Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

:)

(#2) Löncsi


Löncsi
őstag

Hamburgereket sütsz ?

;]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#3) gamek!ller válasza Löncsi (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja. Esztergálok, meg Marok...

(#4) Löncsi válasza gamek!ller (#3) üzenetére


Löncsi
őstag

Szar meló lehet... én lehet ilyenkor inkább mekiben melóznék, kikezdi a szervezetet ez a munka kissé.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) gamek!ller válasza Löncsi (#4) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mekiben melózzak 3 műszakban havi 50.000 forintért? Nem teljesen értem amit mondasz.

(#6) EczkE válasza gamek!ller (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Troll.

Asszem mindenféleképpen!

(#7) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Sok sikert, remélem jól-könnyedén fog menni a meló! ;)

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#8) gamek!ller válasza EczkE (#6) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:(

(#9) Cifu válasza Löncsi (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Először is hajrá a munkához! :)

@Löncsi: No offense, de mennyit értesz a géplakatos szakmához? Függően attól, milyen géppark van ott, konkrétan szvsz még mindig élhetőbb munka, mint egy meki. Oké, hagyományos maró / eszterga esetén nem semmi a gép mellett állni egy műszakban, de a mekiben se nagyon látok ülni dolgozókat. Ha meg CNC gépekről van szó, akkor teljesen más világról beszélünk... És itt legalább nem kell a kötelező hülye vevővel küzdeni. (csak a hülye munkatársakkal/főnökkel :D)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) gamek!ller válasza Cifu (#9) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Egyelőre az interjún úgy voltam vele, hogy túl kedvesek voltak... :D Furcsa is volt.. :) Tetszik a hely amúgy! :)

(#11) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mennyit fogsz kapni?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sok sikert! :)

(#13) sztanozs


sztanozs
veterán

Sok sikert!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#14) GabN73 válasza Dr. Romano (#11) üzenetére


GabN73
addikt

20 év letöltendőt, de jó magaviselettel 10 év múlva szabadulhat!

:)

(#15) Löncsi válasza Cifu (#9) üzenetére


Löncsi
őstag

Nem sokat, de nagyon nem is szeretnék belemélyedni ilyen irányban... remélem az élet nem úgy hozza.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#16) westcoastog


westcoastog
veterán

Milyen végzettséged van hozzá?
Remélem Okj-vel el tudok én is helyezkedni, bár az első évben nem nagyon sikerült megtanítaniuk a programozást...

(#17) mexicanraven válasza westcoastog (#16) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Akarnod kell nagyon. Hol tanulod? Sajnos az iskola (kivéve ha nincs egy fasza gyakorlati hely mellé netán) igen kevés dologra tanít meg.

Amúgy meg sok sikert Krisztián! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#18) westcoastog válasza mexicanraven (#17) üzenetére


westcoastog
veterán

Végeztem már az érettségivel, sima iskolarendszerű okj. Itt:
Most első évben a gazdaságot, vállalkozást, projektet meg ilyen vackokat nyomattak, programozásból vagy elmarad sok óra, vagy annyi volt az óra hogy mindenki szüttyögjön magának. Amúgy cad-cam informatikus lennék majd. Remélem valami munkát csak kapok valahol. Gyakorlat? Betesznek minket szeptemberben 2 hétre a zollnerbe, de hogy ott mit csinálunk, gondolom hordhatom a forgácsot majd 8 órában.

[ Szerkesztve ]

(#19) mexicanraven válasza westcoastog (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

westcoastog: Drága Jó Istenem. Nagyon rosszul hangzik. :(

when the sun shines, we'll shine together

(#20) gamek!ller válasza westcoastog (#16) üzenetére


gamek!ller
senior tag

5 évet tanultam, ebből 3 év gyakorlat volt heti 4 nap. Foglalkoztak velünk rendesen.

145+12 az alap, erre jön rá a délutános pótlék meg a túlóra.

(#21) djculture válasza gamek!ller (#20) üzenetére


djculture
félisten

Jó hangzik de ebből rengeteget elfog harácsolni az állam az is tuti. Manapság majdnemhogy lehetetlen kiszámolni végül mennyi utalódik a számlára gyakorlatilag. Az első egész hónapos fizetésednél kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#22) westcoastog válasza gamek!ller (#20) üzenetére


westcoastog
veterán

Az szép, akkor 2 éves vacakkal nem lesz belőlem semmi ezt már most látom.
Max munkanélküli. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Cifu


Cifu
nagyúr

@Gamek!ller: Bruttó vagy nettó?

@Westcoastog: A papír egy dolog. A másik, hogy mennyire tudod eladni magad, illetve milyen kapcsolataid vannak. Láttam és látok papír nélküli embert 300e Ft-s nettó állásban úgy, hogy lövése sincs a feladatáról (olyan is az a hely), és láttam és látok több diplomás, értelmes embereket állás nélkül úgy, hogy nem kapnak munkát...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24) westcoastog válasza Cifu (#23) üzenetére


westcoastog
veterán

Tehát rajtam is múlik a dolog nagyban akkor, szerintem erre visszatérek jövő nyár elején ha befejeztem a tanulást. :)

(#25) Cifu válasza westcoastog (#24) üzenetére


Cifu
nagyúr

Csak rajtad múlik. Építs kapcsolatokat ki, próbálj "nyomokat hagyni", mert évek múlva sokat számíthat.

Nagyon fontos az emberi kapcsolat, empátia. Szvsz a munkaerő piacon kétféle ember tud nagyon jól boldogulni. Aki piszok jó abban, amit csinál, és az, aki nem tolakodóan képes behízelegnie magát bárhova úgy, hogy akaratlanul is mindenki jó fejnek gondolja. A tudása pedig kvázi lényegtelen.

Ha nem vagy jó abban, amit csinálsz, és nincs se kapcsolatrendszered, és nem vagy jó empatikus képességekkel megáldva, akkor nehéz bizony az élet...

Közhelyes, tudom...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#26) westcoastog válasza Cifu (#25) üzenetére


westcoastog
veterán

Valamelyik módszert, vagy a legtöbbet majd próbálom bevetni.
Az a baj hogy nem látok a biztos jövőt, hogy hogyan induljak el 2013-ban és merre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.