Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Tudom, most meglepődtök, hogy milyen fiatal vagyok, asdasd...

(#2) Nordic válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezt eltaláltad. :K Btw az az egyetlen lány hogy bírta ki? ;]

(#3) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Még angry birds tabló. Hova jutott a világ. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) gamek!ller válasza Nordic (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jó volt neki ;) Bár volt amikor azt mondta, hogy ő inkább feladja :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) Nordic válasza gamek!ller (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az én fantáziám már elkalandozott ;] ..., de legalább jó volt neki...

...is:DDD.

(#6) gamek!ller válasza Nordic (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kérem, ez egy IT fórum.. :D

(#7) Lenry


Lenry
félisten

nekünk most hétvégén volt a középsulis osztálytalálkozó. senki nem változott semmit :D
de jó volt újra találkozni a srácokkal :K

tabló: faja. nálunk ilyen nem lehet. o.fő mesélte, hogy már tablóbíráló bizottság van a suliban és náluk kell engedélyeztetni az ötleteket de rohadtul vaskalaposak.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) gamek!ller válasza Lenry (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nálunk is van ilyen amiről beszélsz. Nálunk engedélyezték, csak a betűtípust kellett megváltoztatni :\

(#9) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én a héten egy BF3-as tablót láttam, azon kifeküdtem... Ez mondjuk mókás. A sajátunkat én annyira nem csípom a mai napig, egy giccses sz*r. Mármint biztos szép sokaknak, meg nem snassz, és elég tablószerű, de nekem jó lett volna hófehér is :D Egy exosztálytársnőm rajzolta, meg kell hagyni ügyes volt, de rajzolhatott volna mást is :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) darál0w


darál0w
Jómunkásember

földszint/13 :D

eléggé családias lehetett a környezet. eléggé kevés a tanulo.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) kmisi99


kmisi99
addikt

Ez a tabló rohadt jó :C

(#12) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Most kapcsolok. Forgácsoló és szerkezetlakatos csajból se rohangál sok az utcán, főleg, hogy szépnek is tűnik :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) gamek!ller válasza darál0w (#10) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ráadásképpen ez két osztály.. Mi forgácsolók vagyunk a "malacok" a szerkezetlakatosok meg a "madarak".. A csaj meg szép tényleg.

(#14) darál0w válasza gamek!ller (#13) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ahhh.

mi egy osztály voltunk és ~30 tanulo. gimi.

az nagy osztály volt. utána meg jött a meglepetés az egyetemen, amikor egy előadoban ült vagy 400 ember. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15) mephi666 válasza hoffman_ (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

voltunk pár hete gyárlátogatni dunaújban a metabnál, a hideghengerműben és a profilüzemben... meglepően sok nőt láttam... :) és azért itt is befigyel a felső sarokban a dunaferr logó: nem tartom kizártnak, hogy a lány is hipp-hopp munkát talál a szakmájában :K (állásinterjún előnnyel indul ;] )

#16: ha legközelebb megyünk, szólni fogok... habár mióta itt melózok, ez volt 5év alatt az első szervezett gyárlátogatásunk :D ...a gyár területén melózol valahol?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) gamek!ller válasza mephi666 (#15) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A hideghengerműtől 100 méterre dolgozom. Beköszönhettél volna :D

(#17) gamek!ller válasza gamek!ller (#16) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen! :)

(#18) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Neked hiányoznak a sulis o.társak? Olálá! Engem oszt taliig érdekeltek, hogy ki hol tart, aztán kifújt.

Nem voltatok valami sokan.

(#19) hoffman_ válasza Kolondrum (#18) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az, hogy nálatok f*s volt az osztályközösség, az nem jelenti azt, hogy máshol is az kell, hogy legyen :D Nekem is hiányoznak, a legtöbbjük, meg persze nyilván összejárunk, többekkel elég sokat. A mi gimis éveinket talán az AWESOME szóval lehetne jellemezni :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) mephi666 válasza gamek!ller (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

most jutott eszembe, hogy szerintem 1-2 éve jártam is a sulidban, ha a vasmű mellett van a papírgyári úton :) a vállalatirányítási rendszerünk fejlesztésével kapcsolatban volt valami nagymegbeszélés és úgy rémlik, hogy az elsőn voltunk valami nagyobb teremben... ahogy bementünk a parkoló felől, át kellett menni valami zárt folyosószerűségen, ahonnan ajtó nyílt az udvarra a dohányzóba, majd továbbmenve a következő épületben jobbra voltak gépek, diákok... az emeleten meg a korábban említett tárgyaló bal oldalon

#19: 5éves találkozóra elmentem, jól bebasztam, megtáncoltattam a lányokat ;] 1éve lett volna a 10éves, de meg se lett szervezve... kb senkivel nem tartom a kapcsolatot középsuliból...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) Lenry válasza Kolondrum (#18) üzenetére


Lenry
félisten

azt nem mondanám hogy konkrétan a nép hiányzik, hanem úgy az egész: az a hangulat, a gondtalan baromkodás, ahol a legnagyobb nyűgöm a témazáró dolgozat volt és nem a havi törlesztőrészlet...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) hoffman_ válasza mephi666 (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mondjuk 10 év távlatából én is kíváncsi leszek, itt még 3 sincs :) De 2-3 ember van, akivel tartani fogom a kapcsolatot, ezt biztosan tudom :) Nem sűrűn botlik az ember olyan valakibe, akire rá lehet aggatni a legjobb barát jelzőt, ráadásul úgy, hogy már bizonyította is többször a nyakig érő sz*rban. De az 5 évesen én is megfektetek megtáncoltatok minden spinét ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) gamek!ller válasza mephi666 (#20) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja. Ott abban a targyaloban ulok most.

(#24) Vladi válasza Lenry (#7) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na majd a következő. :Y Nekem a 10. azért meredek volt, látni mindenki hogy megöregedett... akkor biztos én is. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) nincsisbéla válasza gamek!ller (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ilyen idős vagy? ;]

Mentalita'

(#26) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Jól emlékszem, ti gyűjtöttétek az alufóliát labdaformába? Azzal mára mi lett? :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27) gamek!ller válasza JetiRulez (#26) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Egyik napról a másikra ellopták.

(#28) hNp88 válasza gamek!ller (#27) üzenetére


hNp88
aktív tag

:(((

kár érte, még emlékszem rá, láttam a blogodban... hány kilót nyomott a kicsike amikor utoljára mértétek? :D (ha még emlékszel rá)

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#29) JetiRulez válasza gamek!ller (#27) üzenetére


JetiRulez
őstag

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#30) gamek!ller válasza hNp88 (#28) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom, már nem emlékszem, de úgy 5 kiló körül volt.

(#31) GabN73 válasza Recon666 (#3) üzenetére


GabN73
addikt

Van Pokemonos is.... :DDD

(#32) Recon666 válasza GabN73 (#31) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) GabN73 válasza Recon666 (#32) üzenetére


GabN73
addikt

Nyíregyháza (Y) (Y) Ismerem őket :DDD

(#34) Recon666 válasza GabN73 (#33) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Még általánosban el is ment volna, de ők tudják. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) JetiRulez válasza GabN73 (#33) üzenetére


JetiRulez
őstag

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#36) GabN73 válasza JetiRulez (#35) üzenetére


GabN73
addikt

Érzem a zavart az erőben :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.