tag

A Francia eset nem egészen úgy volt, ahogy Krisztián leírta: valóban 3 sáv volt, a legkülsőben araszoló, vagy inkább álló kocsisorral. Mi a középsőben, nyugodtan, jó tempóban, ahogy a többi résztvevő. A legbelsőben a (főleg) személyautók. Egyszer csak az egyikük, aki éppen elhaladt mellettem, úgy döntött, mégis lekanyarodik jobbra. Éppen meglátott egy üres, tán autónyi szabad helyet az araszoló kocsisorban, ezért ahogy megelőzött, már bele is állt a fékbe, pont előttünk, hogy besorolhasson a külső sávba. A többi ismert. Pár másodperc alatt lepergett előttem sok minden, az ABS folyamatosan dolgozott, ha az illető nem veszi észre, hogy a kocsi orra szinte a földön, és füstölnek a kerekek, akkor feltolom a holdig kb...
Ilyenkor milyen követési távolságot is kellene tartanom? Jobbra a kocsisor, balra a folyamatos forgalom. Nem igazán tudtam volna választani. Szerencsém(-nk) volt.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.