Hirdetés

2022. október 5., szerda

Gyorskeresés

(#1) gamek!ller

gamek!ller
senior tag

Az élet szép. Sálálálá..

(#2) Lauda

Lauda
félisten

Ez most mi? :F

(#3) Löncsi válasza Lauda (#2) üzenetére

Löncsi
őstag

Ez egy bejegyzés. Legalábbis amíg nem törli. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#4) Lauda válasza Löncsi (#3) üzenetére

Lauda
félisten

Jaaaa..... :DDD :))

(#5) pityeszka

pityeszka
őstag

Fiatal, életerős vagyok és van -300 év munkatapasztalatom!Megfelelek? :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#6) Löncsi válasza pityeszka (#5) üzenetére

Löncsi
őstag

Nem. Sapka van a fejeden. Meg malac vagy.

:DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#7) blokad válasza Lauda (#2) üzenetére

blokad
senior tag

Szerintem irónia az álláshirdetésekben szereplő, fiatal, de minimum x év tapasztalattal rendelkező szövegre :)

(#8) Lauda válasza blokad (#7) üzenetére

Lauda
félisten

Ja hat vannak erdekes elvarasok. Par honapja itt a kozelben kerestek raktarost, aki legyen csokkent munkakepessegu, legyen targoncas vizsgaja es raktarosi tapasztalata. Mindezert minimalbert kap. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) amanoba

amanoba
őstag

...és beszéljen nyelveket, értsen office/spss/cad/sap/anyámkínja dógokhoz, legyen jogsija, mérnöki diploma elvárás, de értsen a munkajoghoz is és gazdasági témákban se lehessen megfogni! :W

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) lapa válasza Lauda (#8) üzenetére

lapa
veterán

ez nem az ilyen ex-leszázalákoltaknak szól? nekem nem tűnik furcsának.

(#11) Lauda válasza lapa (#10) üzenetére

Lauda
félisten

En nem tudom, de szerintem vicc, hogy csokkent munkakepessegut akarnak alkalmazni egy alkatresz raktarba+meg targoncazzon is.

(#12) blokad válasza amanoba (#9) üzenetére

blokad
senior tag

Nem is értem, miért olyan nagy kihívás ez :D

(#13) lapa válasza Lauda (#11) üzenetére

lapa
veterán

én nem látom ebben az ellentmondást. az alkatrészek lehetnek kicsik is, a targoncázás se nehéz fizikai munka.

(#14) Lauda válasza lapa (#13) üzenetére

Lauda
félisten

Nem ismerek olyan raktarosi munkakort (es ha jol informalodtam ez sem az), ahol ne kellene sokat pakolni, menni es a targoncahoz is el kell jutnia valahogy az arunak, emellett idoszakos leltarozas, anyagkiadas es bevetel folyamatosan. Nem leszolom ezzel a csokkent kepessegueket, de szerintem ez nem nekik valo munka. Mondjuk egy kazanhazba, ahogy gyakorlatilag csak az ellenorzes es a jelenlet a fontos, oda konnyebben elkepzelem oket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) callmeakos válasza gamek!ller (#1) üzenetére

callmeakos
veterán

Csak nem az álláskereső fiataloknak.
Én is ebbe tartozok bele és... Borzalom milyen nehéz munkát szerezni.
Protekció vagy ismerős beszervezése nélkül szinte csak a szerencsének köszönhetően juthat egy tapasztalattal nem rendelkező fiatal álláshoz. Én is csak úgy szereztem munkát most, hogy egy ismerősöm beajánlott.
A munkáltatók ugyan fiatalokat keresnek, de elvárják hogy legyen tapasztalat. Mégis honnan a búsból ha még munkát se találsz??
Kész vicc ez az egész :W

All→M8

(#16) lapa válasza Lauda (#14) üzenetére

lapa
veterán

én már nagyjából az életem felét raktárakkal foglalkozva töltöttem, sok olyan hely van ahol ha akarna se tudna semmit kézzel emelgetni. még raklap sincs, hogy huzigálja a villára. de elhiszem, hogy ez nem feltétlenül olyan hely. mondjuk szerintem pont arra van a targonca is, hogy odajusson "hozzá" az áru. a csökkent munkaképességű lehet "5 kg felett nem emelhet" vagy "nem végezhet álló munkát" is. szerintem mindkettő belefér.

(#17) Vladi válasza amanoba (#9) üzenetére

Vladi
nagyúr

Valamint egyéni vállalkozó legyen, és dolgozzon napi 20 órát minimálbérért, persze családja nem lehet. Ugye így már korrekt? :DD

Mi előre tudtuk hogy ez lesz Ebédre hízott patkány Gyere siessünk Indul az expressz Nézzük meg Milyen a Balkán

(#18) pityeszka válasza Löncsi (#6) üzenetére

pityeszka
őstag

Köszi, darált hús! :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#19) hoffman_

hoffman_
veterán

Vinnél ki minket arabba jópínzé meg két tevéért, mi? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) amanoba válasza Vladi (#17) üzenetére

amanoba
őstag

Mindemellett legyen lojális, szeressen dolgozni, legyen jó csapatjátékos, elhivatott, akarjon fejlődni, legyen pontos, megbízható etcetc...

Egyszóval ROBOT! :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#21) DeltaPower válasza amanoba (#9) üzenetére

DeltaPower
őstag

kihagytad, hogy saját gépjármű szükséges.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22) #53246592 válasza amanoba (#9) üzenetére

törölt tag

a munkajog bármilyen szintü ismerete sima alkalmazottaknál inkább hátrány

(#23) lapa válasza amanoba (#20) üzenetére

lapa
veterán

és a többi beszélő géppel lehetőleg önszerveződjön lendületesnek látszó, fiatalos csapattá, de szakszervezetté semmiképp.

(#24) Realradical

Realradical
őstag

Gyermek van?

@Löncsi
Osztán emír vagy-é? :DDD

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#25) Löncsi válasza hoffman_ (#19) üzenetére

Löncsi
őstag

Ilyen követelmények és elvárások mellett én is inkább kimennék Dubajozni egyet. Az is sz*r, de legalább megfizetik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) Polllen válasza Lauda (#14) üzenetére

Polllen
nagyúr

Akkor nem sok raktárat láttál eddig. :)

Nálunk is van olyan targoncás, akinek maximum az árujelölő címkét kell megnéznie a raklapon, aztán go a géppel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) moonlight115 válasza #53246592 (#22) üzenetére

moonlight115
tag

LOL ! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28) gamek!ller válasza blokad (#7) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Ja. Kb ma 10-et telefonáltam cégekhez aztán az utolsó csávó felkúrt.. Kérdezte, mennyi tapasztalatom van, mondtam neki, hogy pont tegnap előtt vettem át a szakmunkás bizonyítványomat.. Rám rakta.. :W

Elmegyek futárkodni, rohadj meg Magyarország ha nem kell senkinek ilyen bizonyítvánnyal rendelkező fiatal..

(#29) Vladi válasza gamek!ller (#28) üzenetére

Vladi
nagyúr

Hééé, hééé hééé... még csak most kezded. Már ki vagy akadva?

Most lőjek képet csajom papírjairól? 1 érettségi, 4 szakma, 1 nyelvvizsga és 1 diploma. Több mint egy éve álláskereső.

Még sokáig leszel te is az, készülj fel rá lelkileg. Nem kívánom neked, de ez a realitás. :(((

Mi előre tudtuk hogy ez lesz Ebédre hízott patkány Gyere siessünk Indul az expressz Nézzük meg Milyen a Balkán

(#30) vans? válasza gamek!ller (#28) üzenetére

vans?
őstag

Nem ugy volt, hogy kamion?

hábm bábm

(#31) gamek!ller válasza Vladi (#29) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Ja, nem bírom a stresszt.. :D Pedig követelmény lenne! Olvastam ma olyat is, hogy feltétel: EXTRÉM STRESSZTŰRŐ KÉPESSÉG!!! Már ezen felhúztam magam :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Lauda válasza gamek!ller (#28) üzenetére

Lauda
félisten

Nem az volt, hogy soforkodni mesz? Ja a jogsi. ;)

Olvastam ma olyat is, hogy feltétel: EXTRÉM STRESSZTŰRŐ KÉPESSÉG!!! Már ezen felhúztam magam

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) gamek!ller válasza Lauda (#32) üzenetére

gamek!ller
senior tag

vans? & Lauda: Az úgy is van, de a jogsit be kéne fejezni valamibő'...

(#34) keIdor válasza gamek!ller (#28) üzenetére

keIdor
titán

Gratula még egyszer, az a bizonyítvány durva, nem sokaknak van 100%-os.:D

Tény elég szarul áll az ország, sok a munkanélküli, de van rosszabb is. Most máshol is hatalmas a munkanélküliség, lásd mediterrán országok, főleg Spanyolország 24%-os munkanélküliséggel.
Nyugati szomszéd viszont brutál jól áll, oda kell menni.

szerb, magyar két jó barát, 4 méter magas drótkerítésen nézegetik egymást

(#35) EczkE

EczkE
addikt

Nekem van 4 év gyakorlatom. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#36) gamek!ller válasza keIdor (#34) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Köszcsikehh.

Amúgy, ha belegondolok.. 2. napja csak reggeltől estig sört vedelek a tóparton és pecázok.. Keres munkát a ****m.. :D

(#37) Löncsi válasza gamek!ller (#28) üzenetére

Löncsi
őstag

Miért nem 140%?

:DDD

(#38) lapa válasza gamek!ller (#28) üzenetére

lapa
veterán

azért van arcod. én anno pár hónap fősuli után, gimis érettségivel meg 2 c nyelvvizsgával mentem el irodai diákmunkára. aztán miután fél évig jól nyomtam felvettek 1.0-s gizikének. de ahogy írod az élet már dolgozik a félreértések tisztázásán.

(#39) keIdor válasza EczkE (#35) üzenetére

keIdor
titán

...trollkodásból? ;]

szerb, magyar két jó barát, 4 méter magas drótkerítésen nézegetik egymást

(#40) Lauda válasza keIdor (#34) üzenetére

Lauda
félisten

Tuti lefizette a vizsgaztatot, vagy le@urta. :DDD ;]

(#41) gamek!ller válasza lapa (#38) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Amúgy mutasd már meg, hogy hol voltam kiakadva én ennyire? Írtam két sort, ironikusan, röviden: Legyél 18 éves, de legyen 19 év tapasztalatod. Csupán ennyi tűnt fel MÁR most.. Asszem ez elég nagy baj.

(#37) Löncsi : Nem volt elég mély a torkom :( :( :B

Yeeee...

[ Szerkesztve ]

(#42) Löncsi válasza gamek!ller (#41) üzenetére

Löncsi
őstag

Nem volt elég mély a torkom

Akkor nincs min csodálkozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) Polllen válasza gamek!ller (#41) üzenetére

Polllen
nagyúr

Pályakezdőként nem fognak sokat fizetni és a szakmádban sem a legjobb munkát fogják rád bízni.

Sajnos ez van. A szamárlétrát nem azért hívják így, mert csupaörömbódógság... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#44) EczkE válasza keIdor (#39) üzenetére

EczkE
addikt

Nem, logisztikából. :)

Trollkodásból már több. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#45) gamek!ller válasza Polllen (#43) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Akkor kimegyek Németbe, mert ott kóbászbú van minden.. :U :K

FlameWar: 3....2....1..... GO!

[ Szerkesztve ]

(#46) Lauda válasza gamek!ller (#45) üzenetére

Lauda
félisten

Kar ezt igy felfogni. Ezzel a szaktudassal keresnel ott minimum 1800-2000 eurot.

(#47) Löncsi válasza Lauda (#46) üzenetére

Löncsi
őstag

Hagyd, szerintem már kiment a Németekhüz (ahol kolbászbú van a helikopter). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) gamek!ller válasza Lauda (#46) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Amit elvárunk: Német középfokú nyelvismeret..

Át is állítom a windows-t németre, jövő hónapban jelentkezek.. :D

Ich vergaß, dass es notwendig ist, meine eigene bereits Quasi-Sprache zu sprechen.

[ Szerkesztve ]

(#49) Lauda válasza gamek!ller (#48) üzenetére

Lauda
félisten

Kezd el tanulni. ;)

Löncsi :DDD

(#50) lapa válasza gamek!ller (#41) üzenetére

lapa
veterán

ahogy én visszaolvastam eddig gyak mindenen felhúztad magad. lehet hogy rosszul értem, de az 1.0-s álláskeresés nem az a popszakma, ahol az ember mindenen felhúzhatja magát. szerintem az az elég nagy baj, ha másra számítottál.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.