Hirdetés

2022. november 26., szombat

Gyorskeresés

(#151) m3tr0 válasza blunt (#148) üzenetére

m3tr0
senior tag

GT 2-es Porsched van :Y ...látom kint élsz USA-ban..pff nekem is ott kéne élnem, nem itt a gányban :D :DDD
áhhh.. najóvan...elég az álmodozásból... :DDD

(#152) ló úr válasza blunt (#148) üzenetére

ló úr
őstag

Gyönyörű ez a Nissan,mondjuk a Porsche se kispályás és azt se nevezném randának :D Grat. :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#153) blunt válasza m3tr0 (#151) üzenetére

blunt
aktív tag

Csak rajtad múlik a jövőd! :K
@ló úr : Köszönöm! :R

2017 Tesla Model S100D, Hollywood, CA, https://www.youtube.com/user/avidadrenalin

(#154) Dictator^ válasza dízelracer (#149) üzenetére

Dictator^
veterán

Látom végre sikerült belátnod, hogy az értelmezés neked nem ment. Köszi!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#155) dízelracer válasza Dictator^ (#154) üzenetére

dízelracer
senior tag

Csupán nem ülök fel a flame keltésednek. Az igazat megvallva elég gyenge próbálkozás volt.

(#156) Dictator^ válasza dízelracer (#155) üzenetére

Dictator^
veterán

Már nem azért, de amikor lecsoróztad, azokat akik a civic mellett döntenének, azokat hondafanatistáknak tituáltad be. Ezáltal én is azlettem, mivel megvédtem magam.

Lealacsonyítás? Ezt szeretem a szemellenzős Honda fanokban. Ha valaki nem isteníti az autóikat az már rögtön "ellenség"

Tehát te lettél az én ellenségem mert megvédtem magam, plusz a szemedben én honda fanatista lettem.

Elég gyenge próbálkozás az volt, hogy megpróbáltál valamit írni nekem , de ezekszerint mégsem ezt szántad, nyelvtanórára go vissza. Aztán jöhet a flame. SZIA

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#157) dízelracer válasza Dictator^ (#156) üzenetére

dízelracer
senior tag

Most azon gondolkodom, hogy direkt provokálsz vagy pedig tényleg ennyire retardált vagy-e?

olvass ne csak nézz!!! :U

,,Ha 3év alatt mindössze 50k-t kéne költeni egy kuvikra minden csóró kisember azt venné nem a stiftet."
Mivel látom három nap sem volt elég ahhoz, hogy értelmezz egy egyszerű mondatot ezért megismétlem magam. Szóval: ,,Csak azt mondtam ha egy 19éves Civicre 3,5év alatt csak 50ezret kell költeni akkor minden kispénzű ember azt venne nem 10+ éves használt Swiftet."

Már nem azért, de amikor lecsoróztad, azokat akik a civic mellett döntenének..."
Na akkor itt álljunk meg!! Nem azt csóróztam le aki Civicet vásárol. Általánosságban beszéltem azokról akinek kényszerűségből 250-300ezer forintból kell valami használható autót vennie. Na ők vesznek 15éves Suzukit mert azt mindennél olcsóbb üzemben tartani. Igen a Hondánál is. Ha még most sem érted mit írtam akkor felesleges ezt tovább ragozni.
Részemről ennyi. Nem fogok egy olyan valakinek magyarázkodni aki csak azt lesi mibe tud belekötni. "szemellenzős hondabuzi"? Te mondtad nem én. :DDD

(#158) dízelracer válasza blunt (#148) üzenetére

dízelracer
senior tag

Na igen, az R35 már széria állapotában is komoly menetteljesítményekkel bír. Az AMS pedig nem a szolíd átalakításokról híresült el. Nekem az egyetlen negatívum az autóval kapcsolatban a súlya. Azért az az 1700+ kg nem kevés. A GT-R Switzer P800 sem egy lusta jószág. :)

(#159) dízelracer

dízelracer
senior tag

Hayha papa. Hogy áll a project? :)

(#160) gamek!ller válasza dízelracer (#159) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Várom Aput, hogy hazajöjjön és együtt menjünk el megnézni, meg még a pénzre is várni kell 1-2 hetet. :U

(#161) dízelracer válasza gamek!ller (#160) üzenetére

dízelracer
senior tag

Aha ok. Csak nagy volt a csend. Majd csak akad valami.

(#162) gamek!ller válasza dízelracer (#161) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Szerinted nem az lesz az első, hogy írok róla? :P

(#163) dízelracer válasza gamek!ller (#162) üzenetére

dízelracer
senior tag

Azt gondoltam az lesz az első, hogy egy hétvégi techno partival megünnepled... :P

(#164) gamek!ller válasza dízelracer (#163) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Megy Techno partyra a szom.. :DDD

(#165) ló úr válasza dízelracer (#163) üzenetére

ló úr
őstag

Szét is töri első nap részegen :D:D
Techno,minek az?? Jó D&B,meg Dubstep.Az kell a jónépnek,a jó kis zübörgés meg az ugrálás :D:D

(#166) gamek!ller válasza ló úr (#165) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Fúj.. :D

(#167) ló úr válasza gamek!ller (#166) üzenetére

ló úr
őstag

Miva?Legjobb,27 éves fejjel ilyenkre járok,meg ugrálok szal csittvan fijam :D

[ Szerkesztve ]

(#168) Yeffy válasza blunt (#153) üzenetére

Yeffy
veterán

Itt nem feltétlenül... :U

Big girls ride harder. || Kondi powaa'! ヅ

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.