Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Kezd egész szépen kinézni a hibalistás cetlim.. :)

(#2) Pukkancs


Pukkancs
tag

Szép kis lista, pöpec járgány lesz :D

(#3) gamek!ller válasza Pukkancs (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Remélem.. :)

(#4) Sandrew


Sandrew
őstag

Konkrétan mindent ki kell cserélni?

(#5) dízelracer válasza gamek!ller (#1) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ahogy Gesztiék énekelték anno: "hé ha valami van de nem az igazi még, ne remélj, lesz még rosszabb..." :D

(#6) gamek!ller válasza Sandrew (#4) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mármint hogy érted? Igen, cserélni kell mindent mert használt autó vásárlása után kell. Amúgy a vezérlés nem olyan gáz, menne még vele de jobb ha cserélem :)

(#7) Sandrew válasza gamek!ller (#6) üzenetére


Sandrew
őstag

Hoppá nem szóltam. Nem is költöttél még sokat rá. Vol3-ban csak az árakat néztem. Azt hittem már ott is cseréltél. Így nem szóltam. Ezeket meg jobb most cserélni. Mert elszakad a vezérműszíj aztán lesz nemulass :U Klímán akkor most mit is kell majd csinálni?

(#8) gamek!ller válasza Sandrew (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A csatlakozót kell cserélni rajta mert a régi elfáradt a nagy nyomástól. A töltést már megoldottam, megint megcsinálják ingyen.

(#9) Sandrew válasza gamek!ller (#8) üzenetére


Sandrew
őstag

Akkor szerencséd van :K

Amúgy mennyi lenne? 10-20k körül van ha jól tudom :F

(#10) gamek!ller válasza Sandrew (#9) üzenetére


gamek!ller
senior tag

11.000 forint a töltés azt hiszem.

(#11) beefjeez


beefjeez
senior tag

szép. meg jó, de megéri ennyit költeni egy régi kocsira?

(#12) Sandrew válasza beefjeez (#11) üzenetére


Sandrew
őstag

ha jól számolom max 100k-t fog rákölteni és lesz egy tip-top autója. használt autóknál ez még nem is sok pénz...

csak hogy tisztában legyünk a dolgokkal, passatunk 4éves. újonnan vettük. most lesz benne nemsokára 120e km. lehet cserélni egy csomó mindent. Márkaszervízben kb 150k lenne ha ők adnak mindent. Így, hogy mi fogjuk vinni a cuccokat hozzá kb 60-70nél meg fog állni. És ezek mind kopó alkatrészek. Vezérműszíj, görgők, vízpumpa stb...

[ Szerkesztve ]

(#13) gamek!ller válasza beefjeez (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem értem magát azt sem amit mondasz.. Hogy hogy megéri e? Ez egy autó ami néha elromlik és meg kell javítani. Régi? Relatív. Inkább hagyjam pusztulni azért mert 16,5 éves? Ez most olyan, hogy a nagymamának se vegyünk gyógyszer mert már úgyis öreg? Akárhogy nézem nem értem a kérdésed.

(#14) Sandrew válasza gamek!ller (#13) üzenetére


Sandrew
őstag

konkrétan én sem nagyon értettem :F

ezek teljesen átlagos dolgok. addig kell örülni amíg csak ezeket kell idővel cserélni. ráadásul ha ezeket befejezted szinte nem is kell hozzányúlni.

(#15) k. válasza Sandrew (#12) üzenetére


k.
őstag

Anyukámnak van egy 9 éves VW poloja-a gülü szemű:D-
Na, 52k km van benne. És mégis, a multkori revízió 80k volt. Mert elöregedtek bizonyos alkatrészek, függetelnül attól, hogy mennyire használtuk a kocsit. Jelzem csöndben mi is újonnan vettük.
Eldöntöttük, hogy egy 2008-09es Suzuki Swiftre átcseréljük bagóért-3-400 ezer forint- és 5 évig akkor letudjuk a kocsi cuccot.
Tudom, hogy Suzuki, meg nem menő, de anyunak melóba, meg vásárolni-meg nekem vezetni az első pár hónapban, míg a saját kocsi össze nem jön- tökéletes.

Szóval tényleg eléggé bagó dolgok ezek, amit autóra költ itt gamek!ller, egy modern autónak az éves revíziója lazán van annyi.

(#16) beefjeez válasza gamek!ller (#13) üzenetére


beefjeez
senior tag

rosszul fogalmaztam. értsd úgy, hogy ez egy 16éves autó. és hogy mennyit költesz rá el, ez a lényeg, de vissza olvastam a blogodban, többre emlékeztem :) amúgy nekünk egy 15éves astra van, nagy kombi, imádom :) arra is néha elmegy egy adag lé, de igazad van, elrontottam, több elköltött pénzre emlékeztem, elnézésed kérem :) :R

(#17) .bableWes válasza beefjeez (#16) üzenetére


.bableWes
őstag

sokszor többre becsülöm a 20 éves peumat mind a 8 éves leganzát.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#18) beefjeez válasza .bableWes (#17) üzenetére


beefjeez
senior tag

félre ne érts, többre becsülök egy sierrát, mint egy akármilyen új autót. igazából az álom egy silvia s15, de abból ugyse lesz semmi, szóval elég lenne egy jó kis sierra :)

(#19) Sandrew válasza k. (#15) üzenetére


Sandrew
őstag

"Kötelező" szervizek... Meg kell csinálni. Anyum most vett egy új Sport Swiftet. Nekem nagyon bejön :K

Ha lecseréltek szerintem "fullosat" nézzetek. Tehát digit klíma.8légzsák kulcsnélküli indítás stb... Pl ez vagy ez

(#20) No-kia válasza beefjeez (#18) üzenetére


No-kia
őstag

te vagy az én emberem :C

gamek!ller: ültetés lesz? :B olyan terepjárósnak tűnik nekem az a mondeo :D
bár ezt ,ár lehet kérdeztem, akkor bocsi

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#21) k. válasza Sandrew (#19) üzenetére


k.
őstag

Nem tudjuk még eldönteni. 2 hónap kell, akkora érkezik meg a pénz. Igazából-nemröhög:D- az a biztos, hogy GLX a minimum, a GC anyámnak spártai l, egyébként a színe fog dönteni-nők ugye:D-.
Nekem is tetszik, nem mondanám hihetetlen cuccnak a kocsit, de szerintem jövőre első autónak nekem is ilyesmi lesz. Max fapad kivitelben.

(#22) .bableWes válasza beefjeez (#18) üzenetére


.bableWes
őstag

nem értem én félre:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#23) Sandrew válasza k. (#21) üzenetére


Sandrew
őstag

megbanni nem fogod :)

(#24) beefjeez válasza .bableWes (#22) üzenetére


beefjeez
senior tag

sorry :)

(#25) Vladi


Vladi
nagyúr

Bakker majd az egész ára rámegy a gépre. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) gamek!ller válasza Vladi (#25) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nincs ezzel semmi gond :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.