Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gamek!ller válasza CséZé (#48) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ha jól menne és nem lenne semmi problémám akkor talán most már nem itt lennék, hanem Münchenben próbálgatnám, hogy melyik 6-ost vegyem meg és a dilemma az lenne, hogy kell e rá M pack vagy nem. A véleményedet vagyis a trollkodásodat köszi, felfogtam de többet nem kérek belőled.. Megszoktuk már, hogy mindenhol ekkora tahó vagy...:) Igen amúgy jól látod a helyzetet..

Itt most nem arra próbáltam célozni, hogy ekkora meg akkora partyarc vagyok mert tudom, hogy nem érdekel..

#50: Utánanézek! :) :R

CséZé: Tőled pedig választ nem várok, örültem. Szép estét.

[ Szerkesztve ]

(#52) CséZé válasza gamek!ller (#51) üzenetére


CséZé
őstag

ha tahó lennék nem hiszem h odaírtam volna, hogy balesetmentes vezetést hozzá.
bár neked lehet magyarázni, hihetetlen álomvilágban élsz. az, amit te leírtál a Münchenben vásárolt M6-osról az nem jólét, hanem luxus.

pázlak.

(#53) gamek!ller válasza CséZé (#52) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja, szóval te jó szándékkal jöttél ide igaz? Hátakkorneharagudj..

[ Szerkesztve ]

(#54) Lauda válasza gamek!ller (#37) üzenetére


Lauda
félisten

Jo, akkor oreg auto. :U

:DDD

Egyebkent nem bantasnak irtam, szo se rola. :N

(#55) gamek!ller :R

[ Szerkesztve ]

(#55) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Írtam mail-t a második linken szereplő autó tulajának:

"Szia!

Érdeklődnék, hogy a tárgyban említett autónak:

-Meddig van érvényes műszaki vizsgája.
-Rozsdásodással hogy áll.
-Gyári 105L-es tank van e benne.
-Kényelmi funkciók (klíma, elektromos ablak, stb.) kifogástalanul működnek e.
-Hány VALÓS kilométer van benne körülbelül?
-Mindennapi használatra alkalmas? Motorja rendben van?
-Esetleges hibák?

Várom válaszod, érdekelne az autó.

Üdvözlettel: Gradvol Krisztián"

(#54): Öreg autó, nem vén autó.. :D :R

[ Szerkesztve ]

(#56) adyz. válasza gamek!ller (#55) üzenetére


adyz.
aktív tag

igy kell ezt :R

bar en meg mindig azt mondom, hogy vegyel ladat :D

(#57) Drenadar


Drenadar
veterán

szerintem meg első kocsinak egy igénytelen szart kell venni, amit nem sajnálsz annyira, megtanulsz benne vezetni, és ami nem túl erős.
Az erős kocsi önbizalmat ad, és az nagyon nem jó párosítás a kezdő sofőrnek. Mert védjük a másik testi épségét, és a fákat, és a villanyoszlopokat....

Nem ciki, ha a kocsid motorja kisebb mint 1,6...

(#58) gamek!ller válasza Drenadar (#57) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tegyük a kezdő-t idézőjelbe ^^ 1.2-es Fabia-t vezettem elég sokat.. Soha többet :D Hát gyenge volt.. :D Nem récsingelni akarok, hanem normálisan, biztonságosan elmenni A-ból B-be.. :)

[ Szerkesztve ]

(#59) Dirtyz válasza gamek!ller (#58) üzenetére


Dirtyz
őstag

Dinamikusan, ezekkel..?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#60) gamek!ller válasza Dirtyz (#59) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerkesztve! :D (#61) GabN73: :K

[ Szerkesztve ]

(#61) GabN73 válasza CséZé (#48) üzenetére


GabN73
addikt

de nem is egy 2008-as M3as BMW-t vesz... :(((

(#62) k. válasza The DJ (#18) üzenetére


k.
őstag

Ez ugye poén volt?
Mert ha nem akkor :W ...
Rühelem amiben nincs kilma. Nyáron extra szívás.
Más, ha valaki rosszul van tőle, és azért nem, de egyébként ilyet csak olyan irhat, akinek az autójában még sosem volt.

(#63) k. válasza CséZé (#48) üzenetére


k.
őstag

20 éves autót vesz, azért nem egy nagy szám ez. Jó dolog, hogy vehet autót, de nemhiszem hogy ez az álom autó. Ha pl 2-3 éveset tudna venni, akkor elhiszem a hümmögésed, egyébként vicces.

(#64) gamek!ller válasza k. (#62) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem még sosem volt! Akkor én írhatom? Azért hidd el, hogy nekem baromi nagy szám.. El sem tudom mondani, mennyire nagy..

[ Szerkesztve ]

(#65) Drenadar válasza gamek!ller (#58) üzenetére


Drenadar
veterán

"biztonságosan elmenni A-ból B-be.. "

és azzal életveszély volt netán?
Vagy, ha gyalog mész valahova akkor is életveszélyben érzed magad?

Mentél már esőben, este, városban? úgy érzed már, hogy teljesen biztonságosan vezetsz, nincsenek "necces" szituk?

Te pénzed vagy szüleidé, én csak azt mondom, hogy első kocsinak nem gáz egy kisebb.

Én 800-as marutival kezdtem, városban tökéletes :D
Most sincs sokkal nagyobb, 1,4-es 1200kg lomha dög 103lóerő, de 2000-nél nem pörgetem tovább, mert sokat eszik és sajnálom rá a benzint.

Multkor állok a piros lámpánál és egy ezeréves opel (csajszi) gurul előre és néz bele a képembe. Kicsit le voltam döbbenve mit akar? ici pici rover motor fel 5000-ig, többet nem láttam. De értitek egyből, hogy megérte? :P

(#62) k. :
én rosszul vagyok a klmától, de a lényeg, hogy dugóban, kánikulában sötétszinű kocsinál nagy áldás. még így is. De amikor csak lehet én kerülöm a használatát. Ablak leenged, menetszél élvez, király.

Egyébként ha választani kellene, inkább az ABS mint a klíma. előbbi már többször mentett meg balesetektől :D

[ Szerkesztve ]

(#66) Tálydi


Tálydi
senior tag

BMW-k nagyon kinn vannak a keretből? Vagy csakis dízel jöhet szóba?

A régi dízel mondeok azért borzasztó gyengék, amikor azt nézed számold bele.

Egyébként a 2 közül a második sokkal őszintébbnek tűnik. Az első túl szép, szvsz fújva biztos,és valószínűleg törve is volt szvsz. Én megnézném az elsőt is, de mondom, a második őszintébbnek tűnik.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#67) gamek!ller válasza Drenadar (#65) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hát életveszély nem volt, viszont rendesen ki kellett használni a lendület adta előnyöket.. Mentem este, hóban, -10°C-ban, városban, tanyán, 40°C-ban, stbstb. Igen, úgy gondolom, hogy biztonságosan vezetek, az oktatóm is megmondta, hogy úgy megyek mint aki 1000 éve vezet és nagyon látszik az a rutin ami megvan, épp ezért volt bajom az első forgalmi vizsgán. Az autót közösen vesszük.. :)

(#66) Tálydi: Az a baj, hogy BMW-t most nem szívesen vennék. Szívem megszakadna ha történne vele valami, múltkori topikban már leírtam, kikeresem. Igen, most csak dízel jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

(#68) k. válasza gamek!ller (#64) üzenetére


k.
őstag

Nem rossz szándékkal írtam, csak azért ezek valjuk be, nem egy hű de nagy értékű autók. Elég valószínű hogy első autónak nekem sem lesz jobb/szebb, csak kezeljük helyén a dolgokat. Erre is biztos van aki irigykedik, de azért sok embernek a fórumon a gépe drágább volt, és mégis idejön és leoszt hogyhádehámé.
Szóval ezt az ál dumát nem igazán szivlelem. Kb mikor osztálytásam sir, hogy nincs pénzük, de azért 450ért vettek gépet. Csak erre fakadtam így ki.

(#69) dízelracer válasza k. (#62) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nekem a klímától bénult le a fél arcom ~2éve. Másik nickemmel volt is erről egy bejegyzésem. Hetekig enni, inni, pislogni nem tudtam, beszélni is csak nehézségek árán. Nem kívánom senkinek. A mai napig spontán remeg néha a szemhéjam és a szám az érintett oldalon. Na én azóta jó magasról szarok a klímára.

(#70) gamek!ller válasza k. (#68) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én nem is mondtam, hogy ezek nagy értékű autók.. :) Igazából nem értem milyen áll dumát mondtam.. :| dízelracer: az igen. Tudod linkelni?

[ Szerkesztve ]

(#71) k. válasza dízelracer (#69) üzenetére


k.
őstag

Belőlem pl nyáron pl örjöngéseket tud kiváltani, ha nincs a kocsimban klima. Nem sznobság, egyszerűen megfájdul a fejem, szédülök a melegtől, ha lehúzom az ablakot a szemem megfájdul a széltől...
Szóval elég idegesitő számomra ha nincs benne.

gamek!ller:
Nem te mondtál, csak mikor Csézé idejött trollkodni, hogy de bezzeg, akkor szakadt el a cérna.

[ Szerkesztve ]

(#72) gamek!ller válasza k. (#71) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jó, de ez egyénfüggő.. :) Én már hozzászoktam.. :)
(#71) k. : Ja így már értem, azt hittem velem van a baj.

[ Szerkesztve ]

(#73) Tálydi válasza gamek!ller (#67) üzenetére


Tálydi
senior tag

Értem, hát igen, vagyok én még ezzel így :DDD

Szerintem az a tuti ha személyesen megnézed mind a kettőt, de tudod, nem szabad azonnal autót venni, sokan hónapokig keresnek, ne kapkodd el!

Eeeeh, what’s up, doc?

(#74) Drenadar válasza k. (#71) üzenetére


Drenadar
veterán

de gondoljuk azóta csak klímás kocsid van :)

(#75) .bableWes válasza Archer (#47) üzenetére


.bableWes
őstag

6 éve volt válto felujjitáson, cirka 300k volt mert mindent kanadábol hozattak. nyáron ~500k ért csinálták volna. na az meg olcso.
de ha megy akkor megy az tény:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#76) CséZé válasza k. (#68) üzenetére


CséZé
őstag

Szóval ezt az ál dumát nem igazán szivlelem. Kb mikor osztálytásam sir, hogy nincs pénzük, de azért 450ért vettek gépet. Csak erre fakadtam így ki.

ő meg ennyiért vesz kocsit. ugyanott vagyunk. és nem az a lényeg, hogy 20 évest, hanem hogy 20 évesen.
nem azt mondtam h ne vegyen, meg semmi bajom vele, hogy vesz, de akkor ne sírjon már h nem lehet megélni meg eltakarodik innen amint teheti.

(#77) k. válasza Drenadar (#74) üzenetére


k.
őstag

A szüleim vették, mivel nekem -még- nincs jogsim. De apukámon is meglátszik főleg nyáron. Míg olyan autonk volt, amiben nem volt, addig rendesen idegesen jött haza nyaranként, azóta hót nyugalom van, akár dugóban is. Jah, hogy többet eszik? Valamit valamiért :D

(#78) gamek!ller válasza gamek!ller (#67) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Megtaláltam: [link] CséZé-vel plz ne foglalkozzatok, had mondja.

(#79) baluka26 válasza gamek!ller (#70) üzenetére


baluka26
veterán

Amúgy, gamek!ller, kisebb japó autó nem játszik?
Szerintem egy Honda Cerka vagy 4gen Civic sokkal pofásabb és fiatalosabb, motorikusan is jók :K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#80) adyz. válasza CséZé (#76) üzenetére


adyz.
aktív tag

en 19 vagyok, 18 evesen vettem a sajat automat, kerek 100 ezer ft-ert, teljesen sajat penzbol.

es szerintem se lehet megelni normalisan, el kell huzni innen

game: de olyan jo erzes :D

[ Szerkesztve ]

(#81) gamek!ller válasza baluka26 (#79) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mióta múlt télen totálkárosra törtünk egy Colt-ot, nem játszanak a japcsik.. :( Sry, de ez valami rögeszme, hogy csak németet akarok.. :) Haver amúgy most vett egy '99-es Swift-et 580.000-ért.. A szívem megszakadt.. :(

(#80) adyz.: Ne etesd már...
#82: Neked is szól.. :D

[ Szerkesztve ]

(#82) GabN73 válasza CséZé (#76) üzenetére


GabN73
addikt

"Az autót közösen vesszük.. "

trollkodás 4evöööör... :U Nem tudom, most fáj hogy fél milláért vesznek kocsit? :U Ha egyszer szükségük van rá, akkor miért ne? Más meg egy kutyát vesz 200ezerért. Mindenki arra költi a pénzét amire akarja, tökmind1 hogy 5 vagy 20 éves.

ne szóljon nekem is, az én szememben már érett egy banra..

[ Szerkesztve ]

(#83) Vladi válasza CséZé (#48) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mondjuk 400k-s kocsikat nézeget. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#84) k. válasza gamek!ller (#81) üzenetére


k.
őstag

Miért?
Jó az, és azért valljuk be, sokszor biztonságosabb tud lenni egy nem törött és újáépitett régi swift, egy összelegózótt nyugati dögnél. Sajnos be kell látni, hogy ennyi pénzért, ilyen "proli" autókat érdemes venni.

(#85) hNp88 válasza dízelracer (#69) üzenetére


hNp88
aktív tag

azt hogyan sikerült, adsz egy linket a bejegyzésre? :F :Y

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#86) gamek!ller válasza k. (#84) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sajnos ez megint olyan dolog, hogy nem fogok ilyen autókat venni soha. Inkább legyen 10 évvel öregebb, de bízzak benne. Az is sokat számít.. Az pedig, hogy tákolt járgány-e könnyen ki tudom deríteni.. :) Haver swifte nem volt törve, megnéztem mégis olyan érzésem van benne, hogy mindjárt szétesik..

(#87) k. válasza gamek!ller (#86) üzenetére


k.
őstag

Swiftben ez a jó, hogy olyan mintha szétesne, de elöbb tör ki az 5. vh:D

Neked egyébként akkor már F astrát, vagy VW Polot ajánlanék. Azok kb 1 árban lehetnek, de modernebb konstrukciók.
Ez itten pl

[ Szerkesztve ]

(#88) Lauda válasza gamek!ller (#86) üzenetére


Lauda
félisten

A regi swiftnel meg a simson is biztonsagosabb, szoval ne aggodj a passat miatt meg 20 evesen se. :DDD

(#89) gamek!ller válasza Lauda (#88) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:D :D :D K. : Elfelejtettem mondani, hogy amúgy nagy autó kell.. Ez pici, a mélyláda se férne el a hátuljában.. :D

[ Szerkesztve ]

(#90) dízelracer válasza hNp88 (#85) üzenetére


dízelracer
senior tag

Sajnos már nincs fent. Hideg + huzat: [link]

(#91) CséZé válasza GabN73 (#82) üzenetére


CséZé
őstag

Nem tudom, most fáj hogy fél milláért vesznek kocsit?

valami probléma van az agyaddal,hogy nem jut el odáig, hogy nincs bajom azzal, hogy kocsit vesz? azt hiszem most írom le 3-adjára.

"Az autót közösen vesszük.. "

nekem az jött le, hogy saját részre lesz és nem a család részére.

(#92) baluka26 válasza gamek!ller (#81) üzenetére


baluka26
veterán

Csak gondoltam felvetem, több barátomnak van CRX-e és Civic-je, és nagyon jó az összes :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#93) k. válasza gamek!ller (#89) üzenetére


k.
őstag

Most rajkodni kell az ótó vagy használni?:D

(#94) gamek!ller válasza CséZé (#91) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem akartam írni neked ma már többet de ezt még leírom és eskü nem szólok hozzád. Mesélek 1 picikét ha nem bánod. Tudod volt nekünk egy csodaszép Skoda Fabiánk. Imádtam, új volt, 0km-el hoztuk el a szalonból. Édesapámnak nagy álma volt, hiszen azt akarta, hogy egyszer legyen egy olyan autója amit más nem használt előtte csak ő. Meg volt 3 évig, aztán aput munkahelyén létszámleépítés volt. Kirúgták. 1 hónap részlet kimaradt. Aztán a válság tovább folytatódott és Anyu munkahelyén létszámleépítés volt. Kirúgták. Még vagy 5 számla kimaradt. Dönteni kellett mit fizessünk. A csodaszép családi járgányt, vagy a vizet és a villanyt. Az autót a bank elvitte, lefoglalta. Apu 100km-re dolgozik innen, gondolom tudod hogy kamionos. Kölcsön autót kérni minden alkalommal lassan már szégyen, a bátyám sem ér rá mindig amikor apu jönne haza, stbstb. Kell a családi autó, én is egyre többet megyek, barátnőm is az ország túl felén van. Hónapok óta spórolunk azért, hogy tudjunk venni egy ilyen szart, te meg jössz és hozva a formádat trollkodsz. Ne haragudj, hogy kb visítani tudnék azért, mert újra lesz autónk, kész van a jogosítványom, stb. Nem ismersz, de véleményt alkotsz rólam. Gondold át..

(#95) GabN73 válasza CséZé (#91) üzenetére


GabN73
addikt

Nem írok semmit, nem süllyedek a szintedre. Számomra elég volt a belépő kommented. :U

Lám,lám a 94. hszben megkaptad a válaszod. Ennyire megy nekik jól sajna :(

[ Szerkesztve ]

(#96) CséZé válasza gamek!ller (#94) üzenetére


CséZé
őstag

bocsi, ezt nem tudtam. nekem az jött le, hogy van már egy családi autótok, (talán olvastam valamikor vagy kitudja) és most meglett a jogsid és neked is vesznek egyet.

nem így kezdtem volna elhiheted, ha tudom mi a helyzet.

(#97) Psychonaut válasza gamek!ller (#94) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vectra esetleg?

(#98) Lauda válasza gamek!ller (#89) üzenetére


Lauda
félisten

Abban el fog ferni. Nekem a passat ferdehatu volt, ez a fajta, csak meg eggyel regebbi hatso lampas, 82-es evjaratu volt. Akkora csomagtartoja volt mint haz, be is tettem hatra 2 nagy videoton+2 philips allo hangfalat elfektetve, szolt akkorat mint az allat. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#99) gamek!ller válasza Psychonaut (#97) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem néz ki rossznak, volt ilyenünk is majd 4 évig. Szerettem, csak sok volt vele a motorikus gond.. :( (#98) Lauda : Nagyon rámentem ezekre a disznókra.. :)

[ Szerkesztve ]

(#100) Psychonaut válasza gamek!ller (#99) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ilyen Isuzu dízeles volt? Mert erről én jókat hallottam eddig (ami persze nem jelent semmit, csak gondoltam megjegyzem, hogy konkrétan ezeket a motorokat dicséni szokták).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.