Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Drenadar


Drenadar
veterán

Nekem most a napokban volt egy necces élményem. jó nem volt baleset de attól még nem teszem Offba.

Lassan mentem a védett úton, és hirtelen jobb kéz felől kikanyarodott egy csaj, csak jobbra nézett (tehát engem ne mis látott), és a legszebb az egészben, hogy kis ívben művelte ezt. Ha nem rántom el a kormányt, akkor baleset.

Tudjátok utána van az az érzés, nagyon szar. Szív felpörög, és mindenféle káromkodás suhan át az ember fején.

utána bennem volt, hogy biztos én voltam a hibás és jobbkezes volt. megnéztem és nem. neki volt mackósajtja, de ha még jobbkezes is, hogy lehet olyat művelni hogy kis ívben kanyarodunk be valahova kinézés között?

5 évvel ezelőtt...
tanulóvezetőként lebaszott az oktató, ha egyenrangú kereszteződésnél elnéztem balra. Még abban az időszakban is volt, hogy nem adta meg az elsőbbséget a balról érkező.
Én meg mindig kérdeztem az oktatót: ennyire a biztosítás?

(#10) Szplöttyy: és mióta van jogsid? azért ezeket megtenni nem túl nagy életbiztosítás. A hó csúszik azért mennek lassan. Én se 40-el tötyörgök, de nem is 110-el. Gondolom még nem fordult elő veled, hogy valami miatt meg kellett volna állnod.
Majd mikor más életét veszélyezteted mondjuk puhatestűét (gyk: gyalogos) akkor majd megbánod egy életre. Hiába téli gumi, megállni nem fogsz tudni, még akkor is, ha csak a felét hiszem el és mondjuk 60-al mentél a 110 helyett. És ha nincs hely a kikerülésre? felkennéd a kocsidat a szalagkorlátra mondjuk? tudom, sok a feltételezés, de muszáj ennyire vagánykodni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.