Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sandrew válasza gamek!ller (#50) üzenetére


Sandrew
őstag

Ja igaz :K

Ez a szürke ki van vonva a forgalomból igaz? Tehát nem kell semmit fizetned rá?

(#52) gamek!ller válasza Sandrew (#51) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen, ki van vonva a forgalomból :) (ahhoz képest jól megy xD)

(#53) Sandrew válasza gamek!ller (#52) üzenetére


Sandrew
őstag

Van rajta egyébként olyan ami rossz? Tehát mittudomén nem megy a fűtés vagy valami.

A te motorod teljesen meghalt vagy azért bele lehetne tenni ebbe dísznek jaszkaris autónak?

(#54) gamek!ller válasza Sandrew (#53) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem halt meg teljesen mert valamennyire megy, de úgy vagyok vele, hogy ne foglalja a helyet és ne legyen plusz beszerelési költség.

Annyi a rossz a szürkébe, hogy nincs benne klímagáz. Amúgy minden tökéletes.

(#55) Sandrew válasza gamek!ller (#54) üzenetére


Sandrew
őstag

Az a fránya klímagáz... :D Ha össze lesz rakva az otó ismerősöd feltölti megint vagy megint pénzes mutatvány lesz?

Motorra csak gondoltam hátha tudjátok néha valamire használni azt az autót. Valami tanyán vagy érted ;)

(#56) Viktor77 válasza Sandrew (#55) üzenetére


Viktor77
titán

Pont, hogy donornak vette. Az a jó neki, ha az alkatrészei nem használódnak el.
Gondolom szépen beállítja valahova, letakarja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#57) Sandrew válasza Viktor77 (#56) üzenetére


Sandrew
őstag

Ez csak egy gondolat volt :)

(#58) gamek!ller válasza Sandrew (#55) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ismerős barátom feltölti újra 2 sörért :)

Viktor: Ez így van :) A hátsó udvarban fog állni :)

[ Szerkesztve ]

(#59) Sandrew válasza gamek!ller (#58) üzenetére


Sandrew
őstag

De aztán nehogy elszökjön még 1x...

Gumik milyenek a szürkén?

(#60) gamek!ller válasza Sandrew (#59) üzenetére


gamek!ller
senior tag

80%-os télik. 2 telet még tuti elmennek.

(#61) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Képek? Sok kép?:D

(#62) pro70 válasza gamek!ller (#42) üzenetére


pro70
tag

Ügyes vagy :D :R ..KÉPET!!!

(#63) gamek!ller válasza pro70 (#62) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A nagy örömben elfelejtettem lefotózni, de holnap lemegyek a szervizbe és csinálok párat :)

(#64) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Na remélem mostmár rád mosolyog a szerencse. :DD

Egyébként apránként a donort is el tudod adni. ;] De azért a papíroknak nézz utána, mert én pl. úgy tudom, hogy valami 50k-ért veszik le a nevedről a gépjárművet, függetlenül attól, hogy már csak egy alvázad van. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#65) gamek!ller válasza Vladi (#64) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nevemről? Nincs semmi a nevemen.. :) Amúgy az előbb hívott egy srác, hogy az üléseket hétvégén vinné belőle 15.000 forintért.. :D

(#66) pro70 válasza gamek!ller (#65) üzenetére


pro70
tag

Én meg most hívtam ezt [link] Mondtam hogy téli gumikat meg a tetőcsomagtartót kenje a hajára...200k.ra gondoltam ;] ..Azt mondta nem az övé csak árulja..haverja használja már 8 éve..kérdeztem műxik-e benne minden..azt mondta, a cd-s autórádió lcd kijelzője halovány..aszittem bexarok :DDD

(#67) Sandrew válasza pro70 (#66) üzenetére


Sandrew
őstag

Ez jó áron van?!

(#68) pro70 válasza Sandrew (#67) üzenetére


pro70
tag

Lehetetlen eladás...Nekem volt szerettem..12 liter alatt nem nagyon kajál városba ;] Megnéztem volna ma, meg lehet meg is vettem volna, de egy irodaház mélygarázsába van, amihez állítólag hétvégén nincs kulcs...marad a hétfő ha addig észhez nem térek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69) Sandrew válasza pro70 (#68) üzenetére


Sandrew
őstag

:DDD

Vegyesben mennyit eszik?

(#70) pro70 válasza Sandrew (#69) üzenetére


pro70
tag

Az enyémet lábon hoztam svájból....szándékosan 110-120-szal jöttem, 7 liter..ha meg küldtem, a 16-ot is beverdeste :DDD

(#71) Lenry


Lenry
félisten

hinnye.
én akárhányszor benézek a blogodba, mindig egy újabb, legalább 5 számjegyű költségről van benne szó.
megéri ez így?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#72) Psychonaut válasza pro70 (#70) üzenetére


Psychonaut
addikt

Foleg azzal a nagyszeru 4 sebesseges automataval fogyaszthat jol. :)

(#73) Sandrew válasza pro70 (#68) üzenetére


Sandrew
őstag

Még automata is? :Y

Ráadásul 4sebességes? Anyám...

[ Szerkesztve ]

(#74) pro70 válasza Psychonaut (#72) üzenetére


pro70
tag

Jól össze van hangolva a motorral amúgy..overdrive + sport fokozat.., de ja nincs mit tenni, ezeréves konstrukció..400 forintos benzinár miatt ennyi az annyi! Az a 148000km is komoly ;] Hiszi a piszi..ember a telefonba 27X elmondta hogy a haverja csak hétvégi autónak használta :DDD

(#75) Sandrew válasza pro70 (#74) üzenetére


Sandrew
őstag

Ment gumitégetni vele :DDD

(#76) gamek!ller válasza Lenry (#71) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Itt leírtam :) Nem vettem meg a motort amúgy, ebben tökéletes. Most tartunk 260+40+90k-nál. (+az átírás). De most egy darabig mindenem van. Ebből az autóból átrepül az egész motor + váltó + kuplung kombó és kicserélem az egész műszerfalat, átrakom a téli gumikat, a hátsó lengéscsillapítókat.

[ Szerkesztve ]

(#77) Psychonaut válasza gamek!ller (#76) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vagyis 400-bol van egy normalis autod ha minden igaz. Azert akarhogy is nezzuk, ennyiert a jo hasznaltautot meg mindig nagyon hajkuraszni kell, szoval nem ertem, hol akkora penznyelo ez a kocsi...250-bol meg nyilvan nem lehet rendes autot venni. :F

Amugy meg "haters gonna hate".

(#78) Sandrew válasza gamek!ller (#76) üzenetére


Sandrew
őstag

Höh. Műszerfal csere nem lesz egyszerű :)

(#79) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

80k-t megér, még akkor is ha valszeg nem 119, hanem 319e km van benne :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#80) Polllen válasza Psychonaut (#77) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 400-ban még nincs sztem a szerelés+papírozás. Ha komplett motort cserél, változok a motorszám. Tehát a 250k értekű autóra rákölti majdnem a vételárat. :U

Az utánajárás meg nyűg kb. egy szinten van azzal, ha hajkurássza az ember azt a jó autót 400k-ért.

DE ha már nem kell rá költeni többet az elkövetkező 1 évben, még lehet belőle jó vétel, már ha ragaszkodunk ehhez az autóhoz. És ahogy korábban írtam, legyen így, eleget szívott már a verdával.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#81) gamek!ller válasza Polllen (#80) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az átépítés kb 80k lesz, a papírozás meg 8.000ft. De látom még mindig nem értitek.. Nekem még 400.000 forintom sem lett volna 1 éven belül egyben, mert mindig van más amire költeni kellett volna a családban.. :)

A műszerfal átépítés körülbelül fél órás munka lesz, viszont ebben nem töröttek a lamellák és nincs leharcolva mint az enyémben. A donorban tuti valós km van. Ez látszik a hibátlan belső teren és a pik pakk motorteren. (na meg persze az autó menetdinamikáján, a hangján, stb.) Na meg persze a szervizkönyvén

Az előbb voltam lent a szerviz előtt, láttam, hogy az autómból már ki van szedve a motor, kint áll az udvaron. A donor már a műtőasztalon van felemelve.

[ Szerkesztve ]

(#82) szőröscica válasza Polllen (#80) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy 400-ért vett autóra ugyanúgy költeni kellett volna. Egyetlen autóra nem kell költeni, az újra, viszont ott meg az értékvesztés óriási.

Az autózás sokba kerül, ez van.

(#83) Sandrew válasza gamek!ller (#81) üzenetére


Sandrew
őstag

80k az átépítés? :Y

Azigen...

[ Szerkesztve ]

(#84) gamek!ller válasza Sandrew (#83) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Abban benne van, hogy 1 hete ott áll a műhelyben az autó, átépítik a motort, a váltót, a kuplungot, a hátsó lengéscsillapítókat, a kereket, stb.

(#85) Sandrew válasza gamek!ller (#84) üzenetére


Sandrew
őstag

Értem.

Milyen zene van ezekben? Hangszorókra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#86) Polllen válasza gamek!ller (#81) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én csak egy dolgot nem értek. Augusztusban vetted az autót, és akkor 480k-ban fog megállni 3 hónap alatt, miközben azt mondod, egy év alatt se jönne össze a pénz... :)


joamilestoné

Persze, h kellett volna, ez egy ilyen játék, de - lehet rosszul gondolom - nem mindegy az ember milyen autóra költ. A kolléga szeretett volna olcsón egy autót, most remélhetőleg lesz neki egy jó - teljes átépítés után kb. annyi pénzből, mint egy fiatalabb, csak még több utánajárással.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#87) gamek!ller válasza Sandrew (#85) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Gyári semmiresejó márkájúak :)

(#88) szőröscica válasza Polllen (#86) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez egy jó autó lesz, sok extrával, viszonylag erős motorral, normális úttartással, nem egy konzervdoboz. Ennyit megér.

(#89) Sandrew válasza gamek!ller (#87) üzenetére


Sandrew
őstag

Méret? :)

160-as?

(#90) Polllen válasza szőröscica (#88) üzenetére


Polllen
nagyúr

500+ k-ból muszáj lesz neki.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91) Psychonaut válasza Polllen (#90) üzenetére


Psychonaut
addikt

Muszaj lesz neki? :D
Totalcaron nemreg volt cikk, hogy milyen szartalicskakat probalnak az embernek eladni X penzert...es bizony eleg lesujto volt a kep. Nem azt mondom, hogy ennyiert nem lehet normalis autot talalni, de az is biztos, hogy a tobbseguk nem lesz ilyen. :N

(#92) Polllen válasza Psychonaut (#91) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ennyi utánajárásból már megtalálod a jó vételt. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#93) gamek!ller válasza Sandrew (#89) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom mekkora oválok vannak elöl, hátul.
Polllen: De nem tudtam volna eltenni 480k-t 3 hónap alatt, mert egy olyan ember vagyok akinek a zsebét égeti a pénz.

#92: Ugyan már. 1 olyan autót mutass ami 500.000 forintból legalább ilyen felszerelt ilyen erős és ilyen állapotú lesz mint az enyém jövő héten.

[ Szerkesztve ]

(#94) Motion_Blur válasza Psychonaut (#91) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én inkább gyűjtöttem éveken keresztül, és vettem egy olyan autót amire hosszú évekig - a kötelezőn kívül - semmit nem kell költeni (kopp-kopp).

Szerintem kb. 1 millióért lehet megbízható, viszonylag új és biztonságos autót venni.

De lehet csak én vagyok rosszul bekötve hogy nem akarok donorautókkal foglalkozni :D mondjuk ennek is megvan azért varázsa, az ember megismeri a saját autóját és az is biztos hogy nem csak a számítógépet jó bütykölni :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#95) Motion_Blur válasza gamek!ller (#93) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez nem tetszik?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#96) Psychonaut válasza Motion_Blur (#94) üzenetére


Psychonaut
addikt

Persze, nem is amellett vagyok, hogy valaki mindenkeppen olcso autot vegyen. Ha tudsz sporolni, mert ugy keresel, es mert kepes is vagy megtartani a megszerzett penzt, akkor nyilvan tedd azt. De ha nem, akkor szerintem ez a kocsi egy jo megoldas. Meg ha most kolteni is kell ra es "uristen micsoda penztemeto".

(#97) gamek!ller válasza Motion_Blur (#95) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem. Túl nagy a motorja.

(#98) yooccoo válasza gamek!ller (#21) üzenetére


yooccoo
aktív tag

két dob, egy kipufogással

(#99) Polllen válasza gamek!ller (#93) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem előbb várd meg, hogy működjön, aztán pár hónap múlva kiderül, h jó vásárt csináltál-e.

Amúgy 450k-tól szerintem már 4-5 évvel fiatalabb mondeo-kat árulják, némi alkuval 450-ből is megúszhatod az egészet. Minden 2.0-s benzines mondeo ilyen erős, uh nem igazán értem, mit akartál ebből kihozni... Nem corsa-kat emlegettem 500k környékén.


Psychonaut

'93-s autó 500k-ért sok minden lehet, többek között pénznyelő is.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100) keIdor válasza gamek!ller (#76) üzenetére


keIdor
titán

Kipuffal mi lesz? Meg kéne csináltatnod, mert nagyon szép.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.