Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

asd

(#2) keIdor


keIdor
titán

Persze mert 10 percenkent felnezel. Te is mar ott eled az eleted. :O Mit lehet ott 10 percenkent nezni? Itt amugy en vagyok a troll. ;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Én nem utálom, de mi az FaceBook?? :B :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4) McKane


McKane
senior tag

A Facebook jó.
Manapság a Facebook megkerülhetetlen.
Sokszor ott dől el minden ( pl.: Obama meg az elnökválasztása, hazai politikai események. )
Ha nem vagy fennt a Facebookon,nem is létezel. ;]

elég lesz ennyi ? :D

(#5) #19617792


#19617792
törölt tag

Mit is szoktunk mondani a cim vege es a pont kapcsolatarol? ;]

(#6) gamek!ller válasza #19617792 (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Csak azert is rakok pontot mindig. Komolyan ennyire zavar titeket? :)

(#7) Viktor77 válasza #19617792 (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Amit a klúb hosszú ú-járól. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) keIdor válasza McKane (#4) üzenetére


keIdor
titán

Jah nem letezem, ezzel sajnos tisztaban vagyok. Az anyakonyvi kivonatot el kene torolni faxbuk tobbet er:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) gamek!ller válasza Viktor77 (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az is direkt van ugy. :)

(#10) rt06 válasza Viktor77 (#7) üzenetére


rt06
veterán

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

(#12) Lauda


Lauda
félisten

Mi pedig Keldor Papa-t utaljuk, alapitsunk klubot ellene. :DDD ;] ;]

(#13) tommjee válasza Lauda (#12) üzenetére


tommjee
senior tag

:D ja :K :K

(#14) koshmar


koshmar
őstag

Gamek!ller, felírhatsz nyugodtan, immáron én is utálom.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

valaki rakja be plz a pingvines-mátrixos-fb-s comicot ;] pont ide illene :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) zH.


zH.
senior tag

omg

just be

(#17) barca4ever


barca4ever
tag

Ki nem álhatom azt a Ki....szott Faszbookot!!!! Mikor a kis picsák a buszon :Jahj képzed e facegecin bejelölt józsi és most olyan jó ahhh ! És akkor tépem a hajam! Ezért használom a 0-ás gépet ha van aki igy érez a dialógus hallatán akkor annak is ajánlom! De mi is az a Face..... már a szó hallatán is elfog a hányinger!!

UPP a topicnak!! :R

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#18) hakosh


hakosh
tag

Szerintem nagyon gáz már ez a kapálózás. Általában két eset szokott előfordulni: 1) nem tudja az illető használni 2) az ismerősei olyanok, akik miatt nem használható.

Legjobb érvek ellene: "nemtom, beregeltem, nézegettem fél órát, de nem vágom mi olyan jó benne" vagy "a falamon mindig csak hülyeségek van, ami nem is érdekel, meg állandóan küldik a k*cs*g farmville meghívókat", de akkor is a fejemhez kapok, amikor ezt látom: "én még nem is regeltem, de már utálom, mert telespammeli az email fiókomat".

Meg egyébként is, kit érdekel ha valakinek nem tetszik? Ha kérdezi valaki, akkor "nem vagyok facebook, nem szeretem", kész. De neeeem... mindenkinek el kell mondani, hogy az milyen sz*r és "mekkora király vagyok, mert én nem követem a birkákat".

(#19) baluka26 válasza hakosh (#18) üzenetére


baluka26
veterán

Pedig az ismerőseim 90% azért regelt, mert azt mondták neki, hogy milyen jó.
Én még nem regisztráltam be, a barátaimmal enélkül is tudom tartani a kapcsolatot.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20) RootRulez


RootRulez
félisten

Azzal kifejezhetem, hogy antifészbúkkos vagyok, hogy nyomok a bejegyzésedre egy lájkot? :DDD

═════════════════════════════════════════

(#21) Lauda válasza RootRulez (#20) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#22) darál0w válasza keIdor (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a videokat, képeket, amiket feltolok..:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) Akos96 válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


Akos96
senior tag

Csak a te kedvedért ;]

Amúgy meg engem is felírhatsz, bár én csak a Facebookos nyereményjátékokat utálom.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24) barca4ever


barca4ever
tag

:P

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#25) kenwood3


kenwood3
őstag

Én is utálom és nem is vagyok fent !
Szóval felírhatsz facebook utálónak engem is :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#26) Mania válasza baluka26 (#19) üzenetére


Mania
senior tag

+1 :K

(#27) dízelracer


dízelracer
senior tag

Mióta mindenféle formában tiltott a kuruc.info említése is azóta erősen gondolkodom, hogy törlöm magam. Nesze neked szólásszabadság. Jewishbook ... :U

(#28) barca4ever válasza dízelracer (#27) üzenetére


barca4ever
tag

Kuruc.info az egy igazi oldal!!! Ott nem a kormány zöldségeit ontják az emberekre hanem ami tényleg van!!! :R

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#29) #19617792 válasza barca4ever (#28) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mondjuk azért a kuruc.info-n néha kicsit indulatosan fogalmazzák meg a híreket, ahogy régen olvastam egy-kettő cikket.

(#30) dízelracer válasza barca4ever (#28) üzenetére


dízelracer
senior tag

Olvastam már a kurucon is oltári nagy marhaságot, viszont jelenleg az az egyetlen hírportál ami nevén nevezi a dolgokat és nem a szokásos zavaros elferdített "igazságot" zúdítja az emberekre mint például az Index...

(#31) feka007


feka007
nagyúr

Felírhatsz, engem is hidegen hagy az oldal.. Mondjuk én fent vagyok, mert néha jó olvasgatni az ismerősök hülyeségeit, ellenőrzésre sem rossz. :DDD De nem vagyok aktív rajta egyáltalán, a leírtakért szoktam 1-2 naponta felmenni 10 percre, azt annyi. Letojom, ha ez miatt szararcnak néznek egyesek, legalább vannak elveim és nem kurvaanyázok az üzenőfalamon félóránként vmiért..

Amúgy különösen az tetszik, mikor egy ismerős postjaként küldenek vírusos oldalt az üzenőfaladra, mintha ő írná. Ilyeneket nem értem hogy nem tudnak kiszűrni, ha már ekkora kiépített rendszerük van..

(#32) nem_tom


nem_tom
őstag

Lájkolom az anti fácséságot! ;]

(#33) McKane válasza barca4ever (#17) üzenetére


McKane
senior tag

" Mikor a kis picsák a buszon :Jahj képzed e facegecin bejelölt józsi és most olyan jó ahhh ! "

Ki? Én? Biztos nem jelöltem be "kis picsákat" . :U ;]

(#34) Mercer AlexJ


Mercer AlexJ
csendes tag

Sebestény Balázs pont ma délelőtt fejtegette a ClassFM-en,hogy mennyire útálja a facebookot.Nem gondoltam volna pont róla.Kellemesen csalódtam :C

Ne csad hidd,hanem tudd is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.