Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

:F

(#2) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem tudom.. Kezdjek e el kamionozni belföldön amíg 21 nem leszek vagy menjek forgácsolni egy pár évig, hogy legyen mit írnom esetleg később az önéletrajzra mint megszerzett tapasztalat?

Az az igazság, hogy szívem szerint én mennék kifele az országból, a munkahelyem is meglenne mint kamionos. Éppen most beszéltem Apu főnökével és azt mondta, hogy tárt karokkal vár..

(#3) Algieba válasza gamek!ller (#2) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mire vársz? Elképesztően ritkán várják a munkaerőpiacon tárt karokkal az embert.
Ráadásnak szeretsz kamionozni. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

en a helyedben mar pakolnek is... igazat adok Algieba-nak. A mai munkahelyeken nem varjak tart karokkal az embert. Sokkal inkabb kirugnak, mint felvesznek. Sztem kapj a lehetosegen. :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#5) gamek!ller válasza Algieba (#3) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez a "tárt karokkal vár" jelző állandó jellegű. Azt mondta, bármikor mehetek, vegyem úgy, hogy fel vagyok véve. Rajtam múlik.

(#8) Lenry válasza gamek!ller (#5) üzenetére


Lenry
félisten

akkor mégis mi a fenére vársz?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Jhonny06 válasza Algieba (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem véletlen, a kamionozás nem egy álommeló. Távol a szeretteidtől, állandóan úton.. nem egy jó perspektíva.

(#10) KrAt válasza csƵ (#6) üzenetére


KrAt
veterán

Mielőtt elkezdenéd, azelőtt fejezd be ezt.. :(((

(#11) darál0w válasza gamek!ller (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én a helyedben mennék...ameddig nem vagy elkötelezve itthon a család ( értsd saját család...feleség, gyerekek...) miatt...kicsit megszeded magad, aztán hazajössz, avagy nem és indítasz egy vállalkozást, vagy valami...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) mexicanraven válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Még mindig jobb, ha kevesebbet, de jó létben vannak, mintsem együtt, de nehéz körülmények között. Legalábbis szerintem!

when the sun shines, we'll shine together

(#13) moha21 válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


moha21
addikt

Ez is emberfüggő dolog, van aki imádja. Én mondjuk biztos nem kamionoznék semmi pénzért. :_]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#14) csƵ válasza KrAt (#10) üzenetére


csƵ
őstag

Oké, főnök!

(#15) Jhonny06 válasza mexicanraven (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom, hogy mennyit keres egy kamionos, de azért itthon se lehetetlen munkát találni.

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gyere velem, és móka és kacagás lesz :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) mexicanraven válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Háth nem tudom itthon a kamionosok miként keresnek, de szerintem ha külföldön kezdi el a fiatalságát, akkor igen hamar jó eredmény születhetne!
Azért nem rossz ha az embernek már 30 éves korára van egy háza!

Mondjuk azt nem tudom, hogy a gyakorlatban miként megy a marás/forgácsolás, de ha odateszi magát, Hollandiában 10-15 euróig is elmehetne az órabére.

Mellesleg SZKTV-n annó én is részt vettem (helyi forduló), igaz nem tanultam rá, de így is meglett annyi százalék, hogy nem kellett megírnom a szakmunkás vizsgát! :DDD

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#18) mexicanraven válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Dupla, sorry!

moha: Valamiért mégis csinálja! :F

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#19) zolee5016 válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


zolee5016
őstag

Ha van még benned spiritusz menj tovább sulin belül rokonszakmába.Én anno ugyanigy voltam( vasuti jármüszerelő-ezt nyertem meg + sulin belül átmentem ált.géplakatosnak,majd 1 év után ív-láng-co hegesztői bizi lett meg) Az más kérdés ,hogy 5 év múlva teljesen új szakmát tanultam amibe dolgozom 12éve.
Amúgy gratula tudom milyen sok meló , kitartás kellett hozzá. :C
Nem válasznak szántam Jhonny06 -nak

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#20) moha21 válasza mexicanraven (#17) üzenetére


moha21
addikt

Nekem aki ismerősöm van és kamionozik, az azt mondta elég szarul megy az üzlet neki. ( bár ez attól még lehet nem igaz ).

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak egy kérdés. Hova húz a szíved?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Jhonny06 válasza mexicanraven (#17) üzenetére


Jhonny06
veterán

Már nem azért, de beállni kamionosnak nem azt jelenti, hogy külföldön dolgozol. Mármint fizikailag ott vagy, de nyilván az itthoni bérek szerint alakul a fizud, nem?

[ Szerkesztve ]

(#23) moha21 válasza mexicanraven (#18) üzenetére


moha21
addikt

Hát veszel egy kamion hitelre, azért csak nem dobod el rögtön, hanem vársz egy kicsit. Máshoz meg nem is igazán ért, semmi végzettsége nincs a srácnak.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#24) gamek!ller válasza Vakegérke (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ide.. De itt a barátnőm, ő nagyon nem akarja.. Meg hát.. Félek tőle egy kicsit, hiába vágyom már rá 20 éve. A fizetés úgy 1500 euró környékén van itthon ha nemzetközi kamionos vagy. Forgácsolóként körülbelül 140.000 forintot tudnék összehozni maximum.

[ Szerkesztve ]

(#25) Jhonny06 válasza gamek!ller (#24) üzenetére


Jhonny06
veterán

Akkor nem szóltam, az jó kis pénz. :R

(#26) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#24) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és németországban forgácsoló? :))

a papír úgyis csak addig számít, amíg felvesznek, utána a tapasztalat.

nem magyarisztán, ahol a bányász+agrár+közgáz diplomával vesznek fel valami offtopic állásra, mert diplomás ember kell :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Vakegérke válasza gamek!ller (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor döntened kell, melyik a fontosabb. A szíved, vagy az eszed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) D1Rect


D1Rect
félisten

Majd küldj képeslapot!

(#29) gamek!ller válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom.. :)

(#30) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha úgy érzed, hogy szépen és jól dolgozol - ami az ilyen produktív munkáknál alapkövetelmény - akkor jelentkezz....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31) Kassadin válasza D1Rect (#28) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD
Tudod, az a szörnyű, hogy egyre többen fognak képeslapot küldeni. :(

gamek!ller: A kamionozás nem leányálom, neked aztán meg nem kell bemutatni. Semennyire se család centrikus a meló, sajnos. Másik melóval nem vagyok képben, hogy kint van-e rá igény.

[ Szerkesztve ]

(#32) cyanide

Én inkább külföldön forgácsolnék. Abban több előrelépési lehetőség van. A kamionozással nekem annyi a bajom, hogy oké vezetsz 8 órát, de fennmaradó idődet is elveszi és esélyed sem lesz se itthon se máshol megtelepedni, főleg ha fiatalon kezded. Szóval szerintem kamionozást azután is el tudod kezdeni, hogy a fogácsolásban kipróbáltad magad, akár külföldön is.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#33) Algieba válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én itt vagyok, de mégis távol mindenkitől.
Inkább legyen úton az ember, és keressen "jó pénzt" a munkájával mint egy fedél alatt legyen nyomorban és szeretetben(?) a többiekkel.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34) total90


total90
veterán

Menj! Attól még kereshetsz mást, önéletrajzok szétdobálva mindenhol és ha lesz jobb váltasz... addig is keresel, nem tökölődsz.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#35) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Kamionos leszek... :K

(#36) moha21 válasza gamek!ller (#35) üzenetére


moha21
addikt

Sok szerencsét hozzá ! :)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37) Kassadin válasza gamek!ller (#35) üzenetére


Kassadin
addikt

Kíváncsi leszek, mennyire fogja megviselni a kapcsolatodat. :N

Viel Glück!

[ Szerkesztve ]

(#38) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#35) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért néha összekoccanunk ugye?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) gamek!ller válasza Mr.Csizmás (#38) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:DDD

(#40) Vakegérke válasza gamek!ller (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szíved döntött.

Ha C**litoval találkozol, csókoltatom. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) gamek!ller válasza Vakegérke (#40) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem mondanám, hogy a szívem döntött.. Talán az is benne van a dologban, de erősen benne van az eszem is. Nagyon kell a pénz. Nagyon.

(#42) darál0w válasza gamek!ller (#35) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

GL & HF :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.